Poznaj swój horoskop indiański!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 84

Ostatni_czlowiek

Ostatni_czlowiek

Z waszych komentarzy widzę, że nikt nie jest jeleniem, a ja właśnie nim jestem 🤣

Odpowiedz
1
truskava05

truskava05

Gęś
Jesteś doskonałym panem domu i pracownikiem. Dobrze zorganizowany, sumienny, świetnie przygotowany na wszelkie niespodzianki, prowadzisz swoje życie i sprawy niczym dobrze prosperująca firma. Nie czujesz zmęczenia, dopóki nie zamkniesz wszystkiego na ostatni guzik. Swoją wytrwałością i ambicją nieustannie zadziwiasz otoczenie. Wierzysz w sens pracowitości i rzetelności. W uczuciach na początku jesteś ostrożny. Oswajasz się z nimi powoli, obserwując i oceniając. Gdy poczujesz się kochany wtedy rozkwitasz. Absolutnie lojalny i uczciwy umiesz sprawić, że Twój partner będzie miał poczucie pewności i uczuciowego spełnienia. A jeśli jeszcze pozwolisz mu czasem podejmować życiowe decyzje, zapewnisz sobie jego trwałe przywiązanie.

Odpowiedz
Fabianito

Fabianito

Gęś. Bardziej do mnie pasuje łosoś. Fajny quiz

Odpowiedz

Ahahahahahahahahah

Niedźwiedź huraaa , a opis nawet się zgadza :)

Odpowiedz
Dora_Hufflepuff

Dora_Hufflepuff

Dzięcioł. Opis się zgadza super quiz💜

Odpowiedz
1
Efirka

Efirka

Wilk!
W wielu wierzeniach Wilk symbolizuje zysk. Dlatego mając takiego patrona nie musisz się obawiać, że kiedykolwiek dotknie Cię bieda. Jeśli nawet zdarzy się jakiś kryzys, to go szybko pokonasz. W życiu cenisz dom i rodzinę. Wilk jest osobnikiem stadnym więc i Ty najlepiej czujesz się wśród najbliższych, w domu, w znanym otoczeniu i to jest dla Ciebie najważniejsze. Znany jesteś z tego, że ludzie będący w potrzebie zawsze mogą na Ciebie liczyć. Dobrze czujesz się w zawodzie polegającym na niesieniu pomocy. W zamian za swe wysiłki oczekujesz tylko na dobre słowo. Bywa jednak i tak, że ludzie za Twoją dobroć odpłacają przykrościami. Życie miłosne Wilka nie charakteryzuje się może zbyt wielką namiętnością, ale jest w nim wiele ciepła, uczucia i romantyzmu. Wilk ceni sobie randki przy świetle księżyca i długie spacery po leśnych szlakach. Od kochanej osoby pragnie miłości, ciepła, oddania i wierności.

Odpowiedz
Azuri

Azuri

Łosoś 🤣🤣🤣🤣
Fajny Quiz, idzie do ulu qwp

Odpowiedz
Azuri

Azuri

@Azuri Nawet opis się zgadza… Zadziwiające o-o

Odpowiedz
Elder_girl

Elder_girl

Sokół! Pozdrawiamy sokoły! Sokoły nie idą do szk!

Odpowiedz
k-12

k-12

Dzięcioł

Odpowiedz
1
...BrightHeart...

...BrightHeart...

Wilk!

W wielu wierzeniach Wilk symbolizuje zysk. Dlatego mając takiego patrona nie musisz się obawiać, że kiedykolwiek dotknie Cię bieda. Jeśli nawet zdarzy się jakiś kryzys, to go szybko pokonasz. W życiu cenisz dom i rodzinę. Wilk jest osobnikiem stadnym więc i Ty najlepiej czujesz się wśród najbliższych, w domu, w znanym otoczeniu i to jest dla Ciebie najważniejsze. Znany jesteś z tego, że ludzie będący w potrzebie zawsze mogą na Ciebie liczyć. Dobrze czujesz się w zawodzie polegającym na niesieniu pomocy. W zamian za swe wysiłki oczekujesz tylko na dobre słowo. Bywa jednak i tak, że ludzie za Twoją dobroć odpłacają przykrościami. Życie miłosne Wilka nie charakteryzuje się może zbyt wielką namiętnością, ale jest w nim wiele ciepła, uczucia i romantyzmu. Wilk ceni sobie randki przy świetle księżyca i długie spacery po leśnych szlakach. Od kochanej osoby pragnie miłości, ciepła, oddania i wierności. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: https://horoskop.wp.pl/horoskop/horoskop-indianski

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej