Przy jakim haśle w encyklopedii mogłoby być Twoje zdjęcie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 58

LUNNAA

LUNNAA

Przyjaciel
Twoje zdjęcie mogłoby być przy haśle „przyjaciel”! Jesteś osobą niezwykle miłą, pomocną, otwartą, lojalną i szczerą. Szybko znajdujesz sobie przyjaciół, ludzie wiedzą, że mogą na Ciebie liczyć w każdej sytuacji i, że nigdy ich nie zawiedziesz. Jesteś podręcznikowym typem wzorowego towarzysza życiowego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Clarabes

Clarabes

Serio? Dałeś/aś w wyniku „porażka”? To jest na prawdę chamskie, nie wiem jak można tak robić. To, że ktoś jest nieśmiały i trudno mu sobie z czymś poradzić, nie znaczy, że jest porażką lub kimś gorszym. Zniżyłeś/aś się do poziomu krawężnika. Każdego człowieka trzeba cenić, nie krytykuje się konkretnej osoby, tylko jej zachowanie i postawę. Odebrałam to bardzo negatywnie i na pewno nie będę mieć o Tobie dobrej opinii. Nie wiesz co przeszły takie osoby, a na pewno nie masz prawa ich tak nazywać. Jeżeli kogoś nie interesuje jak go nazywają, to ok, ale jeżeli to jest wrażliwa osoba, która w siebie nie wierzy i sądzi, że jest zakompleksiona, to na prawdę taki wynik pogorszy jej własne zdanie na swój temat.
Czy jakbyś ty była w takiej sytuacji, to chciałabyś usłyszeć, że jesteś porażką?
Osobiście mi y nie przeszkadzało jakby mi wyszedł taki wynik, bo znam swoją wartość i to raczej byłoby mi żal autora za takie podejście do quizu, ale nie wiesz jak zareagują inne osoby.

Odpowiedz
3
Lenotkowa

Lenotkowa

@Clarabes Zgadzam się :/

Odpowiedz
2
Insomnia

Insomnia

@Clarabes Mam takie samo zdanie i przyznaję że wynik trochę mnie zabolał :/ Widać osoba tworząca ten quiz jest z tych osób które mają negatywną opinię o szarych myszkach, a nie wie co sprawia że takie są. Zresztą w opisie jest napisane „Jaka cecha Twojej osobowości jest najbardziej silna”, a jestem pewna, że porażka to nie jest cecha.

Odpowiedz
2
Moto123

Moto123

Twoje zdjęcie mogłoby być przy haśle „twardziel”! Jesteś osobą cierpliwą, wytrwałą, silną, gotową na wszystko i bardzo pewną siebie. Niczego się nie boisz i znasz rozwiązanie każdego problemu. Trudno Cię urazić i wzruszyć, ponieważ wydajesz się nie posiadać emocji. Nic w życiu Cię nie zaskakuje, bo potrafisz udźwignąć wszystko. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Arek_Blajer

Przyjaciel 😂

Odpowiedz
Wariatka_z_pudelka

Wariatka_z_pudelka

Narcyz… Nie no w sumie racja 😂

Odpowiedz
pz

pz

przyjaciel no spoko🙄

Odpowiedz
Nataliax96

Nataliax96

Przyjaciel 😍
Świetny quiz 💕

Odpowiedz
HannaDiAngeloBlack

HannaDiAngeloBlack

Narcyz
Tiaaa… Chcielibyście. Bardziej pasuję do „Porażki”

Odpowiedz
1
kotnica

kotnica

Porazka… fajnie a chcialam wziasc sie w garsc…

Odpowiedz
1

makaron

Porażka
Twoje zdjęcie mogłoby być przy haśle „porażka”! Jesteś osobą zagubioną, nieśmiałą, niezdecydowaną, tajemniczą i beztroską. Przerastają Cię najmniejsze problemy i bardzo szybko się poddajesz. Nie jesteś zadowolony ze swojego życia i brakuje Ci motywacji, aby cokolwiek w nim zmienić. Lubisz także marudzić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

-_-

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej