Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Reflections

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Pragnieniemilosci
Pragnieniemilosci
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 10

Zosia_Lupin

Zosia_Lupin

❤️

Odpowiedz
1
Artemis978

Artemis978

Szukam słów którymi mogłabym opisać to co chciałabym aby tu się znalazło. Lecz mam mętlik w głowie i łzy w oczach. Napisałaś coś niewiarygodnie pięknego, niosącego światło mimo wszystko, taką jakby otuchę i nadzieję. Odsłoniłaś rąbek siebie i pokazałaś nam prawdę. Zgadzam się z tym, żyjemy w przedziwnych czasach. Wcale nie podobnych do tych z młodości naszych rodziców czy dziadków. Tak, ta odpowiedzialność, presja wyborów – to wszystko przytłacza.
Ale słowa które napisałaś na końcu dodają nieopisanej otuchy, dziękuję Ci z całego serca za nie.
Dziękuję Ci za to że jesteś, za to właśnie ,,mimo wszystko” bo dzięki Twoim słowom mam siłę dalej walczyć, i..tak naprawdę to nie mam pojęcia, co mogę tu napisać. Bo wiem że wszystko zostało już powiedziane przez Ciebie. Piękno tej wypowiedzi spowodowało..ten mój brak słów i chaotyczność tego komentarza. Po prostu jestem dumna z Ciebie Zosiu, cholernie dumna.
I przepraszam Cię za każdy nietakt z mojej strony i za każde słowo, które zamiast
wspierać – pogarszało . Może i powiedziane nieświadomie z dobrymi intencjami ale jednak.
Też będę
~Twoja Artemis

Odpowiedz
1
Pragnieniemilosci

Pragnieniemilosci

•  AUTOR

@Artemis978 💖 💖 💖

Odpowiedz
1
Artemis978

Artemis978

Odpowiedz
1
weakly

weakly

Zosiu, nie poddawaj się!

Odpowiedz
1
love_music_

love_music_

Wzruszyłaś mnie chodz jestem osoba ktora nigdy nue placze a jestem dziewczyną też mam uczucia i te uwolniłaś z mojego serca naprawde jestes niesamowitą osoba i kozesz myśleć ,że posze ci to specjalnie ,zebys posniosla sie z ziemi gdy upadłaś ale mowie prawde jestes bardso uczuciową odpowiedzialną dziewczyną z wielkim talentem pisarskim bardso dziekuje ci za ro ,ze uswiadomilaś ki jeszcze bardziej bysmy sie nigdy nie poddwali dziękuje❤❤❤

Odpowiedz
1
Artemis978

Artemis978

Jutro, Zosiu to napiszę.❤️🥺

Odpowiedz
1
i_love_wizarding_world

i_love_wizarding_world

Są momenty w naszym życiu, kiedy traci ono sens, a raczej tak nam się wydaje. Mój ś.p. wujek zawsze mówił, że wszystko jest po coś i tegoż od trzymam, przechodzę bardzo trudne chwile, nie dogaduje się z rodziną, mój dom nie tętni życiem, tu jest ostatnio bardzo napięta atmosfera i kłótnie. Nie będę pisać, że cóż azdroszcze, bo jaki to by miało sens? Wiem, że wiele przeszłaś, podziwiam cię za to, że zebrałaś w sobie tyle odwagi, by to napisać. Nie Lubię zazdrościć ludziom, wiem, że wiele osób, pisze o tym co czuje bardzo szczerze i prosto z serca, ale nie pisze wszystkiego, niektóre tematy są po prostu zbyt trudne. Moje życie nie jest łatwe, przeszłam bardzo dużo, a mój koszmar soe jeszcze nie skończył, ale wujek mówił, ze pozostaje nam mieć nadzieje, więc mam, marzę, o tym by moje życie było piekne i beztroskie, choć to bardzo trudne w mojej sytuacji, wierze, ze kiedyś moja rzeczywistość stanie się piękniejsza od snów. Może to soe uda ? Może nie ? Nie wiemy tego, dlatego ja żyje chwilą, korzystam z życia i kocham je, bo to moje jedyne życie. Nie będę się więcej rozpisywać, bo nie chce zawracać głowy, więcej mam napisane w ,,o mnie” to nie wszystko cho bym chciała powiedzieć, ale dodam na koniec, że nie znam cię nie będę mówić że jesteś najwspanialsza na świecie, bo nie wiem tego, ale mogę powiedziec, że bardzo cię podziwiam, przez czas w którym śledzę twoje wpisy i quizy nawet trudno mi powiedzieć co o tobie mysle, jesteś silna i wyjątkowa… tak mysle, pamiętaj wszystko jest po coś, no i to chyba tyle, dobranoc

Odpowiedz
2
Sherlock

Sherlock

Szczerze mówiąc nie do końca wiem co powiedzieć. Ale nie w złym znaczeniu po prostu to jest wspaniałe. Żeby jednym słowem to opisać wystarczy WOW. Na serio. Pokazanie tego co sądzisz lub czujesz jest wspaniałe i pewną formą odwagi. W dodatku myślę, że z pewną częścią tych Refleksji utożsamia się każdy człowiek. I w ten sposób kończę mój monolog. (P.S. Powodzenia w tym co robisz.)

Odpowiedz
2
Release

Release

Tak właśnie myślałam, że wybierzesz tą 🖤

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej