Poznaj swój horoskop indiański!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 94

Lzmez

Lzmez

Łosoś

Odpowiedz

.....

sowa!

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Wąż!
Spokojna praca w bibliotece, archiwum czy muzeum, to coś dla Ciebie. Męczą Cię ruch i hałas. Ty potrzebujesz spokoju, ciszy i możliwości skupienia się na jednym zajęciu. Taka bowiem jest natura Węża stroniącego od ludzi oraz nadmiaru wrażeń. Zdecydowanie masz cechy samotnika. Nie potrzebujesz widowni, wolisz pracować indywidualnie. Nie znaczy to jednak, że nie masz ambicji zawodowych. Wprost przeciwnie – bardzo wiele od siebie wymagasz i stawiasz przed sobą coraz to nowe zadania. Cieszy Cię sam fakt, że udało Ci się je zrealizować. Nikt nie musi Cię do nich zachęcać. Sam dążysz do zrobienia kariery zawodowej. Podczas pracy w zespole, jako Wąż, potrafisz być bardzo zgryźliwy, gdy zauważysz, że ktoś niezbyt przykłada się do swoich zadań. Najmilszym miejscem jest dla Ciebie własny pokój lub mieszkanie. Tam czujesz się bezpieczny i odcięty od męczącego świata. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: https://horoskop.wp.pl/horoskop/horoskop-indianski

Opis jest odwrotnością mnie.

Odpowiedz
kingulec_to_owoc

kingulec_to_owoc

Wilk!
W wielu wierzeniach Wilk symbolizuje zysk. Dlatego mając takiego patrona nie musisz się obawiać, że kiedykolwiek dotknie Cię bieda. Jeśli nawet zdarzy się jakiś kryzys, to go szybko pokonasz. W życiu cenisz dom i rodzinę. Wilk jest osobnikiem stadnym więc i Ty najlepiej czujesz się wśród najbliższych, w domu, w znanym otoczeniu i to jest dla Ciebie najważniejsze. Znany jesteś z tego, że ludzie będący w potrzebie zawsze mogą na Ciebie liczyć. Dobrze czujesz się w zawodzie polegającym na niesieniu pomocy. W zamian za swe wysiłki oczekujesz tylko na dobre słowo. Bywa jednak i tak, że ludzie za Twoją dobroć odpłacają przykrościami. Życie miłosne Wilka nie charakteryzuje się może zbyt wielką namiętnością, ale jest w nim wiele ciepła, uczucia i romantyzmu. Wilk ceni sobie randki przy świetle księżyca i długie spacery po leśnych szlakach. Od kochanej osoby pragnie miłości, ciepła, oddania i wierności.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kobieta.Renseansu

Kobieta.Renseansu

Sowa!
Jesteś absolutnym indywidualistą, podobnie jak zwierzę przypisane do Twej daty urodzin. Ludzie widzą w Tobie osobę mądrą, inteligentną i wykształconą. Te cechy cenisz także u innych. Największą przyjemność sprawi Ci kontakt z osobami mogącymi rozmawiać z Tobą jak równym z równym. Podziwiasz urodę u innych, ale nie przywiązujesz do niej większej wagi. Zainteresować się możesz kimś tylko wtedy, gdy pokaże, że ma swoje poglądy, choćby nawet i kontrowersyjne. Wtedy kontakt z takim człowiekiem to dla Ciebie prawdziwa frajda. Długie rozmowy wypełnione rzeczowymi argumentami, mądre spory i konflikty to dla Sowy najlepszy afrodyzjak. Nie lubisz nikomu podlegać, ani w życiu zawodowym, ani prywatnym. Dlatego Twoje związki i miłości szybko się wypalają. Zakoch***sz się nagle i kochasz intensywnie, ale po pewnym czasie jest już po wszystkim.
Prawie wszystko się zgadza!
Super Quiz

Odpowiedz
.Alice.

.Alice.

Jeleń!
Ludzie spod znaku Jelenia uwielbiają niespodzianki i każdą zmienność. Innych zaskakują niesamowitymi, wręcz ekstremalnymi pomysłami. Sami też lubią być zaskakiwani. Powodami ich nieco niefrasobliwego stylu życia są wieczna duchowa młodość oraz otwartość na wszelkie zmiany i nowości. Dlatego jesteś bardzo towarzyski, lubisz zabawę i spotkania z ludźmi. Czerpiesz z tego inspirację do swych poczynań. W Twej naturze leży także wielki opór wewnętrzny przed podjęciem się zajęć, które są monotonne i wymagają cierpliwości i systematyczności. Mało ekscytujące zajęcia są dla Ciebie nie do zaakceptowania. Ty potrzebujesz ciągłego urozmaicenia i okazji, aby pokazać swą niezwykłą kreatywność. Wielkim bodźcem do wszelkiego działania jest dla Ciebie doping otoczenia, ludzi, których podziwiasz. Idealna praca dla Ciebie związana jest z ciągłymi podróżami lub trudna, wymagająca poświęceń, a nawet niebezpieczna.
Podziel się wynikiem w komentarzu! O fajnie :D

Odpowiedz
Septem_7

Septem_7

Wydra
OMO

Odpowiedz
s.soczeq

s.soczeq

Wąż!
Spokojna praca w bibliotece, archiwum czy muzeum, to coś dla Ciebie. Męczą Cię ruch i hałas. Ty potrzebujesz spokoju, ciszy i możliwości skupienia się na jednym zajęciu. Taka bowiem jest natura Węża stroniącego od ludzi oraz nadmiaru wrażeń. Zdecydowanie masz cechy samotnika. Nie potrzebujesz widowni, wolisz pracować indywidualnie. Nie znaczy to jednak, że nie masz ambicji zawodowych. Wprost przeciwnie – bardzo wiele od siebie wymagasz i stawiasz przed sobą coraz to nowe zadania. Cieszy Cię sam fakt, że udało Ci się je zrealizować. Nikt nie musi Cię do nich zachęcać. Sam dążysz do zrobienia kariery zawodowej. Podczas pracy w zespole, jako Wąż, potrafisz być bardzo zgryźliwy, gdy zauważysz, że ktoś niezbyt przykłada się do swoich zadań. Najmilszym miejscem jest dla Ciebie własny pokój lub mieszkanie. Tam czujesz się bezpieczny i odcięty od męczącego świata.

Ojjj, tak tak.

Odpowiedz
AwoCat

AwoCat

Niedźwiedź🐻

Odpowiedz
Ostatni_czlowiek

Ostatni_czlowiek

Z waszych komentarzy widzę, że nikt nie jest jeleniem, a ja właśnie nim jestem 🤣

Odpowiedz
2

M...l

@Ostatni_czlowiek ja jestem jeleniem i się większość zgadza

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej