Test świętej geometrii!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

_Kornecja_

_Kornecja_

Ścieżka pustelnika
Jeśli wybrałeś piąty wzór, wybrałeś podążanie ścieżką Saturna, ścieżką dziewiątego Dworu w dowolnej talii tarota. Wybrałeś kroczenie Drogą tych, którzy zostali wtajemniczeni w tajemnice życia i śmierci. To ci, którzy próbują odciąć sznurki, które łączą ich z fizycznym królestwem i szukają prawdy poza tym, co mogą jedynie zobaczyć, powąchać i dotknąć.

To nie jest najłatwiejsza droga. Prawdopodobnie dlatego, że doświadczałeś wiele bólu i być może również straty, często od bardzo młodego wieku. Nic nie wydawało się sprawiedliwe. Jednak wszystko to jest tylko iluzją sfery materialnej. Należy pamiętać, że Saturn jest również znany jako Planeta Czarownic. Poprzez cierpliwość i ograniczenia czarownica odnajduje prawdziwy cel życia. Transformacja nastąpi, gdy nauczysz się puszczać ten smutek i ból. Kiedy to będzie jasne, cały świat zmieni się dla Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz 🔮

Odpowiedz
Kasiks124.

Kasiks124.

Ścieżka Cesarzowej

Odpowiedz
schronisko

schronisko

Ścieszka maga

Odpowiedz

W..._

Ścieżka Cesarzowej

Jeśli wybrałeś drugi wzór, wybrałeś ścieżkę Wenus, ścieżkę trzeciej karty dowolnej Talii Tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą, którą wielu zaklinaczy i czarodziejek wybierało od początku ludzkości. Dlatego zawsze starasz się znaleźć dobre rozwiązanie w każdej sytuacji i ustanowić spokój i harmonię, gdziekolwiek jesteś. Co więcej, Twój symbol, starożytny symbol wszystkich zaklinaczy, Pentagram, jest symbolem piękna i magii, którą promieniujesz. Kluczem do Twojej Mocy jest Miłość, a Twoje Serce to Drzwi. To jedna z najsłodszych, ale bardzo wymagających ścieżek. Uczy nas, że życie to nie tylko władza i dominacja, ale także odnalezienie równowagi i piękna w każdym z nas. To, co może wyglądać ładnie, może być zgniłe w środku i na odwrót. Dlatego celem jest ustanowienie spokoju i piękna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasz świat jest pełen wad, ale jest też cudownym miejscem, jeśli wiesz, na co patrzeć. Cesarzowa uczy nas, że możemy zmieniać wszystko, czego chcemy, o ile nasze serca są otwarte na miłość i dobre wibracje. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
...OwO...

...OwO...

Ścieżka Hierofanta
Jeśli wybrałeś czwarty wzór, wybrałeś podążanie ścieżką Jowisza, ścieżką piątej karty dowolnej talii tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą wielu mędrców, mądrych kobiet i mężczyzn, wybieraną przez nich od początku ludzkości. To ci, którzy pożądają Mądrości i nie boją się aktywnie szukać i odkrywać prawdę. Bez względu na to, gdzie się urodziłeś, jakąkolwiek pracę wybrałeś, zawsze chętnie czytasz i odkrywasz tajemnice tego świata, gotów rzucić światło na ukryte i podzielić się ze wszystkimi tym, co być może inni chcieliby ukryć. Jesteś ambitny, ale jednocześnie pragniesz wolności i nauki. Marzysz o posiadaniu ogromnej biblioteki, do której masz dostęp dzięki mądrości Wieków. To jest Ścieżka Mędrców, Ścieżka Poszukiwaczy Przygód i Uczonych. Tego, który przeżył, by opowiedzieć historię. I tak, ta historia jest warta opowiedzenia. Dziękuję bardzo za to, że jesteś tu z nami. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak :0

Odpowiedz
Pepa

Pepa

Ścieżka Hierofanta
Jeśli wybrałeś czwarty wzór, wybrałeś podążanie ścieżką Jowisza, ścieżką piątej karty dowolnej talii tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą wielu mędrców, mądrych kobiet i mężczyzn, wybieraną przez nich od początku ludzkości. To ci, którzy pożądają Mądrości i nie boją się aktywnie szukać i odkrywać prawdę. Bez względu na to, gdzie się urodziłeś, jakąkolwiek pracę wybrałeś, zawsze chętnie czytasz i odkrywasz tajemnice tego świata, gotów rzucić światło na ukryte i podzielić się ze wszystkimi tym, co być może inni chcieliby ukryć.

Jesteś ambitny, ale jednocześnie pragniesz wolności i nauki. Marzysz o posiadaniu ogromnej biblioteki, do której masz dostęp dzięki mądrości Wieków. To jest Ścieżka Mędrców, Ścieżka Poszukiwaczy Przygód i Uczonych. Tego, który przeżył, by opowiedzieć historię. I tak, ta historia jest warta opowiedzenia. Dziękuję bardzo za to, że jesteś tu z nami. Podziel się wynikiem w komentarzu! Świetny quiz!

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

Ścieżka Cesarzowej
Jeśli wybrałeś drugi wzór, wybrałeś ścieżkę Wenus, ścieżkę trzeciej karty dowolnej Talii Tarota. Zdecydowałeś się kroczyć drogą, którą wielu zaklinaczy i czarodziejek wybierało od początku ludzkości. Dlatego zawsze starasz się znaleźć dobre rozwiązanie w każdej sytuacji i ustanowić spokój i harmonię, gdziekolwiek jesteś. Co więcej, Twój symbol, starożytny symbol wszystkich zaklinaczy, Pentagram, jest symbolem piękna i magii, którą promieniujesz. Kluczem do Twojej Mocy jest Miłość, a Twoje Serce to Drzwi.
To jedna z najsłodszych, ale bardzo wymagających ścieżek. Uczy nas, że życie to nie tylko władza i dominacja, ale także odnalezienie równowagi i piękna w każdym z nas. To, co może wyglądać ładnie, może być zgniłe w środku i na odwrót. Dlatego celem jest ustanowienie spokoju i piękna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasz świat jest pełen wad, ale jest też cudownym miejscem, jeśli wiesz, na co patrzeć. Cesarzowa uczy nas, że możemy zmieniać wszystko, czego chcemy, o ile nasze serca są otwarte na miłość i dobre wibracje. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Quizer2

Ścieżka Cesarza

Odpowiedz
Roxxan

Roxxan

Ścieżka Maga

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Ścieżka Cesarza

Fajne

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej