Wylosuj urodowy lifehack!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

PoProstuKlaudia

PoProstuKlaudia

Włosy

Odpowiedz
alussia023

alussia023

Perfumy!
Aby zapach perfum utrzymywał się dłużej, przed popsikaniem perfumami nałóż pomadkę i na to miejsce psiknij perfumy. To sprawi, że zapach będzie utrzymywać się dłużej! Lifehacki znalazłem u True Beauty Is Internal.
Na pewno wypróbuję😜🙂

Odpowiedz
1
Martyskaa123

Martyskaa123

Wybierz stylizację na wyjście z przyjaciółmi: Ostatnie zdjęcie… Widać że spodnie lub bluzka została wklejona… Coś nie pykło

Odpowiedz
WhiteFlower

WhiteFlower

•  AUTOR

@Martyskaa123
Chciałbym tylko powiedzieć, że to wklejenie, którego się dopatrzyliście nie jest moim dziełem.

Odpowiedz

l...a

Perfumy!
Aby zapach perfum utrzymywał się dłużej, przed popsikaniem perfumami nałóż pomadkę i na to miejsce psiknij perfumy. To sprawi, że zapach będzie utrzymywać się dłużej! Lifehacki znalazłem u True Beauty Is Internal. Podziel się wynikiem w komentarzu.
Działa dzięki!

Odpowiedz
1
AngelinaUndertaker

AngelinaUndertaker

Paznokcie ♥

Odpowiedz
1
Big_Weirdo

Big_Weirdo

Ah… jak już inni wspomnieli, dobrym pomysłem byłoby dodanie bardziej różnorodnych stylizacji. Są różne subkultury, a każda z nich wyróżnia się własną modą, więc gdy dodasz stroje, które nie są oznaczone etykietką „tumbrl”, trafisz do większej grupy odbiorców (i zyskasz jakieś 3 razy więcej obserwatorów). Radziłabym też dodać męskie stylizacje i opcję „bez makijażu”.

Odpowiedz
1
smerfova.

smerfova.

Niemal wszystko wybierałam na siłę. 3/4 było takie same. Jakieś takie „tumblr”. Dlaczego teraz większość dziewczyn wygląda identycznie? Zero oryginalności.

Odpowiedz
2

Rajpus

Tonik!
Nigdy nie wylewaj toniku na wacik, ponieważ zbyt dużo wtedy się go zużywa! Lifehacki znalazłem u True Beauty Is Internal. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Może być xD

Odpowiedz
1

Rajpus

Paznokcie!
Przy malowaniu paznokci pomaluj dookoła palce i dopiero zacznij nakładać lakier. Dzięki temu nie zabrudzisz lakierem palców!
Lifehacki znalazłem u True Beauty Is Internal. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Uuu, robię jeszcze raz…ale fajnie xD

Odpowiedz
1

FansSlayers

Aby zapach perfum utrzymywał się dłużej, przed popsikaniem perfumami nałóż pomadkę i na to miejsce psiknij perfumy. To sprawi, że zapach będzie utrzymywać się dłużej! Lifehacki znalazłem u True Beauty Is Internal. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Dlaczego nie ma opcji „żadnej z tych stylizacji bym w życiu nie ubrała”?

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej