Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Spotkanie z Helenem

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

CrazyRaven

CrazyRaven

Zostaliście przyjaciółmi
Mega fajny quiz. Super się w niego gra, a fabuła jest świetna. Jeden z moich ulubionych quizów.

Odpowiedz
Nightmare_Moon

Nightmare_Moon

Zostaliście parą Rzuciłaś się mu na szyję. "Gdzieś ty był!? Tęskniłam za Tobą". Po Twoim policzku spłynęło kilka łez. Helen lekko odsunął się od Ciebie. "Oj nie płacz. Jestem tu" – powiedział ocierając Twoje łzy. Spojrzał Ci w oczy, ujął delikatnie Twoją twarz obiema dłońmi. "Zawsze byłaś dla mnie wszystkim. Nigdy nikogo nie kochałem bardziej od Ciebie, a tego osła Jeffa zabiję jeśli jeszcze raz Cię dotknie" – powiedział mając łzy w oczach. Przybliżył się do Ciebie. Ty nie robiłaś nic, dałaś się pocałować. Helen zauważył, że coś jest nie tak. "Co się stało?" – spytał lekko poddenerwowany. "Zobacz jak ja wyglądam! Jak oszpecona lalka!" – powiedziałaś podchodząc do lustra i dotykając wszystkich ran na twarzy, po których zostaną blizny. Z Twoich oczu automatycznie leciał wodospad Niagara. Helen podszedł do Ciebie, obrócił Cię w swoją stronę i powiedział: "Nie myśl tak. Jesteś piękna i zawsze będziesz!". "Pokażesz się z kimś takim? Wyglądam jak… dziwadło!" – krzyczysz na samą siebie. Helen przycisnął Cię do ściany. "Nie obchodzi mnie co inni pomyślą. Dla mnie jesteś piękna! I zawsze będziesz! Nie ważne czy wydłubią Ci oczy i tak będziesz piękna! Rozumiesz!? Kocham Cię!" – powiedział, a po jego policzku spłynęła łza, otarłaś mu ją i pogłaskałaś go po policzku. "Helen… Ja też Cię kocham. Następnym razem jak będziesz chciał zniknąć to mnie powiadom" – powiedziałaś ze śmiechem w głosie. Zaczęliście się namiętnie całować. Helen podniósł Cię nadal całując i rzucił na łóżko. Oderwał się od Ciebie, Ty się zaśmiałaś on też i ściągnął z Ciebie bluzkę, a Ty z niego. Usiadłaś na nim i ściągnęłaś z niego spodnie, przekręcił się razem z Tobą i ściągnął Twoje (Więcej już nie piszę, bo jak się rozpiszę to napiszę całą serię książek "50 twarzy Helena" Haha. I będzie za długie, w sumie już jest). Po tym jak skończyliście, ubrałaś jego koszulę i usiadłaś po turecku obok niego. Helen gwałtownie chwycił Cię w pasie przyciągnął do siebie. Zaczęliście się śmiać i wygłupiać. Wtuliłaś się w niego, a on w Ciebie. "Kocham Cię wiesz?" – powiedział patrząc na Ciebie. "Wiem Helen, wiem" – mówisz i całujesz go. Zasypiacie wtuleni w siebie. [Helen kocha Cię najbardziej na świecie! Nie zmarnuj tego! Mam nadzieję, że się podobało .
NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE NIE MA TAKIEJ KUWRA OPCJI CO NAJWYŻEJ PRZYJACIELE

Odpowiedz
lpkojihugytfdresawq

lpkojihugytfdresawq

Zostaliście przyjaciółmi
zawsz chciałam mieć przyjaciel ta nie mam przyjaciół

Odpowiedz
1
ExoticButter

ExoticButter

Zostaliście parą
co? ;-;

Odpowiedz
_Pika_

_Pika_

@Sheris_creepy tutaj ci oznaczam :3

Odpowiedz
3
Roza751

Roza751

Zostaliscie para

Cos tu nie pasuje…

A BO JA BARDZIEJ LUBIE TOBYEGO

Odpowiedz
Psi_kutas

Psi_kutas

@Roza751A JA JASONA I Z NIM PRAKTYCZNIE NIE MA

Odpowiedz
Diler-

Diler-

O Jezu opisałaś mne w tym opowadaniu mam talent artystyczny naśmiewają sie zemne ..
Popłakałam się i XD 15 twarzy

Odpowiedz

Kucys8

Suuuper fabuła

Odpowiedz
Namori

Namori

Loool jprdl to jest zdj mojej szkoły xddddd!
Jpr…albo już przestanę, ale zbieg okoliczności!!!

Odpowiedz

Uola2580

@Namori też uczę się w tej szkole

Odpowiedz
Koteczkipsiczki

Koteczkipsiczki

Zostaliście para

Odpowiedz
Roza751

Roza751

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej