Po tym co zobaczysz na obrazkach stwierdzimy, czy jesteś optymistą czy pesymistą!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 504

LoveBlackPink

LoveBlackPink

Pesymista

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Pesymista
Z testu, który przed chwilą wykonałeś wynika, że jesteś pesymistą. Widzisz świat w szarych barwach. Rzadko kiedy coś Cię zadowoli. Zauważasz tylko samą krzywdę i nienawiść. Uważasz, że świat jest zły i nic dobrego już Cię nie czeka. Nie oczekujesz przez to niczego od życia i przeważnie chodzisz smutny oraz przygnębiony, co przekłada się także na Twoje życie prywatne i zawodowe, które prawdopodobnie się wali. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie
Piękny quiz🖤🖤🖤

Odpowiedz
Miyuki321

Miyuki321

Pesymista
Z testu, który przed chwilą wykonałeś wynika, że jesteś pesymistą. Widzisz świat w szarych barwach. Rzadko kiedy coś Cię zadowoli. Zauważasz tylko samą krzywdę i nienawiść. Uważasz, że świat jest zły i nic dobrego już Cię nie czeka. Nie oczekujesz przez to niczego od życia i przeważnie chodzisz smutny oraz przygnębiony, co przekłada się także na Twoje życie prywatne i zawodowe, które prawdopodobnie się wali.

Odpowiedz
1
-Filizanka-San_-

-Filizanka-San_-

Pesymista
Nie zgadzam się.

Odpowiedz
KociaQueen

KociaQueen

Optymista
Ja to raczej marzyciel. Super quiz

Odpowiedz

-...-

Optymista

Z testu, który przed chwilą wykonałeś wynika, że jesteś optymistą. Na świat patrzysz przez różowe okulary. Wierzysz w dobro u ludzi i nie widzisz tej złej strony medalu. Do wszystkiego podchodzisz z dość dużym entuzjazmem i na pewno nie przejmujesz się drobnymi potknięciami. Zawsze widzisz to światełko w tunelu, które prowadzi Cię do lepszej przyszłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nienienienienienienie prędzej pesymista, ale realista do mnie najbardziej pasuje, a realisty tu nie ma.

Odpowiedz
1
Smokofanka

Smokofanka

pesymista – realista, ale tu nie bylo chyba takiej odpowiedzi

Odpowiedz
1
-_Natalie_-

-_Natalie_-

Pesymista, źle q-q jestem optymistką i marzycielką. Albo po prostu muszę do okulisty- qvq

Odpowiedz
1

-...-

Optymista- i bardzo dobrze!

Odpowiedz
.Coffee_cat.

.Coffee_cat.

Optymista
Z testu, który przed chwilą wykonałeś wynika, że jesteś optymistą. Na świat patrzysz przez różowe okulary. Wierzysz w dobro u ludzi i nie widzisz tej złej strony medalu. Do wszystkiego podchodzisz z dość dużym entuzjazmem i na pewno nie przejmujesz się drobnymi potknięciami. Zawsze widzisz to światełko w tunelu, które prowadzi Cię do lepszej przyszłości. Podziel się wynikiem w komentarzu! Na jakiej to jest podstawie?

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej