Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Poetka – Prolog

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 9

Bratnia_Dusza

Bratnia_Dusza

Zapaowaiada się świetnie …Bardzo mi sir podobało wprowadzenie w opowiadanie tej staruszki a, fragment o matce nadaje takiej jakby aury jak w bajkach (np.:kopciuszek ) Bardzo mi sir podobał i chętnie będe czytać dalej

Odpowiedz
pancakeoweLOVE

pancakeoweLOVE

Nie rozumiem zupełnie dlaczego z początku słowo „galaxy” było napisane w nawiasie. Tak, teraz ja tak napisałam, ale jednak ja zacytowałam to słowo. Chciałam podkreślić, że o nim mówię, a autorka użyła go by opisać zeszyt. Przecież epitety normalnie piszemy bez nawiasów, czyż nie? Z początku myślałam, że zła będę ja młodszą, bo jednak sama nie lubię jak ktoś mi od tak wyrywa rzeczy czy też nie pozwala mi robić czegoś samodzielne. Mam na myśli, że nie lubię jak ktoś wtyka nos w nie swoje sprawy, ale jednak teraz widzę, że na podobnym poziomie okropnego traktowania zachowała się starsza siostra. Co prawda potrzebowałam chwili, ale jednak zauważyłam jak złośliwe było jej ostatnie pytanie co do sikania na rzeczy. Dla mnie to nie miało żadnego taktu. Tym bardziej jeśli przeczyta się to z wyrzutem w kierunku młodszej… Drugi akapit, czy też raczej ten gdzie mowa jest o „pogorszeniu się relacji” jest według mnie tym, który jeszcze mocniej pokazuje jak okropna jest starsza z sióstr. Nie dość, że musi być piekielnie wredna to jeszcze ma skłonności narcystyczne. Bo jednak mi się wydaje, że nie ma jak inaczej tego określić, skoro starsza widocznie problem widzi tylko u młodszej siostry. Starsza serio nie widzi, że teraz traktuje bardzo podobnie swoją siostrę tak jak ją(tą starszą) traktowała matka? Nie tylko z kondycją u niej kiepsko, z czymś takim jak „serce pełne uczuć” też.

Odpowiedz
1
Cleonika

Cleonika

•  AUTOR

@pancakeoweLOVE Hm, ciekawe sugestie, nie powiem. Rzeczywiście nie pomyślałam o tym, ale w najbliższych rozdziałach postaram się to naprawić.

Odpowiedz
Natalia_Sprouse

Natalia_Sprouse

Zapowiada się cudoo❤️❤️

Odpowiedz
1
Cleonika

Cleonika

•  AUTOR

@Natalia_Sprouse Bardzo mi miło, dziękuję ^^

Odpowiedz
1
Superowianka

Superowianka

Świetny prolog, oby tak dalej! :)

Odpowiedz
2
Cleonika

Cleonika

•  AUTOR

@Superowianka Bardzo mi miło, dziękuję ^^

Odpowiedz
1

A...s

Bardzo fajny prolog ❤️

Odpowiedz
2
Cleonika

Cleonika

•  AUTOR

@Alaus Dziękuję ^^

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej