W ilu procentach jesteś prawdziwym mężczyzną?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 47

Anka123456781530

Anka123456781530

100%
Eee..jestem kobietą

Odpowiedz

RepublikaIguan

100%
EHEHE jestem dziewczyną… XDDDDD

Odpowiedz
Matri.x

Matri.x

100%

XD jestem kobietą…

Odpowiedz
AllanSensei

AllanSensei

49% mężczyzny w mężczyźnie
Jest w Tobie 49% mężczyzny w mężczyźnie. Jesteśmy w połowie przekonani, że po drugiej stronie siedzi mężczyzna. Czy tak jest? Możesz potwierdzić? Zachowujesz się tak, jak na mężczyznę przystało, chociaż lubisz dbać o swój wygląd, a to wcale nie jest wada, a wręcz zaleta. Nie tylko lubisz oglądać sport, ale także czynnie go uprawiać. Zdajesz sobie sprawę, że nie wiesz wszystko i gdy masz problem, nie boisz się iść po pomoc do kogoś innego.
Jestem Kobietą TvT

Odpowiedz
Black_Chan

Black_Chan

100% mężczyzny. Nieważne że ja jestem kobietą TwT

Odpowiedz
Ormianin

Ormianin

100 procentowy Jest w Tobie 100% mężczyzny w mężczyźnie. Jesteśmy przekonani, że po drugiej stronie siedzi mężczyzna. Czy tak jest? Możesz potwierdzić? Zachowujesz się tak, jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Jesteś silny i wytrwały. Nigdy nie poświęcasz zbytniej uwagi na swój wygląd zewnętrzny. Wystarczy Ci dosłownie kilka minut, by być gotowym do wyjścia. Ponad wszystko kochasz sport i mógłbyś go oglądać godzinami. Jesteś także święcie przekonany, że tylko ty potrafisz tak świetnie prowadzić samochód i jak nikt inny poderwać każdą kobietę, która Ci się podo

Odpowiedz
DeszczMetalKobyla

DeszczMetalKobyla

Jestem kobyła, nie kobyłem

Odpowiedz
Shora

Shora

72% mężczyzny w mężczyźnie
Jest w Tobie 72% mężczyzny w mężczyźnie. Jesteśmy praktycznie przekonani, że po drugiej stronie siedzi mężczyzna. Czy tak jest? Możesz potwierdzić? Potrafisz być naprawdę nieugięty i silny, gdy jest taka potrzeba. Lubisz także zadbać o siebie, wierzysz w to, że wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny. Regularnie chodzisz na siłownię, aby budować swoją formę. Uważasz się za prawdziwego macho i doskonale wiesz, że zawsze poradzisz sobie w każdym warunkach. Zawsze jesteś gotowy do działania.

To nieźle

Odpowiedz
funny_history

funny_history

Kurde super jestem dziewczyną a 100% faceta , SUPER !

Odpowiedz
White-rose

White-rose

100%
Lel jestem kobietą xD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej