Poznaj swój indiański znak zodiaku i jego znaczenie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 65

MonsterHighGirl

MonsterHighGirl

Wydra 😮

Odpowiedz
XxLuluxX

XxLuluxX

Wąż (23 października – 22 listopada)
Głęboko powiązany ze światem duchowym, Wąż jest tradycyjnym znakiem szamana. Ich powiązanie ze spirytualnym światem jest powodem, dla którego ludzie urodzeni pod tym znakiem tak łatwo nawiązują połączenie z niebiańskimi sprawami. Leczenie jest naturalnym darem Węża, jeśli więc urodziłeś się pod tym znakiem, to możesz liczyć na to, że osiągniesz wielkie sukcesy w dziedzinie medycyny. Jako wynik Twojej duchowości ludzie często mogą odbierać Cię jako osobę tajemniczą lub napawającą obawami. W Wężach istnieje skłonność do tajemnic, mimo to ludzie spod tego znaku potrafią być też bardzo troskliwi i wrażliwi. W sprzyjających sytuacjach Węże są bardzo wesołe, pomocne i inspirujące. W innych można spodziewać się po nich przybicia, wrażliwości, a nawet wybuchowości.

Kocham Węże 🐍❤ Super Quiz!

Odpowiedz
AndyMary9

AndyMary9

Jeleń :)

Odpowiedz

Lorenzo.

Gęś (22 grudnia – 19 stycznia)
Upór i wytrwałość są znakiem rozpoznawczym Gęsi. Jeśli urodziłeś się pod tym indiańskim znakiem zodiaku, to przyjaciele zwracają się do Ciebie, gdy potrzebują, abyś coś dla nich zrobił. Dla Gęsi kluczową cechą jest ambicja i osiąga ona swoje cele bardzo dokładnie. Życzenie sukcesu pochodzi z duszy, żadna zewnętrzna siła nie zmusza Gęsi do osiągania czegokolwiek. Wytrzymałość utrzymuje Gęś w ciągłym ruchu. Szczególnie nadaje się ona do profesjonalnych i fizycznych zajęć. Nic nie potrafi Cię zatrzymać, a już w szczególności, gdy wiesz, że wspierają Cię Twoi przyjaciele i rodzina. W pozytywnym związku Gęś potrafi być bardzo przyjazna i zmysłowa. W przeciwnym wypadku Gęś może popaść w uzależnienia lub być obsesyjna, co przeważnie prowadzi do jej upadku.

Dokładnie, zgadzam się :D

Odpowiedz
NawetNiezla

NawetNiezla

Wydra (20 stycznia – 18 lutego)
Dla większości ludzi wydrę zwyczajnie ciężko zrozumieć, ponieważ myśli inaczej i jest bardzo niezależna. Wydra załatwia swoje sprawy w niekonwencjonalny sposób. W rezultacie droga Wydry nie zawsze jest wybraną przez innych metodą. To wielka szkoda, ponieważ niekonwencjonalne sposoby Wydry potrafią często wspaniale pasować do sytuacji. Obok posiadania niespotykanych poglądów, Wydra często jest też wyposażona w dar widzenia szczególnie pomysłowych i inteligentnych rzeczy. Dlatego dzięki swojej intuicyjnej i bystrej wyobraźni Wydry często widzą rozwiązania, których nikt oprócz nich nie dostrzeże. Jeśli szukasz przyjaciela, to szukaj kogoś, kto urodził się pod tym znakiem. Wydry są bardzo uważne, wspierające, wyrozumiałe, odważne i szczere. Potrafią jednak czasami być też bardzo niegrzeczne, prawdziwie buntownicze, indywidualistyczne lub bezwzględne.

Wreszcie jakiś prawdziwy znak zodiaku który mnie opisuje!

Odpowiedz
Wampire-Girl17

Wampire-Girl17

Kruk ;) zgadza się :)

Odpowiedz
1
alussia023

alussia023

Wydra!!!

Odpowiedz
Kacper_Wydra2

Kacper_Wydra2

Wydra:)

Odpowiedz
catty10

catty10

Jeleń

Odpowiedz
szvicki

szvicki

Kruk (22 września – 22 października)
Jako następny entuzjastyczny znak, Kruk ma tendencję do naturalnego zamiłowania do działania i uroku. Jako Kruk posiadasz przyjemną energię, na której każdy korzysta, gdy Twoje pomysły zostaną zrealizowane. Jako Kruk jesteś całkiem niezłym idealistą, jednocześnie także osobą wyrachowaną. W sprzyjających warunkach Kruk jest bardzo towarzyski, romantyczny i mówi bardzo delikatnie. W związkach jest bardzo intuicyjny i cierpliwy. W niektórych sytuacjach Kruk potrafi sprawiać wrażenie egoistycznego, mściwego i niekonsekwentnego oraz zachodzić ludziom za skórę.
Zgadzam się. Mega quiz. :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej