Siedem filozofii życiowych – która z nich jest Ci najbliższa?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

NikaSaturn

NikaSaturn

Realizm!
Zwracasz uwagę przede wszystkim na to, co się wokół Ciebie dzieje – to jest, w jaki sposób ludzie się zachowują i postępują, bez dociekania przyczyn, które ich do tego motywują. Widzisz rzeczy dokładnie takimi, jakie są, bez różowych okularów i owijania w bawełnę. Jesteś obiektywny w obserwowaniu rzeczywistości, ale jednocześnie neutralny w sądach. Jednakże zbyt często wyciągasz pochopne wnioski. Czy mam rację? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Oo, nie spodziewałam się takiego wyniku!… tym bardziej, że wiele kwestii się u mnie nie zgadza 😅 Jednak mimo wszystko dociekam przyczyn i patrzę przez różowe okulary. Choć akurat wyciąganie pochopnych wniosków to stały element mojego życia, a neutralna w sądach przynajmniej STARAM SIĘ być.

Odpowiedz
1
hejcio_klejcio

hejcio_klejcio

Cynizm

Racja, racja

Odpowiedz
1
Natsuiri

Natsuiri

Cynizm
Quiz genialny, dużo pracy na pewno wymagał 🖤

Odpowiedz
2
Helter__

Helter__

•  AUTOR

@Natsuiri racja :|

Odpowiedz
1
maxymalnymax

maxymalnymax

Realizm
Tak, dokładnie

Odpowiedz
1
selkov

selkov

Stoicyzm!
Będzie co ma być, kijem Wisły nie zawrócisz – z takiego właśnie założenia wychodzisz. Podchodzisz do życia ze spokojem i jesteś w stanie wykorzystać do maksimum każdą sytuację, jaka by ona nie była, jak również poradzić sobie niezależnie od okoliczności. Jesteś cierpliwy, wytrzymały, ale też często emocjonalnie wycofany, roztaczasz wokół siebie aurę rezygnacji. Trudno Cię rozgryźć, bo jesteś zamknięty w sobie, a otoczenie może doprowadzić Cię do szału. Czy mam rację? Podziel się wynikiem w komentarzu

To prawda

Odpowiedz
2
Bachantka

Bachantka

Idealizm

Odpowiedz
1
Patheticyzacja2.0

Patheticyzacja2.0

Jak można oceniać ludzi z sarkazmem?

Odpowiedz
3
Alastra_Hell

Alastra_Hell

@Dr.Nori chodzi o to że np.
" Nie no świetnie się ubiera "
I że wszystkie twoje opinie są podszyte fałszywością
Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam

Odpowiedz
2
Helter__

Helter__

•  AUTOR

@Alexandra_Moon chyba tak

Odpowiedz
1
Dr.Lereda

Dr.Lereda

Stoicyzm!

Będzie co ma być, kijem Wisły nie zawrócisz – z takiego właśnie założenia wychodzisz. Podchodzisz do życia ze spokojem i jesteś w stanie wykorzystać do maksimum każdą sytuację, jaka by ona nie była, jak również poradzić sobie niezależnie od okoliczności. Jesteś cierpliwy, wytrzymały, ale też często emocjonalnie wycofany, roztaczasz wokół siebie aurę rezygnacji. Trudno Cię rozgryźć, bo jesteś zamknięty w sobie, a otoczenie może doprowadzić Cię do szału.

Po części chyba tak…

Odpowiedz
2
Archies

Archies

Spirytualizm
Jesteś wizjonerem, wszystkie Twoje pomysły cech**e ogromny rozmach. Dostrzegasz szanse i możliwości, które innym umykają, zawsze wpatrujesz się w horyzont, idąc przed siebie z głową w chmurach i uśmiechem na ustach. Jesteś niepoprawnym optymistą, nigdy nie tracisz z oczu celu. Chciałbyś, by wszyscy byli spełnieni i szczęśliwi. Polegasz na szczęściu i wierze, lecz nieuniknione jest to, że życie przyniesie Ci zawód, co zawsze jest dla Ciebie trudne i bolesne.

Odpowiedz
1
EdmLover

EdmLover

spiritualizm, chyba tak…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej