Cygańska przepowiednia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 5

.....

8 Trefl, jak nikt inny są osobliwościami niezwykłymi, są to ludzie zamknięci w sobie i strasznie uparci, dodatkowo bardzo ambitni i uwielbiają dążyć wytrwale do obranego celu. Starają się nie zasmucać otoczenia swoimi problemami, wolą słuchać i dawać rady, niż otwierać się przed kimś innym. Samodzielność i zaradność to jest wizytówka urodzonych w tym przedziale czasowym, wszystkie trudności rozwiązują po cichu w bardzo szybkim tempie. Osoby spod tego znaku są silnie połączone z naturą, dlatego też kochają podróże, przyrodę i zwierzęta. Również sport nie jest im obcy, mały jogging czy wieczorne spacery to jedne z ulubionych zajęć ósemek. Długo oswajają się z otoczeniem pełnym ludzi, dużo czasu mija zanim zaufają i zdołają się przekonać do nowych znajomości. Jednak przyjaciela mogą odnaleźć w osobach spod znaku As Karo lub Dama Trefl. Osoby mające w swoim znaku 8 Trefl posiadają zamiłowanie do hazardu, nie ze względu pieniędzy i łatwego zarobku, tylko z powodu towarzyszącym emocjom.

Odpowiedz
_Valkyrie_

_Valkyrie_

10 KARO (3 VII – 10 IX)
No dobra ale ja nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę namiętna. O nie!
Życzę SG (jakby co to znalazłam ten quiz w poczekalni)

Odpowiedz
Vayolet

Vayolet

DAMA TREFL
świetny quiz

Odpowiedz
1
Magic_Phoenix

Magic_Phoenix

10 KARO (3 VII – 10 IX)
10 Karo to osoby, które na tle innych znaków odznaczają się wytrzymałością i odpornością. Zawsze realizują cele do samego końca. Także przez długie lata cieszą się dobrym zdrowiem. Z natury są ludźmi bardzo uczuciowymi i namiętnymi, które dla ukochanej osoby są w stanie poświęcić wszystko. Mimo swojej uległości w uczuciach oczekują od partnera wolnej ręki, ponieważ dziesiątki nie znoszą gdy nie mają prawa głosu. W swej codzienności chodzą własnymi ścieżkami, kochają organizacje i plany. Ludzie spod tego znaku są odpowiedzialni i mądrzy, starają się nie ryzykować i nie decydują pochopnie. Zawsze posiadają własne zdanie, jednak dzięki wrodzonej tolerancji nie narzucają go otoczeniu. Osoby urodzone w tym przedziale czasowym każdy swój plan wcielają w życie, jest to zasługa determinacji i ciągłej chęci do działania. Bez problemu porozumiewają się z nowo poznanymi ludźmi, jednak tylko z osobami spod znaku Waleta Pik są bratnimi duszami.
Nie ja. Większość tego opisu to moje przeciwieństwo…

Odpowiedz
1
coffe.simp

coffe.simp

KRÓL KIER (23 XII – 29 XII)
Król Kier reprezentuje ludzi wszechstronnie uzdolnionych, cyganie wierzą, że karta ta jest wyjątkowo szczęśliwa. Ludzie spod tego znaku doskonale potrafią wykorzystywać swoje umiejętności, a ambicja i niesamowity upór pozwala im wiele osiągnąć. Koncentrują się na wybranych celach i dążą do ich realizacji wszystkimi siłami, dopóki nie zostaną one ukończone. Królowie są z reguły dla wszystkich życzliwi, mają wielu znajomych ale nie każdego mogą nazywać prawdziwym przyjacielem. Idealne stosunki nawiążą z Damą Trefl lub 7 Pik. Jednak należy uważać, albowiem ci którzy obejmą sobie Królów Kier za wrogów długo będą rozpamiętywać ich zemstę. Latami potrafią rozpamiętywać krzywdę i ukradkiem planować odwet.
Ooo, podoba mi się :))

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej