Czy przypominasz swój znak zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 216

ManiaRose

ManiaRose

Bliźnięta (23.05–21.06)
Bliźnięta są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania. Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Wieczne powątpiewanie.

Znane Bliźnięta:Marie Avgeropoulos, Lucy Hale, Tom Holland, Claire Holt, Johnny Depp

Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!

mój znak zodiaku to ryby

Odpowiedz
1
Kitq

Kitq

Waga
Jestem strzelcem

Odpowiedz
1
imanegativecreep

imanegativecreep

Bliźnięta (23.05–21.06)

Bliźnięta są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania. Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Wieczne powątpiewanie. Znane Bliźnięta:Marie Avgeropoulos, Lucy Hale, Tom Holland, Claire Holt, Johnny Depp Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!

Jestem baranem

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Strzelec (22.11–21.12)
Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Strzelce są zdolne do autoinspiracji i automotywacji. Są bardzo otwarte na świat i liberalne, a ich plany i cele są dalekosiężne. Zarażają wszystkich swoim entuzjazmem. Strzelce mogą zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność. Znane Strzelce: Hailey Bieber (wcześniej Baldwin), Katherine McNamara, Billie Eilish, Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Brad Pitt Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!

Jestem Skorpionem.

Odpowiedz
1

.....

Oj coś nie tym razem, jestem strzelcem, a pokazało mi ryby heh

Odpowiedz
toivoa

toivoa

Lew (23.07–23.08)
Lwy są pewne siebie, dumne i obdarzone radością życia. Zachowują się w sposób ekspresyjny i dramatyczny. Bardzo im zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi. We wszystko, co robią, angażują się bardzo silnie, a ich poczynania charakteryzuje wielki idealizm. Wolą myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach. Lwy są optymistyczne i zdecydowane, potrafią działać na wielką skalę. Mają wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne. Mogą mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne.

Znane Lwy: Kylie Jenner, Madelaine Petsch, Cole Sprouse, Shawn Mendes, Chris Hemsworth, Demi Lovato, Jennifer Lawrence, Jennifer Lopez

Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!
335

Jestem lwem!

Odpowiedz
Hogwart_wattpad

Hogwart_wattpad

anna (24.08–22.09)
Panny cech**e szczególna umiejętność porządkowania, segregowania, oddzielania – tego co zdrowe, wartościowe i pożyteczne od tego, co niezdrowe, bezwartościowe i szkodliwe. Mogą wydawać się wybredne, ale wynika to właśnie z chęci wyboru tego, co najlepsze i najzdrowsze. Panny działają w sposób efektywny, ukierunkowany na osiągnięcie wymiernych rezultatów. Są uważne, wnikliwe i krytyczne. Krytycyzm może się przerodzić w drobiazgowość, pedanterię i nietolerancję. Znane Panny: Dylan O'Brien, Lili Reinhart, Zendaya, Liam Payne Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!

Jestem baranem

Odpowiedz

taurus

wyszlo wodnik a jestem byk

Odpowiedz
rosepianist

rosepianist

Ryby (19.02–20.03)
Ryby są bardzo zmienne i podatne na wpływy. Potrafią jednak odnieść ogromny sukces w dziedzinach, gdzie będą mogły wyrażać emocje i wykorzystać intuicję. Są bardzo wrażliwe, zarówno na cudzą krzywdę, jak i na krytykę siebie samych. Często odbierają rzeczywistość, jako zbyt brutalną i wolą od niej uciec. Ryby mają niezawodną intuicję i instynkt. Są ofiarne i gotowe do wielkiego poświęcenia, czasem wręcz zapominają o sobie. Są obdarzone ogromną twórczą wyobraźnią, którą mogą wykorzystać we wszelkich dziedzinach sztuki. Ryby są dość chwiejne i łatwo zmieniają zdanie. Ich myślenie bywa bardzo subiektywne, mające niewiele wspólnego z rzeczywistym obrazem sytuacji. Znane Ryby: Sophie Turner, Camila Cabello, Madison Beer, Jensen Ackles, Rihanna, Lindsay Morgan Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!
Hm, no racja

Odpowiedz
tiramisu123

tiramisu123

Baran (21.03–19.04)
Barany są bezpośrednie, szczere, nie bawią się w niuanse – i tego samego oczekują od innych. Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz. Mają siłę przebicia, są spontaniczne, bezpośrednie, pełne polotu, dynamiczne. Barany działają bez wahania i nie obawia się kompromitacji. Otwarte na nowości. Nie przeżywają długo niepowodzeń i nie zniechęcają się nimi, tylko szybko dochodzą do siebie i dalej idą naprzód. Barany bywają nieostrożne, niecierpliwe, pozbawione taktu i delikatności w wypowiadaniu swoich opinii.

Znane Barany: Sofia Carson, Vanessa Morgan, Cody Christian, Emma Watson, Kourtney Kardashian, Angelina Jolie

Pochwal się wynikiem w komentarzu i napisz swój rzeczywisty znak zodiaku!
strzelcem jestem

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej