Stwórz swój własny klan z serii ,,Wojownicy”!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

red_shogun

red_shogun

Mój klan to klan Mrozu i powstał dzięki temu quizowi :)
W moim klanie są rangi takie jak w normalnych klanach, ale za to imiona są mieszane. W klanie tym są zupełnie inne zasady i inny kodeks wojownika. Mój klan jeśli chodzi o ilość kotów jest raczej przeciętny – jest ich tam około 70, wszystkie mieszkają w samym sercu lasu gdzie jest dużo zwierzyny. Sąsiadują tam z Klanem Popiołu, klanem Światła i kilkoma innymi. Charakteryzujemy się tym że świetnie polujemy w nocy i nie znamy litości dla gotów z innych klanów. Koty są chytre i przebiegłe, ale też i ciche i tajemnicze. Większość klanów nigdy nie słyszała o Klanie Mrozu ponieważ starają się by tak było. Klan Popiołu i Klan światła uważają Mroźnych za zaginiony klan który jest tylko legendą. Koty mają tam różne sylwetki i różne imiona, a imię dowódcy nie musi kończyć się na ,,Gwiazda". Kiedyś kiedy dowódcą był jeszcze Czarny Kieł zabronił wieżyć w klan Gwiazdy, a z czasem kolejne pokolenia nie wiedziały już nawet co to Klan Gwiazdy. Jak można się domyślić – Klan jest raczej antagonistyczny, a jego barwa jest koloru białego. Po za tym gdy jakikolwiek kot, nawet gdy jest kociakiem – wejdzie na tereny Klanu Mrozu zostaje zabity.Aktualnym Przywódcą jest tam Mroźny Pazur, jednak woli gdy mówi się na niego Mroźna Gwiazda. Jego zastępcą jest Zamarznięty Liść, mentorka Białego Lisa.
Klan Mrozu musiał kiedyś stoczyć wielką bitwę o swoje terytorium z Klanem Popiołu, Klanem Światła i klanem Czystego Jeziora. Podczas wojny wyginął Klan czystego jeziora.

Odpowiedz
.Flower.Heart.

.Flower.Heart.

Klan piasku

Odpowiedz
_Truskawkaq_

_Truskawkaq_

Ja mam pięć klanów: Klan księżyca, klan słońca, klan mrozu, klan deszczu i klan czerni.

Odpowiedz
Po.prostu.miko

Po.prostu.miko

Cześć. O to mój klan. Powstał dzięki tobie.

Pradawna Nazwa
Klan Półcienia

To klan żyjący na własnych zasadach. Wierzy w coś na wzór klanu gwiazd, lecz nie jest to do końca on. Nie ma też kodeksu wojownika, a kodeks Nocy. Jest to najstarszy ze wszystkich klanów.
"Podobno kiedyś był tylko jeden klan. Klan Nocy. Jednak potem urodziły się dwa kociaki. Dzień i Noc, które miały wspólnie rządzić swoim domem. Jednak zaczęły się kłócić o zasady i wiarę panujące w tych czasach. Młodzi w końcu postanowili zawalczyć o przywództwo. Wygrała Noc. Jej siostra odeszła z przemierzeńcami poza terytorium nocy i stworzyła własny klany."
Klan Nocy to mało liczny klan. Najczęściej liczy po 10-15 kotów. Zamieszkują oni las. Tak gęsty i ciemny, że nawet najodważniejszy kot z innego klanu tam nie wejdzie.
Koty półmroku są wspaniali w tropieniu, skradaniu i chowaniu się. Mogą śledzić jakiegoś kota przez cały dzień a ten ich nie zauważy. Potrafią się znakomicie spinać i to na drzewach spędzają najwięcej czasu. Są dobrymi łowcami polują głównie na myszy, wiewiórki, nornice i ptactwo. Te koty przedewszystkim świetnie polują w nocy. Mają w tedy wspaniały wzrok.
Jeśli chodzi i walkę to nie idzie im za dobrze. Ale oni i tak żadko mieszają się w jakiekolwiek spory.
Koty klanu mroku są kojarzone z tajemniczości. Praktycznie w ogóle się nie odzywają do innych klanów. Na zgromadzeniach zazwyczaj siadają obok siebie i obserwują innych jak sępy. Dla tego często nazywani są kotami śmierci, a kociaki się ich boją.
Znane są też z dobrej kultury. Nawet uczniowie wydają się bardzo uporządkowanii a dorośli rozmawiają ze sobą z szacunkiem i elokwencją…
Rangi u nich mają bardzo duże znaczenie. Każdy jest lojalny i wierny. To jest dla nich najważniejsze. Każdy z tych kotów uczony jest, że klan jest ważniejszy od ich własnego życia. I każdy członek się tego trzyma. To jest dla nich honor, zginięcie w obronie klanu. W tym klanie ważne są więzi. Jest to bardzo zżyty klan. Nie ma tu bujek czy większych konfliktów. Każdy kot z klanu żóciłby się w ogień za drugim. Jest tu ostra dominacja. Każdy wykonuje rozkazy przywódcy bez pytania. Nawet jak sie z tym nie zgadza. Nawet dzieci wydają się bardziej posłuszne niż gdzie kolwiek indziej.
Jeśli chodzi o zmarłych, pobratamcy czcią ich bardzo długo. Każdego członka klanu, który był częścią klanu i przestrzegał honorowego kodeksu…
koty te są ciemnego umaszczenia. czarnego, szarego lub brązowego. Zazwyczaj są jednolite. Są wysokie i szczupłe. Mają duże głowy i długie pyszczki. Ich ogony są długie a uszy szpiczaste. Mają zazwyczaj duże wyraźne oczy.
Jeśli chodzi o rangi, też mają je trochę inne. Maja w Klanie Kota Nocy (kocur lub kotka przewodząca klanem) zazwyczaj kot nocy ma partnera/partnerkę. Jest to druga najważniejsza osoba w klanie. Jest zwany Kotem Zmierzchu. Kiedy Kot Mroku umiera ich pierworodny zostaje następnym Kotem Nocy a jego partner Kotem Zmierzchu. Do tych rang są dopuszczane jedynie koty czystej krwi. Czyli zazwyczaj wysokich rang koty lub potomkowie ważnych kotów…
Potem mamy Starszych. Starszi są kotami, którzy zrobili coś ważnego dla klanu. Potem Szamana. Kota który ma więź z przodkami i jest uzdrowicielem. Ratownika. Ratownicy są tak zwanymi wojownikami, ale iż klan półmroku raczej nie walczy, ich zadaniem jest chronić innych w razie zagrożenia. Natomiast są jeszcze łowcy, to koty, które polują…
Przed tym jak dostaniesz swoją rangę. Ratownika lub Łowcę (chyba, że masz łączności z przodkami to jeszcze Szamana) jesteś bezimiennym czyli takim uczniem, który uczy się kodeksu, wiary i różnych zdolności. Cały klan jakby jest ich mentorami
Imiona:
Jeśli chodzi o imiona to kociaki nie mają imiona. Potem same po ukończeniu treningu wybierają sobię pierwszy człon np Słonecznik. Żyją z pierwszym członem to puki sobię nie zasłużą na drugi człon. Np walcząc w bitwie. Słonecznikowy Bój.
Na przywódcę mówi się po radzę tak samo na jego partnera. Nie zmieniają drugiego członu.

Kodeks:

1 Wykonywanie rozkazów to mój obowiązek.
2 Życie twojego pobratymca, równe twojemu
3 Życie twojego klanu ważniejsze niż twoje
4 Nie oszukujemy, kradniemy i nie ranimy własnej rodziny
5 Lojaność klanowi i pobratamcom najważniejsza.
6 Za zdradę swojego klanu zapłacisz śmiercią
7 Nie mieszaj krwi klanu.
10 Kot Nocy musi mieć partnerkę i kociaki
11 Szaman nie może mieć partnerki ani dzieci
12 Cały Klan ma obowiązek opiekować się swoimi uczniami.
13 Zadaniem łowcy jest karmić klan nawet za cenę własnego głodu
14 Zadaniem Ratownika jest chronić klan nawet za cenę własnego życia

Ważne święta

Żałoba
Koty opłakują ciało zmarłego kilka dni. Następnie każdy kiedy Szaman położy jego ciało w dole, każdy rzuca tam kwiatek z życzeniem wypowiedzianym dla zmarłego. Następnie cały klan patrzy jak ciało zostaje Zakopane i czuwa przy nim chwile.

Dzień klanu.
Wielka uczta. Na którek wszyscy świętują wiele rzeczy. Nowe kociaki, dobre wieści. Kolejny dzien który przetrwali.
Każdy wojownik w głębi serca wie co świętuje

Dzień słońca i księżyca
Dzień baśni i przemawiania.
Każdy kto chce przychodzi podłuchać starszyny, przywódcy i innych.

Dzień hwały.
Wielki turniej. W którym każdy może pokazać co umie. Uczniowie w tedy mogą spróbować zaimponować Kotu Nocy i dostać swój pierwszy człon. A łowcy, ratownicy zyskać swój drugi.

Odpowiedz
4
LISCIASTY_ZMIEZCH_715

LISCIASTY_ZMIEZCH_715

Odpowiedz
Kociakowo

Kociakowo

Klan Nieba
Super quiz

Odpowiedz
BubblegumUwU

BubblegumUwU

klan księżyca :3 kocham ten quiz

Odpowiedz
.SkyMoon.

.SkyMoon.

Swietny quiz. Mój klan to Klan Morskiej Bryzy

Odpowiedz

Ala2011

klnan ksieżyca

Odpowiedz
hashi_play335

hashi_play335

@Ala2011 też tak swój nazwałem

Odpowiedz
BubblegumUwU

BubblegumUwU

@Ala2011 JA TEŻ SWÓJ TAK NAZWAŁAM

Odpowiedz
Loading_Username

Loading_Username

Fajne ale nie lubie wojowników

Odpowiedz
XxPauLaMaxX

XxPauLaMaxX

Gratulacje!
Właśnie stworzyłeś swój własny klan! Jak Ci się podoba? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Świetny quiz ❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej