„Star Butterfly kontra siły zła”: Którą królową Mewni jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 28

little_thing

little_thing

Eclipsa the Queen of Darkness
Eclipsa Butterfly, córka Solari Butterfly jest dwudziestą dziewiątą królową Mewni. Eclipsa w młodym wieku straciła matkę i odziedziczyła tron. Mówi się o niej jako o „czarnej owcy” z rodziny Butterfly. Podczas swojego życia Eclipsa opracowała wiele zaklęć, które były (lub będą później) związane z mroczną magią. Te zaklęcia zostały zapisane na stronach Magicznej Księgi Zaklęć. Cały jej rozdział został uznany za „zabroniony” i zapieczętowany. Eclipsa w przeciwieństwie do innych Mewmanów, nie żywiła urazy do potworów. Zostawiła swojego męża Sha-Kakacana dla księcia potworów – Glabgora. Niedługo po tej zdradzie Rhombulus uwięził Eclipsę w krysztale. Została ona przebudzona przez Moon Butterfly, gdy ta poprosiła o nauczenie jednego z zakazanych zaklęć Eclipsy. Gdy po latach Star pokonała Toffee’go Eclipsa została uwolniona z kryształu. Po pokonaniu Meteory, Star przekazała jej różdżkę oraz prawo do tronu, co czyni Eclipse trzydziestą siódmą królową Mewni. To właśnie tą królową jesteś! Wynikiem pochwal się w komentarzu.

Odpowiedz

Blask150

Skywynne

Odpowiedz
Roni_13

Roni_13

Comet Butterfly, córka Estrelli Butterfly jest trzydziestą piątą królową Mewni. Comet była pierwszą księżniczką Mewni, która wyszła za mąż i urodziła dziecko, zanim odziedziczyła królewską różdżkę. W miarę narastania napięć między Mewmanami, a potworami, Comet opracował strategię zapobiegania konfliktom. Po odziedziczeniu tronu Mewni, pierwszym aktem Comety jako królowej było zorganizowanie bankietu na cześć Arcyksięcia potworów – Batwina. To godne uwagi działanie uczyniło wielkie postępy w pokonywaniu przepaści między Mewmanami, a potworami. W trakcie podpisywania traktatu pokojowego między Królową Comet, a arcyksięciem Batwinem, jeden z generałów armii potworów, Toffee, rozpoczął bunt i zamordował Królową Mewni. Natychmiast zastąpiła ją jej córka – Moon Butterfly.

Odpowiedz

CrystalAnimal

Jushtin the Uncalculated Wow , uwielbiam go 😍🤩 super quiz generalnie

Odpowiedz
1
irisikowa123

irisikowa123

skywynne to akurat jedna z moich ulubionych królowych mewni XD

Odpowiedz
Cartoon_K

Cartoon_K

•  AUTOR

@irisikowa123 Moja też xD

Odpowiedz
Rose_Wilson

Rose_Wilson

UwU
Solaria
Super

Odpowiedz
nika102

nika102

Skywynne, Queen of Hours
Skywynne Butterfly, córka Lyric Butterfly jest dwudziestą siódmą królową Mewni. W wieku siedemnastu lat dostała swoją różdżkę i tytuł królowej. To ona zaczęła pisać nową Księgę Czarów, po tym jak oryginał spłonął podczas jej koronacji. Swój tytuł zawdzięcza zaklęciu, które pozwalało cofnąć czas. Stworzyła wiele potężnych zaklęć i nawet była w stanie zniszczyć Wymiar 811. Jest znana jako wspaniała królowa, która poszerzyła terytorium Mewni!
Skywynee jest matką Jushtina i Solarii Butterfly.

Odpowiedz
..malwi-cosplay

..malwi-cosplay

❣🖤Eclipsa the Queen of Darkness🖤❣

Odpowiedz
QSELA

QSELA

Skywynne ♥

Odpowiedz
barbarag

barbarag

♥ Skywynne, Queen of Hours ♥

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej