SameQuizy: Co pomoże Ci zdobyć sławę?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 142

.skandinavisk.the.best

.skandinavisk.the.best

Seria opowiadań

Zamierzam, tylko na razie nie mam weny ;-;

Odpowiedz
1
Shawn_

Shawn_

Seria opowiadań
To właśnie tym powinieneś się zająć, by zdobyć sławę. Może rozbawisz obserwatorów lekką komedią, albo obudzisz w nich detektywa, tworząc trzymający w napięciu kryminał? Ciekawą opcją jest ogłoszenie zapisów do opowiadania, co pozwoli czytelnikom jeszcze bardziej związać się z postaciami. Daj znać w komentarzu, czy skorzystasz z tego pomysłu. Pamiętaj, że to jedynie sugestia, a najlepszą receptą na sukces jest tworzenie z przyjemności i dbałość o jakość

Odpowiedz
1
Atom.Girl

Atom.Girl

Seria opowiadań. W życiu tego nie zrobię. Fajny quiz

Odpowiedz
1
Daughter.of.Dragons

Daughter.of.Dragons

Fabularne przetrwania
Super quiz 🤩🤩

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

•  AUTOR
Odpowiedz
mycutejeli

mycutejeli

Fabularne przetrwania

To właśnie tym powinieneś się zająć, by zdobyć sławę. Większość przetrwań przypomina testy lub przybiera formę „zostajesz lub odpadasz”, ale to Cię nie interesuje. Zabierz swoich obserwatorów w niesamowite przygody, wymagające od nich kreatywności, pamięci, spostrzegawczości lub po prostu szczęścia. Puść wodze fantazji i już teraz wymyśl fabułę do swoich przetrwań. Daj znać w komentarzu, czy skorzystasz z tego pomysłu. Pamiętaj, że to jedynie sugestia, a najlepszą receptą na sukces jest tworzenie z przyjemności i dbałość o jakość.

Szczerze mówiąc nie lubię robić przetrwan, ale quiz super <33

Odpowiedz
1
Kayotic_KP

Kayotic_KP

Seria opowiadań
Może warto do tego wrócić? 💖

Odpowiedz
1
Blyskotki

Blyskotki

Seria opowiadań

To właśnie tym powinieneś się zająć, by zdobyć sławę. Może rozbawisz obserwatorów lekką komedią, albo obudzisz w nich detektywa, tworząc trzymający w napięciu kryminał? Ciekawą opcją jest ogłoszenie zapisów do opowiadania, co pozwoli czytelnikom jeszcze bardziej związać się z postaciami. Daj znać w komentarzu, czy skorzystasz z tego pomysłu. Pamiętaj, że to jedynie sugestia, a najlepszą receptą na sukces jest tworzenie z przyjemności i dbałość o jakość.

Hehe

Odpowiedz
2
saturn.

saturn.

Tworzenie Grafik
Bardzo fajny quiz! Przyjemny i bardzo fajny ale… ja i grafiki!? w ogóle nie potrafię ich robić… chyba ze… tapety na telefon… może wsumie… Zobacze🤍💫

Odpowiedz
1
fan_mha

fan_mha

Seria opowiadań to akurat najgorsza rzeczy jaką mogłam trafić

Odpowiedz
1
Starlly

Starlly

Tworzenie grafik
To właśnie tym powinieneś się zająć, by zdobyć sławę. Każdy użytkownik marzy o pięknej miniaturce do swojego quizu, ale nie każdy potrafi ją stworzyć. W przeciwieństwie do Ciebie! Możesz także wykorzystać swój zmysł estetyczny do tworzenia wystroju profilu, a na pewno przyciągniesz rzeszę ludzi. Daj znać w komentarzu, czy skorzystasz z tego pomysłu. Pamiętaj, że to jedynie sugestia, a najlepszą receptą na sukces jest tworzenie z przyjemności i dbałość o jakość.
A zadbałam już o swój wystrój 🤍
Świetny i kreatywny quiz! 🤎

Odpowiedz
1
333ccc

333ccc

•  AUTOR

@-Gwiazda- Pierwszy krok za Tobą :D Dziękuję!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej