Posiadasz unikatową osobowość?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
nalshey
nalshey
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 104

fryjka

fryjka

Tak
Wygląda na to, że posiadasz unikatową osobowość! W tym quizie udowodniłeś, że jesteś empatyczny – zrozumiałeś Klaudię i chciałeś jej pomóc, mimo, że sam miałeś dużo na głowie. Nie odsunąłeś Piotra na bok wyłącznie dlatego, że jest inny i nieśmiały, ale i zrozumiałeś kryzys Marianny, która nie miała pomysłów na dalszą pracę. Adama nie zostawiłeś z problemem, a Michała nie wyśmiałeś. Możesz być z siebie dumny, tą niesamowitą osobowość posiada tylko dwanaście procent ludzi na całym świecie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
PanCJ

PanCJ

Wynik quizu to: Tak. Przy okazji zauważyłem w twoim quizie minimalny błąd, mianowicie z tresci 2 pytania quizu wynika że nieśmiały był Paweł natomiast w wyniku jest napisane ze nieśmiały jest Piotr ;)

Odpowiedz
2
nalshey

nalshey

•  AUTOR

@PanCJ bardzo Ci dziękuję za tą informację, już piszę na panel!

Odpowiedz
1
PanCJ

PanCJ

@nalshey nie ma sprawy ;)

Odpowiedz
Emilian-vel-Gonzo

Emilian-vel-Gonzo

"Wygląda na to, że nie posiadasz unikatowej osobowości". Niestety, wielce nietrafna supozycja. Nie jestem jeno empatyczny i nie zamierzam być. Nie pomagam też zazwyczaj ludziom, którzy nie są moimi przyjaciółmi lub rodziną, bo nie warto. Większość i tak ma to za nic, więc wyszedłbym tylko na frajera. Tak przy okazji, drogi autorze, empatia to nie jest unikatowa osobowość. Ja wiem, że tutaj mało co jest robione na poważnie, ale wypadałoby chyba zachować pewne standardy, bo zrównanie wyjątkowej osobowości z empatią jest dyletanctwem.

Odpowiedz
Miunling

Miunling

Nie

Wygląda na to, że nie posiadasz unikatowej osobowości. Z przykrością stwierdzam, iż w tym quizie nie wykazałeś się empatią – nie chciałeś pomóc Klaudii, zdecydowanie wolałeś zająć się swoimi sprawami. Odsunąłeś Piotra na bok wyłącznie dlatego, że jest inny i nieśmiały, tak jak zrobiłeś to z Marianną, która zasięgnęła Twojej rady. Adama zostawiłeś z problemem, a Michała wyśmiałeś. Jak myślisz, czy warto nad sobą popracować? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ehehehh… 💃

Odpowiedz
Phoenix_947

Phoenix_947

Tak – coś nowego :D

Odpowiedz
SimonHryck123

SimonHryck123

Wygląda na to, że posiadasz unikatową osobowość! W tym quizie udowodniłeś, że jesteś empatyczny – zrozumiałeś Klaudię i chciałeś jej pomóc, mimo, że sam miałeś dużo na głowie. Nie odsunąłeś Piotra na bok wyłącznie dlatego, że jest inny i nieśmiały, ale i zrozumiałeś kryzys Marianny, która nie miała pomysłów na dalszą pracę. Adama nie zostawiłeś z problemem, a Michała nie wyśmiałeś. Możesz być z siebie dumny, tą niesamowitą osobowość posiada tylko dwanaście procent ludzi na całym świecie! Podziel się wynikiem w komentarzu! jestem

Odpowiedz
IrbisiaGwiazda

IrbisiaGwiazda

Tak. Pokazało, że jestem empatyczna.

Odpowiedz
Princess_Harley

Princess_Harley

Tak

Odpowiedz
u_o

u_o

yes

Odpowiedz
Yoonkoto

Yoonkoto

j

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej