Styl ubierania: najczęściej można go zobaczyć w służbowym stroju, ubranego na czarno z odblaskową kamizelką, w wolnym jednak czasie często ubiera t-shirty koloru białego lub czarnego, jeansy lub joggery, a w chłodniejsze dni skórzaną kurtkę.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Dorastał z rodzicami i starszym bratem w biedniejszej dzielnicy Seulu. Jego rodzina jednak była szczęśliwa i zżyta ze sobą. Minho dość długo nie wiedział, co chce robić w życiu, ale zmieniło się to, gdy jego brat zaginął bez słowa. Wtedy już wiedział, że chce go odnaleźć za wszelką cenę, dlatego zajął się pracą w policji. Wolny czas poświęca głównie na poszukiwania i badania różnych tropów.
Charakter: Uparty, gdy coś sobie postanowi to musi to zrobić, choćby się miała ziemia zapaść. Odważny, gdy jest zdeterminowany, by osiągnąć cel, ale nieporadny w stosunkach damsko-męskich. Jest również uważny, ciekawski i czasami nawet wścibski. Zdarza się, że bywa sarkastyczny, ale z reguły jest całkiem przyjazny. Dba o słabszych od siebie i zawsze stanie w ich obronie.
Rodzina lub przyjaciele: Matka – Miyeon Lee Ojciec – Hyun Lee Brat – Jeonjun Lee
Miłość lub brak: brak, ale jeśli będziesz chciała to tam możesz kogoś znaleźć.
Orientacja seksualna: heteroseksualny
______________________________ Tu się trochę zastanawiałam nad tą historią, bo miałam też pomysł, żeby ten jego brat wrócił pewnego dnia z walizką pełną pieniędzy, ale nie chciał mówić skąd ją ma i całkowicie się zmienił, a po czasie mógł popełnić samobójstwo. Myślałam też nad tym, żeby zrobić go pochodzącego z bogatej rodziny, żeby jego dziadek zarabiał mnóstwo pieniędzy z jakiejś niesamowitej gry, ale nigdy nie zdradzałby mu szczegółów, aż zaginęłaby jego dziewczyna czy po prostu sam zacząłby coś podejrzewać. No więc jakby coś z tego bardziej Ci pasowało to możesz tam zmienić czy coś 🙈
@nvtalcia Okej dzięki za formularz, szczerze bardzo mi podoba ta pierwsza historia mam namyśli tą z samobójstwem, ale jeszcze nie podjełam decyzji. Pomyśle o tym jutro, a tak to dziękuje jeszcze raz i życzę miłej nocy. Dobranoc!
Narodowość: Koreańska, ale gdy była mała to przeprowadziła się do Stanów.
Rola [Np: Główny bohater]: Głównych bohaterów pewnie jest sporo, więc może to być postać poboczna lub wróg głównego bohatera. Jak Ci będzie pasować.
Choroba lub brak: nie jest na nic chora, ale panicznie boi się węży.
Numer gracza: 111
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: najczęściej można było ją zobaczyć w legginsach z wysokim stanem, sportowych butach i krótkim topie lub koszulce na ramiączkach zwykłej lub z jakimś fajnym napisem.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku pięciu lat przeprowadziła się z mamą do Stanów, gdyż jej rodzicielka wyszła ponownie za mąż. Rodzina była całkiem szczęśliwa i dobrze im się powodziło. Ojczym był prawnikiem, a matka zajmowała się domem. Później urodziła się jej przyrodnia siostra. Wszystko zaczęło się psuć, gdy jej ojczym wciągnął się w hazard, zaczął być agresywny i narobił sobie długów. Jej matka była zaślepiona miłością, więc nie chciała od niego odejść i powtarzała sobie, że on się zmieni, że potrzebuje jej wsparcia. To było zbyt ciężkie dla Rose, więc wciągnęły ją nocne imprezy, alkohol i nowe znajomości. Skończyła szkołę ze średnimi ocenami i zaczęła sobie dorabiać za barem, podając drinki oraz śpiewając dorywczo w klubach. Oszczędza pieniądze, żeby móc w końcu wyprowadzić się z domu, który służy jej właściwie tylko do spania, chce pomóc również swojej siostrze. Nadal nie zrezygnowała z imprez i traktuje je jako odskocznię od codziennego życia.
Charakter: ma ogromne poczucie humoru i łatwo jej zawierać nowe znajomości, jest jednak uparta i nienawidzi przegrywać. Zanim coś zrobi musi przemyśleć dokładnie wszystko i stara się mieć jakiś plan B. Zwykle kieruje się rozumiem, nie sercem i stara się je wyciszać. Potrafi być naprawdę czarująca i doskonale pociesza bliskich, na krzywdę nieznajomych jest jednak obojętna. Zwykle pewna siebie, z realistycznym podejściem do życia.
Rodzina lub przyjaciele: Matka – Clarissa Pierce Ojczym – Tyler Pierce Siostra – Nancy Pierce Ma wielu znajomych, ale nie nazwałaby ich przyjaciółmi.
Miłość lub brak: nie ma, nie wierzy w trwałość uczuć i przeraża ją, że mogłaby się zakochać.
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Biała bluzka z krótkim rękawem, Czarna bluza bez suwaka z napisem ,,Wild Beast'', Granatowe jeansy typu dzwony, Czarne martensy
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku 13 lat przeprowadziła się do Korei Pd. i zamieszkała w Busan. Po skończeniu pełnoletności wyprowadziła się od rodziców i wynajęła mały dom na obrzeżach miasta. Zaczęła studia w kierunku Astro-Biologii i dorabiała na życie jako kelnerka w pobliskiej ,,Kociej Kawiarence'' znajdującej się niedaleko centrum Busan. Niestety nie dała rady zarobić na utrzymanie domu i musiała wziąć kredyt o wysokości 3,5 mil. WON. Po spotkaniu Człowieka z Kartami pomyślała, że spróbuje i jakoś zwiąże koniec z końcem.
Charakter: Miła, szalona, opiekuńcza, czasem mocno denerwująca, ma słabe nerwy do niektórych.
Rodzina lub przyjaciele: Mama: Clawen Mir Tata: Park De Rievi Z oboma rodzicami ma raczej słaby kontakt
Rola [Np: Główny bohater]: Osoba która pragnie się zaprzyjaźnić z głównym bohaterem
Choroba lub jej brak: amnezja ale taka że nie pamięta niczyich twarzy. Pamięta jak te osoby się nazywają itp. Ale nie jest w stanie ich rozpoznać bo nie może zapamiętać ich twarzy
Numer gracza: 268
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]:
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Chłopak urodził się w szpitalu psychiatryczym gdyż tam trafiła jego matka. Kiedy tylko przyszedł na świat nie widział twarzy swojej matki ponieważ miał tą chorobę. Dorastał w samotności ciągle nie pamiętając twarzy swojej matki. Nawet jak patrzył w lustro, nie widział siebie tylko osobę, której nigdy nie zapamięta i nie zobaczy przez swoją chorobę. Chłopak płakał co noc i nie mógł przestać myśleć o swojej chorobie. Wtedy zobaczył ogłoszenie o grze w której można było zarobić ogromną sumę pieniędzy. Wtedy pomyślał: "Nareszcie. Jeśli wezmę w tym udział i wygram, to uda mi się opłacić leczenie!" Jednak nieświadomie zapisując się, chłopak stanął twarzą w twarz z pewną śmiercią.
Charakter: jest aż tak nieprzewidywalny że jego charakter i osobowość bardzo szybko się zmienia
Rodzina lub przyjaciele: Matka — Adrianna Scott Ojca nigdy nie poznał a przyjaciół nigdy nie miał.
Miłość lub brak: podczas gry zakocha się w Leo (Moja pierwsza postać)
Rola [Np: Główny bohater]: postać poboczna (taki co nie wyróżnia się z tłumu)
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 080
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Zwykle ubierał na siebie białą bluzkę, jasne jeansy oraz czarne adidasy. Dodatkowo nosił liczne bransolety, a na szyi gruby łańcuch.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku 12 lat stracił rodziców w wypadku samochodowym. Od tego czasu przebywał w sierocińcu, aż nie stał się pełnoletni. Ledwo łączył koniec z końcem i przez duży okres czasu mieszkał na ulicy. Gdy żebrał pewnego razu spotkał jasnowłosą dziewczynę, która dała mu z liścia i powiedziała mu, żeby wziął się w garść. Dzięki temu Alex postanowił znaleść jakąś pracę i zacząć samodzielnie zarabiać. W końcu znalazł ją w spożywczaku, ale mimo to zarabiał marne grosze.
Charakter: Jest introwertykiem o dość leniwym usposobieniu. Nienawidzi się przemęczać, przez co chodzi do pracy tylko dlatego, że musi zarobić na jedzenie. Jest dość wybuchowym człowiekiem, gdy coś mu nie pasuje. Często narzeka, jednak potrafi być samodzielny.
Rodzina lub przyjaciele: Ku jego nieszczęściu zapomniał imiona swoich rodziców, a przyjaciół nie posiada
Rola [Np: Główny bohater]: przyjaciel głównego bohatera
Choroba lub brak: dysleksja, ma przez to duże problemy z czytaniem i pisaniem
Numer gracza: 008
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: kolorowa koszula z kwiecistym wzorem, szerokie spodnie i sandały
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: pochodzi z biednej rodziny. Nie przeszkadzało mu to jako dziecko, bo miłość rodziców wystarczała, ale z biegiem lat zaczął odczuwać coraz większy smutek i wstyd przed rówieśnikami, więc już w szkole średniej zaczął spędzać swój cały wolny czas w pracy. W szkole nie szło mu za dobrze i przez to nigdy nie udało mu się znaleźć stałej posady, jedynie opieka nad dziećmi (w czym jest dobry), sprzątanie i tym podobne, ale wciąż trudno mu powiązać koniec z końcem.
Charakter: odważny i zawsze szczery. Jest w stanie poświęcić się dla innych i można go nazwać lojalnym przyjacielem, który nie byłby w stanie nikogo zdradzić. Ważna jest dla niego sprawiedliwość.
Rodzina lub przyjaciele: Matka – Ae-Cha Lee Ojciec – Jeong-hoon Lee, Dong-hyun miał dobre relacje z obojgiem rodziców
Miłość lub brak: brak, przed grą często spotykał się z innymi ludźmi, ale jakoś z nikim nie wyszło
Rola [Np: Główny bohater]: "przyjaciółka" głównego bohatera
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 117
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: białe lub czarne ubrania, podarte dżinsowe spodnie, trampki
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Himiko od urodzenia była dosyć specyficznym dzieckiem, przez co gdy dziewczynka miała 10 lat rodzice ją zostawili, samą w środku nocy, burzowej nocy. Himiko udało się przetrwać noc i znalazła miejsce do spania, czyli duży pusty karton. Wczesnym rankiem znalazła ją kobieta w średnim wieku. Zabrała Himiko do siebie i wychowała jak własną córkę. Himiko rosła na silną i zdrową, kochała swoją przybraną mamę i pomagała jej gdy tylko mogła. Pomimo tego iż ma już 26 lat dalej mieszka z przybraną matką. Himiko pracowała w różnych miejscach i przez niektóre sytuacje wpadła w długi które rozpaczliwie próbuje spłacić
Charakter: Himiko jest odważna i wytrwała, często jest też sarkastyczna, wredna ale potrafi być miła, jeśli tylko chcę, nie raz pokazywała że potrafi być agresywna i na ogół nadpobudliwa. Jest energiczna i wszędzie jej pełno
Rodzina lub przyjaciele: Himiko nie pamięta imion swoich prawdziwych rodziców Yuki – Przybrana matka
Rola [Np: Główny bohater]: przyjaciel z dzieciństwa głównej bohaterki
Choroba lub brak: —
Numer gracza: 069
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: głównie ubiera się w stylu cottagecore
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Jego matka urodziła go kiedy była już w drugim małżeństwie. Stąd dwa nazwiska. Jego życie układało się świetnie ale cóż… każdego musi spotkać jakiś problem finansowy. Dlatego żeby uratować swoją rodzinę przed staniem się bezdomnymi, Leo postanowił zapisać się do tej gry nie wiedząc za jaką cenę
Charakter: stara się patrzeć na świat w kolorowych barwach ale po trafieniu do gry zachowywać się będzie bardzo nerwowo
Rodzina lub przyjaciele: Matka — Milenne Noéva Ojciec — Kim Sumire Brat — Adrien Sumire
Narodowość: matka była z Kanady, a ojciec z Rosji (nie pytać)
Rola [Np: Główny bohater]: antagonistka
Choroba lub brak: ✨yandere✨
Numer gracza: 53
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: ubierała się w czarną krótką suknię, miała białe "futro" z białym dzwonkiem, białe skarpetki i czarne buty
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: (zacznę od tego, gdzie się najwięcej działo bo dzieciństwo miała najnormalniejsze, bez kłótni) gdy skończyła szkołę podstawową, poszła do liceum gdzie spotkała ✨chłopaka✨ który się jej spodobał, wyznała mu miłość ale niestety jej nie przyjął. Więc stała się jego yandere a później miała glow up
Charakter: obsesyjna, ciekawska, potrafi być pomocna i miła
Rodzina lub przyjaciele: Ojciec – nieznany, nigdy go nie poznała ale wie tylko że jest z Rosji Matka – Emily **** (nazwisko nieznane) Rodzeństwo – brak
Miłość lub brak: Naoto (2 zapis)
Orientacja seksualna: hetero, ale toleruje LGBT+
——————————- Imię: Naoto
Nazwisko: ma za trudne do napisania i wymówienia więc sam nie umie
Wiek: 23 lata
Narodowość: Japonia
Rola [Np: Główny bohater]: główny bohater
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 72
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: ubierał się w niebieski sweter z krótkim rękawem, białą podkoszulkę z długim rękawem, długimi granatowymi spodniami i granatowymi butami
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: (też zacznę od tego) rodzice go porzucili, więc był w domu dziecka. Zaczął chodzić wtedy do 7 klasy szkoły podstawowej, zakochał się w dziewczynie, niestety miała chłopaka więc często go wyzywał, gdy poszedł do liceum, inna dziewczyna wyznała mu miłość niestety on jej nie kochał, dzień później jej nie widział ale z dnia na dzień ktoś umierał a on czuł się prześladowany (rozpisałam się)
Charakter: miły, pomocny, szybko się wkurza, czasem irytujący
Rodzina lub przyjaciele: nie znał swoich rodziców, a jego przyjaciele zostali zamordowani
Miłość lub brak: nadal kocha tą dziewczynę z podstawówki
Rola [Np: Główny bohater]: Idk – sry miało być dokładnie, ale ja nie wiem
Choroba lub brak: Deprecha i coś nie tak z głową w sensie wystarczy mała wpadka, a ona już może Cię zabić XD
Numer gracza: 004 ?
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Czarne, wygodne – krótkie spodenki i krótki rękaw – za duża bluza i za duże koszulki. jeszcze czasami na czerwono jak planowała morderstwo z jakimś napisem, że krew wtedy wyglądałaby jak nadruk XDDDD
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]:
Od dziecka nie była dobrze traktowana, przez co narodziła się w niej choroba psychiczna. Po jakimś czasie się pogarszało – po kolei opis – 1. kłociła się o różne drobnostki 2. biła innych 3. miała coraz więcej ran na sobie – samookaleczanie 4. pożądne bijatyki – łamała ludziom kości, ktoś stracił przytomność itd. a robiła to bo ktoś np. niechcący ją DOTKNĄŁ nie kopnął, nie szturchną lekko dotknął Pewnego dnia po kłótni z rodzicami (nie takiej jak w punkcie 4. po prostu krzyki) w nocy wszystkich zabiła. Policja znalazła pętle tak jakby po tym miała zamiar popełnić samobójstwo. Nikt nigdy jej nie znalazł i nie za bardzo było znany jej wygląd oraz imię.
Charakter: introwertyk, nigdy nie miała żadnych przyjaciół, chociaż według pań z jej przedszkola – przydałoby się jej to (w sensie że tak między sobą gadały XD)
nvtalcia
Imię: Minho
Nazwisko: Lee
Wiek: 25
Narodowość: Koreańska
Rola [Np: Główny bohater]: policjant
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: –
Styl ubierania: najczęściej można go zobaczyć w służbowym stroju, ubranego na czarno z odblaskową kamizelką, w wolnym jednak czasie często ubiera t-shirty koloru białego lub czarnego, jeansy lub joggery, a w chłodniejsze dni skórzaną kurtkę.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Dorastał z rodzicami i starszym bratem w biedniejszej dzielnicy Seulu. Jego rodzina jednak była szczęśliwa i zżyta ze sobą. Minho dość długo nie wiedział, co chce robić w życiu, ale zmieniło się to, gdy jego brat zaginął bez słowa. Wtedy już wiedział, że chce go odnaleźć za wszelką cenę, dlatego zajął się pracą w policji. Wolny czas poświęca głównie na poszukiwania i badania różnych tropów.
Charakter: Uparty, gdy coś sobie postanowi to musi to zrobić, choćby się miała ziemia zapaść. Odważny, gdy jest zdeterminowany, by osiągnąć cel, ale nieporadny w stosunkach damsko-męskich. Jest również uważny, ciekawski i czasami nawet wścibski. Zdarza się, że bywa sarkastyczny, ale z reguły jest całkiem przyjazny. Dba o słabszych od siebie i zawsze stanie w ich obronie.
Rodzina lub przyjaciele:
Matka – Miyeon Lee
Ojciec – Hyun Lee
Brat – Jeonjun Lee
Miłość lub brak: brak, ale jeśli będziesz chciała to tam możesz kogoś znaleźć.
Orientacja seksualna: heteroseksualny
______________________________
Tu się trochę zastanawiałam nad tą historią, bo miałam też pomysł, żeby ten jego brat wrócił pewnego dnia z walizką pełną pieniędzy, ale nie chciał mówić skąd ją ma i całkowicie się zmienił, a po czasie mógł popełnić samobójstwo. Myślałam też nad tym, żeby zrobić go pochodzącego z bogatej rodziny, żeby jego dziadek zarabiał mnóstwo pieniędzy z jakiejś niesamowitej gry, ale nigdy nie zdradzałby mu szczegółów, aż zaginęłaby jego dziewczyna czy po prostu sam zacząłby coś podejrzewać.
No więc jakby coś z tego bardziej Ci pasowało to możesz tam zmienić czy coś 🙈
SkyresFukuro
• AUTOR@nvtalcia Okej dzięki za formularz, szczerze bardzo mi podoba ta pierwsza historia mam namyśli tą z samobójstwem, ale jeszcze nie podjełam decyzji. Pomyśle o tym jutro, a tak to dziękuje jeszcze raz i życzę miłej nocy. Dobranoc!
nvtalcia
@SkyresFukuro Jasne, wybierz to, co Ci tam lepiej pasuje. I dzień dobry 💙
nvtalcia
Imię: Roseanne (Rose)
Nazwisko: Pierce
Wiek: 23
Narodowość: Koreańska, ale gdy była mała to przeprowadziła się do Stanów.
Rola [Np: Główny bohater]: Głównych bohaterów pewnie jest sporo, więc może to być postać poboczna lub wróg głównego bohatera. Jak Ci będzie pasować.
Choroba lub brak: nie jest na nic chora, ale panicznie boi się węży.
Numer gracza: 111
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: najczęściej można było ją zobaczyć w legginsach z wysokim stanem, sportowych butach i krótkim topie lub koszulce na ramiączkach zwykłej lub z jakimś fajnym napisem.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku pięciu lat przeprowadziła się z mamą do Stanów, gdyż jej rodzicielka wyszła ponownie za mąż. Rodzina była całkiem szczęśliwa i dobrze im się powodziło. Ojczym był prawnikiem, a matka zajmowała się domem. Później urodziła się jej przyrodnia siostra. Wszystko zaczęło się psuć, gdy jej ojczym wciągnął się w hazard, zaczął być agresywny i narobił sobie długów. Jej matka była zaślepiona miłością, więc nie chciała od niego odejść i powtarzała sobie, że on się zmieni, że potrzebuje jej wsparcia. To było zbyt ciężkie dla Rose, więc wciągnęły ją nocne imprezy, alkohol i nowe znajomości. Skończyła szkołę ze średnimi ocenami i zaczęła sobie dorabiać za barem, podając drinki oraz śpiewając dorywczo w klubach. Oszczędza pieniądze, żeby móc w końcu wyprowadzić się z domu, który służy jej właściwie tylko do spania, chce pomóc również swojej siostrze. Nadal nie zrezygnowała z imprez i traktuje je jako odskocznię od codziennego życia.
Charakter: ma ogromne poczucie humoru i łatwo jej zawierać nowe znajomości, jest jednak uparta i nienawidzi przegrywać. Zanim coś zrobi musi przemyśleć dokładnie wszystko i stara się mieć jakiś plan B. Zwykle kieruje się rozumiem, nie sercem i stara się je wyciszać. Potrafi być naprawdę czarująca i doskonale pociesza bliskich, na krzywdę nieznajomych jest jednak obojętna. Zwykle pewna siebie, z realistycznym podejściem do życia.
Rodzina lub przyjaciele:
Matka – Clarissa Pierce
Ojczym – Tyler Pierce
Siostra – Nancy Pierce
Ma wielu znajomych, ale nie nazwałaby ich przyjaciółmi.
Miłość lub brak: nie ma, nie wierzy w trwałość uczuć i przeraża ją, że mogłaby się zakochać.
Orientacja seksualna: heteroseksualna
V...a
Imię: Paola
Nazwisko: De Rievi-Mir
Wiek: 20
Narodowość: Włoszko Koreanka
Rola [Np: Główny bohater]: Główna Bohaterka
Choroba lub brak: Klaustrofobia
Numer gracza: 246
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Biała bluzka z krótkim rękawem, Czarna bluza bez suwaka z napisem ,,Wild Beast'', Granatowe jeansy typu dzwony, Czarne martensy
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku 13 lat przeprowadziła się do Korei Pd. i zamieszkała w Busan. Po skończeniu pełnoletności wyprowadziła się od rodziców i wynajęła mały dom na obrzeżach miasta. Zaczęła studia w kierunku Astro-Biologii i dorabiała na życie jako kelnerka w pobliskiej ,,Kociej Kawiarence'' znajdującej się niedaleko centrum Busan. Niestety nie dała rady zarobić na utrzymanie domu i musiała wziąć kredyt o wysokości 3,5 mil. WON. Po spotkaniu Człowieka z Kartami pomyślała, że spróbuje i jakoś zwiąże koniec z końcem.
Charakter: Miła, szalona, opiekuńcza, czasem mocno denerwująca, ma słabe nerwy do niektórych.
Rodzina lub przyjaciele:
Mama: Clawen Mir
Tata: Park De Rievi
Z oboma rodzicami ma raczej słaby kontakt
Miłość lub brak: Daj mi jakąś postać… Kogoś…
Orientacja seksualna: Pan
rzadkakupka
Imię: William ale wszyscy mówią na niego Will
Nazwisko: Scott
Wiek: 19
Narodowość: Wielka Brytania
Rola [Np: Główny bohater]: Osoba która pragnie się zaprzyjaźnić z głównym bohaterem
Choroba lub jej brak: amnezja ale taka że nie pamięta niczyich twarzy. Pamięta jak te osoby się nazywają itp. Ale nie jest w stanie ich rozpoznać bo nie może zapamiętać ich twarzy
Numer gracza: 268
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]:
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Chłopak urodził się w szpitalu psychiatryczym gdyż tam trafiła jego matka. Kiedy tylko przyszedł na świat nie widział twarzy swojej matki ponieważ miał tą chorobę. Dorastał w samotności ciągle nie pamiętając twarzy swojej matki. Nawet jak patrzył w lustro, nie widział siebie tylko osobę, której nigdy nie zapamięta i nie zobaczy przez swoją chorobę. Chłopak płakał co noc i nie mógł przestać myśleć o swojej chorobie. Wtedy zobaczył ogłoszenie o grze w której można było zarobić ogromną sumę pieniędzy. Wtedy pomyślał: "Nareszcie. Jeśli wezmę w tym udział i wygram, to uda mi się opłacić leczenie!" Jednak nieświadomie zapisując się, chłopak stanął twarzą w twarz z pewną śmiercią.
Charakter: jest aż tak nieprzewidywalny że jego charakter i osobowość bardzo szybko się zmienia
Rodzina lub przyjaciele:
Matka — Adrianna Scott
Ojca nigdy nie poznał a przyjaciół nigdy nie miał.
Miłość lub brak: podczas gry zakocha się w Leo (Moja pierwsza postać)
Orientacja seksualna: Bisexualny
Amulcia
Imię: Alex
Nazwisko: Hunter
Wiek: 21
Narodowość: Amerykańska
Rola [Np: Główny bohater]: postać poboczna (taki co nie wyróżnia się z tłumu)
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 080
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Zwykle ubierał na siebie białą bluzkę, jasne jeansy oraz czarne adidasy. Dodatkowo nosił liczne bransolety, a na szyi gruby łańcuch.
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: W wieku 12 lat stracił rodziców w wypadku samochodowym. Od tego czasu przebywał w sierocińcu, aż nie stał się pełnoletni. Ledwo łączył koniec z końcem i przez duży okres czasu mieszkał na ulicy. Gdy żebrał pewnego razu spotkał jasnowłosą dziewczynę, która dała mu z liścia i powiedziała mu, żeby wziął się w garść. Dzięki temu Alex postanowił znaleść jakąś pracę i zacząć samodzielnie zarabiać. W końcu znalazł ją w spożywczaku, ale mimo to zarabiał marne grosze.
Charakter: Jest introwertykiem o dość leniwym usposobieniu. Nienawidzi się przemęczać, przez co chodzi do pracy tylko dlatego, że musi zarobić na jedzenie. Jest dość wybuchowym człowiekiem, gdy coś mu nie pasuje. Często narzeka, jednak potrafi być samodzielny.
Rodzina lub przyjaciele: Ku jego nieszczęściu zapomniał imiona swoich rodziców, a przyjaciół nie posiada
Miłość lub brak: może jakąś się znajdzie
Orientacja seksualna: Poliseksualny
rzadkakupka
@Amulcia ten uczuć kiedy używasz imienia hunter
Amulcia
@punk. Heh, wybrałam losowe i dopiero po fakcie skojarzyłam, że używasz Hunter jako imienia XD
owouwu
Imię: Dong-hyun
Nazwisko: Lee
Wiek: 33
Narodowość: koreańska (południowa)
Rola [Np: Główny bohater]: przyjaciel głównego bohatera
Choroba lub brak: dysleksja, ma przez to duże problemy z czytaniem i pisaniem
Numer gracza: 008
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: kolorowa koszula z kwiecistym wzorem, szerokie spodnie i sandały
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: pochodzi z biednej rodziny. Nie przeszkadzało mu to jako dziecko, bo miłość rodziców wystarczała, ale z biegiem lat zaczął odczuwać coraz większy smutek i wstyd przed rówieśnikami, więc już w szkole średniej zaczął spędzać swój cały wolny czas w pracy. W szkole nie szło mu za dobrze i przez to nigdy nie udało mu się znaleźć stałej posady, jedynie opieka nad dziećmi (w czym jest dobry), sprzątanie i tym podobne, ale wciąż trudno mu powiązać koniec z końcem.
Charakter: odważny i zawsze szczery. Jest w stanie poświęcić się dla innych i można go nazwać lojalnym przyjacielem, który nie byłby w stanie nikogo zdradzić. Ważna jest dla niego sprawiedliwość.
Rodzina lub przyjaciele:
Matka – Ae-Cha Lee
Ojciec – Jeong-hoon Lee, Dong-hyun miał dobre relacje z obojgiem rodziców
Miłość lub brak: brak, przed grą często spotykał się z innymi ludźmi, ale jakoś z nikim nie wyszło
Orientacja seksualna: biseksualny
.Nathan-Kun.
Imię: Himiko
Nazwisko: Iruma
Wiek: 26
Narodowość: Japonia
Rola [Np: Główny bohater]: "przyjaciółka" głównego bohatera
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 117
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: białe lub czarne ubrania, podarte dżinsowe spodnie, trampki
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Himiko od urodzenia była dosyć specyficznym dzieckiem, przez co gdy dziewczynka miała 10 lat rodzice ją zostawili, samą w środku nocy, burzowej nocy. Himiko udało się przetrwać noc i znalazła miejsce do spania, czyli duży pusty karton. Wczesnym rankiem znalazła ją kobieta w średnim wieku. Zabrała Himiko do siebie i wychowała jak własną córkę. Himiko rosła na silną i zdrową, kochała swoją przybraną mamę i pomagała jej gdy tylko mogła. Pomimo tego iż ma już 26 lat dalej mieszka z przybraną matką. Himiko pracowała w różnych miejscach i przez niektóre sytuacje wpadła w długi które rozpaczliwie próbuje spłacić
Charakter: Himiko jest odważna i wytrwała, często jest też sarkastyczna, wredna ale potrafi być miła, jeśli tylko chcę, nie raz pokazywała że potrafi być agresywna i na ogół nadpobudliwa. Jest energiczna i wszędzie jej pełno
Rodzina lub przyjaciele: Himiko nie pamięta imion swoich prawdziwych rodziców
Yuki – Przybrana matka
Miłość lub brak: brak
Orientacja seksualna: Pan
rzadkakupka
Imię: Leo
Nazwisko: Noéva-Sumire (dwa nazwiska)
Wiek: 19
Narodowość: Francja
Rola [Np: Główny bohater]: przyjaciel z dzieciństwa głównej bohaterki
Choroba lub brak: —
Numer gracza: 069
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: głównie ubiera się w stylu cottagecore
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: Jego matka urodziła go kiedy była już w drugim małżeństwie. Stąd dwa nazwiska. Jego życie układało się świetnie ale cóż… każdego musi spotkać jakiś problem finansowy. Dlatego żeby uratować swoją rodzinę przed staniem się bezdomnymi, Leo postanowił zapisać się do tej gry nie wiedząc za jaką cenę
Charakter: stara się patrzeć na świat w kolorowych barwach ale po trafieniu do gry zachowywać się będzie bardzo nerwowo
Rodzina lub przyjaciele:
Matka — Milenne Noéva
Ojciec — Kim Sumire
Brat — Adrien Sumire
Miłość lub brak: wyjdzie w opowiadaniu
Orientacja seksualna: asexualny
Carmineno1fan
Imię: Willow (pseudonim poduszka)
Nazwisko: nigdy nie powie, nigdy przenigdy
Wiek: 20 lat
Narodowość: matka była z Kanady, a ojciec z Rosji (nie pytać)
Rola [Np: Główny bohater]: antagonistka
Choroba lub brak: ✨yandere✨
Numer gracza: 53
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: ubierała się w czarną krótką suknię, miała białe "futro" z białym dzwonkiem, białe skarpetki i czarne buty
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: (zacznę od tego, gdzie się najwięcej działo bo dzieciństwo miała najnormalniejsze, bez kłótni) gdy skończyła szkołę podstawową, poszła do liceum gdzie spotkała ✨chłopaka✨ który się jej spodobał, wyznała mu miłość ale niestety jej nie przyjął. Więc stała się jego yandere a później miała glow up
Charakter: obsesyjna, ciekawska, potrafi być pomocna i miła
Rodzina lub przyjaciele:
Ojciec – nieznany, nigdy go nie poznała ale wie tylko że jest z Rosji
Matka – Emily **** (nazwisko nieznane)
Rodzeństwo – brak
Miłość lub brak: Naoto (2 zapis)
Orientacja seksualna: hetero, ale toleruje LGBT+
——————————-
Imię: Naoto
Nazwisko: ma za trudne do napisania i wymówienia więc sam nie umie
Wiek: 23 lata
Narodowość: Japonia
Rola [Np: Główny bohater]: główny bohater
Choroba lub brak: brak
Numer gracza: 72
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: ubierał się w niebieski sweter z krótkim rękawem, białą podkoszulkę z długim rękawem, długimi granatowymi spodniami i granatowymi butami
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]: (też zacznę od tego) rodzice go porzucili, więc był w domu dziecka. Zaczął chodzić wtedy do 7 klasy szkoły podstawowej, zakochał się w dziewczynie, niestety miała chłopaka więc często go wyzywał, gdy poszedł do liceum, inna dziewczyna wyznała mu miłość niestety on jej nie kochał, dzień później jej nie widział ale z dnia na dzień ktoś umierał a on czuł się prześladowany (rozpisałam się)
Charakter: miły, pomocny, szybko się wkurza, czasem irytujący
Rodzina lub przyjaciele: nie znał swoich rodziców, a jego przyjaciele zostali zamordowani
Miłość lub brak: nadal kocha tą dziewczynę z podstawówki
Orientacja seksualna: hetero
no.ok
Imię: Yor (prawdziwe nie znane)
Nazwisko: Takane (Sato)
Wiek: 26
Narodowość: Japńska
Rola [Np: Główny bohater]: Idk – sry miało być dokładnie, ale ja nie wiem
Choroba lub brak: Deprecha i coś nie tak z głową w sensie wystarczy mała wpadka, a ona już może Cię zabić XD
Numer gracza: 004 ?
Styl ubierania [Przed trawieniem do gry]: Czarne, wygodne – krótkie spodenki i krótki rękaw – za duża bluza i za duże koszulki. jeszcze czasami na czerwono jak planowała morderstwo z jakimś napisem, że krew wtedy wyglądałaby jak nadruk XDDDD
Historia [Szczegółowo opisana, proszę]:
Od dziecka nie była dobrze traktowana, przez co narodziła się w niej choroba psychiczna. Po jakimś czasie się pogarszało – po kolei opis –
1. kłociła się o różne drobnostki
2. biła innych
3. miała coraz więcej ran na sobie – samookaleczanie
4. pożądne bijatyki – łamała ludziom kości, ktoś stracił przytomność itd.
a robiła to bo ktoś np. niechcący ją DOTKNĄŁ nie kopnął, nie szturchną lekko dotknął
Pewnego dnia po kłótni z rodzicami (nie takiej jak w punkcie 4. po prostu krzyki) w nocy wszystkich zabiła. Policja znalazła pętle tak jakby po tym miała zamiar popełnić samobójstwo. Nikt nigdy jej nie znalazł i nie za bardzo było znany jej wygląd oraz imię.
Charakter: introwertyk, nigdy nie miała żadnych przyjaciół, chociaż według pań z jej przedszkola – przydałoby się jej to (w sensie że tak między sobą gadały XD)
Rodzina lub przyjaciele: pomordowani
Miłość lub brak: brak
Orientacja seksualna: hetero
Mam nadzieję, że taki opis może być