Stwórz siebie, jako bohatera kryminału!

158 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 64

MakaPaka_GURL

Dziwna sytuacja
W parku
Będe sprawcą

okej xD

Odpowiedz

kotenka

Kradzież
W przeznaczonej do rozbiórki kamienicy
Detektywem

Odpowiedz

Kaktuskowa08

jeżeli w parku było o zaginięciu dziewczynki a wylosowałam kradzież to czy to znaczy że ja (bo tak wylosowałam) ukradłam dziewczynkę? xd

Odpowiedz
Atlantic

Atlantic

•  AUTOR

@Kaktuskowa08 Historia dodana do opisu wyniku jest tylko dla urozmaicenia. Jeśli wylosowałaś park jako miejsce, kradzież jako zagadkę oraz siebie jako sprawcę, to stworzona przez Ciebie historyjka dotyczy kradzieży, której Ty, czyli sprawca, dokonałaś tak, że park będzie głównym miejscem akcji.

Odpowiedz
Frajda2019

Frajda2019

Porwanie
Cyrk
Będę jedną z ofiar

Ekstra quiz!❤

Odpowiedz
Klaudia_UwU

Klaudia_UwU

Kradzież
W przeznaczonej do rozbiórki kamienicy
Detektywem

Odpowiedz
Paulinka_harc

Paulinka_harc

W parku działy się dIwne rzeczy a ja byłam sprawcą🤣🤣

Odpowiedz
at3na

at3na

UWAGA!
OPOWIADANIE DLA ZNUDZONYCH!

Hotel przy ulicy Krętej 12, centrum miasta, umieszczony w jednej z kamienic na starówce miejskiej. Właściciel obiektu zawsze był tajemniczy, cichy, jego aktówka była zamknięta na cztery spusty.
Pewnego dnia postanowił odpocząć od męczącej pracy hotelarza i wyjechał w podróż zamykając hotel. Nie zwrócił uwagi na to, że w środku została jedna zagraniczna rodzina, z przestawionym trybem życia, która spała w pokoju na stryszku, o którym recepcjoniści zapominają. Jedną osobą z tej rodziny byłam ja.
Spaliśmy sobie jak gdyby nic, aż nagle poczułam, że brakuje mi powietrza, za sobą zauważyłam półholograficzną postać ściskającą moją szyję, nie wiecie jak trudno było mi utrzymać się przy życiu. Utraciłam przytomność… nadal pamiętam szum w uszach i mroczki przed oczami. Obudziłam się w jakimś pokoju przypominającym loch.

Odpowiedz
_Kokos_

_Kokos_

W teatrze działy się dziwne rzeczy i mnie porwano jako zakładnika hehe

Odpowiedz
KroAlQ

KroAlQ

Będę prowadził amatorskie śledctwo w sprawie niewyjaśnionych spraw (duchy, kosmici itp.) w cyrku. Gorzej już być nie może

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej