Kogo z serii ,,Wojownicy” najbardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 344

GoldenleafIslaStarnight

GoldenleafIslaStarnight

Brunatna skóra!
Spodziewałam się wiewiórczego lotu, ale to też fajny wynik.
Super quiz

Odpowiedz
Baddie_style

Baddie_style

Błękitną Gwiazdę!
Widocznie to właśnie Błękitną Gwiazdę najbardziej przypominasz! Błękitna Gwiazda była pewną siebie kotką, zawsze umiejącą postawić na swoim i przekonać innych do swojej racji. Już jako koteczka miała wielkie ambicje, aby jak najlepiej służyć klanowi. Wyobrażała sobie, jak zostaje przywódczynią i wszystkie 9 żywotów z radością przelewa na dobro Klanu Pioruna. Była bardzo związana ze swoją matką i siostrą, długo nie mogła się podnieść po ich stracie. Gdy była zmuszona oddać kociaki, jedynym pocieszeniem był dla niej fakt, że dzięki temu ocaliła klan przed przywództwem żądnego krwi Ostowego Pazura. Po odkryciu zdrady Tygrysiego Pazura, popadła w lekki stan demencji. Uważała, że cały klan jest nie wierny i każdy jest zdrajcą. Początkowo ufała jeszcze Białej Burzy i Ognistemu Sercu jednak po wyprawie Ognistego Serca przestała. Wyparła się Klanu Gwiazdy, ponieważ uważała, że wypowiedział wojnę jej i Klanowi Pioruna. Gdy umierała na brzegu rzeki mając jasny umysł i silną wolę, pogodziła się z Klanem Gwiazdy. Posiada błękitne futro i błękitne oczy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_.Sc0urge_.0nline_.

_.Sc0urge_.0nline_.

Lampardzia gwiazda

Odpowiedz
BubblegumUwU

BubblegumUwU

świetlisty skok!! fajnie!!! ^_^

Odpowiedz
.Fox.KinaYT

.Fox.KinaYT

Błękitną Gwiazdę ❤️

Odpowiedz
1
.SkyMoon.

.SkyMoon.

Ostrokrzewiasty liść
Widocznie to właśnie Ostrokrzewiasty Liść najbardziej przypominasz! Ostrokrzewiasty Liść jest znana z odwagi, ambicji, sprytu i oddania. Mocno wierzy w kodeks wojownika, a gdy jej wiara w niego zostaje zniszczona, traci sens życia i staje się zrozpaczona. W tunelach spotyka jednak Liście Opadłe i kotka zaczyna rozumieć, że jej miejsce jest w klanie. Podczas Wielkiej Bitwy poświęca się, ratując Bluszczową Sadzawkę. Posiada czarne futro i zielone oczy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bardzo nią lubię! ŚWIETNY QUIZ, OBY TAKICH WIĘCEJ O WOJOWNIKACH!

Odpowiedz
Lunar_stream

Lunar_stream

Żółty Kieł!
Super Quiz!

Odpowiedz
..Tea..

..Tea..

Liściasta Sadzawka 🌿🌊

Odpowiedz
anielowska

anielowska

Tygrysią Gwiazdę SHEEEEEESHHHHHHHHHHHH😎

Odpowiedz

Olix666

Łanią Gwiazdę!

Widocznie to właśnie Łanią Gwiazdę najbardziej przypominasz! Łania Gwiazda to miła oraz pomocna kotka. Posiada kremowy odcień futra oraz bursztynowe oczy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej