Po której stronie byś był w serialu „Ród Smoka”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

bardzo_popcorn

bardzo_popcorn

Czarni
Super quiz 🙃

Odpowiedz
Bella_Whitesire

Bella_Whitesire

Zieloni
Jako bohater serialu "Ród Smoka" byłbyś po stronie Zielonych! Zieloni odnoszą się do frakcji Alicent Hightower w rodzinie Targaryenów. Oprócz samej królowej Alicent, do frakcji należą jej ojciec, Otto Hightower, a także jej dzieci, w tym Aegon i Aemond, a także ser Criston Cole i kilka bogatych rodzin z Westeros, takich jak Dom Strong i Lannisterowie. Zieloni biorą swoją nazwę od zielonej sukienki, którą Alicent nosiła na weselu Rhaenyry w odcinku 5, która jest również kolorem rodu Hightower, kiedy wzywa swoje sztandary do wojny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Quizer2

Quizer2

Zieloni

Odpowiedz
Emma-art

Emma-art

Zieloni

Odpowiedz
1
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Czarni

Jako bohater serialu "Ród Smoka" byłbyś po stronie Czarnych! Czarni to frakcja, która wspiera Rhaenyrę Targaryen i jej roszczenia do tronu. Oprócz Rhaenyry, do najbardziej znaczących popleczników Czarnych należeli tacy jak Daemon Targaryen, Lord Corlys Verlaryon, dzieci Rhaenyry z jej pierwszego małżeństwa z Laenorem Velaryon i jej dzieci z jej drugie małżeństwo z Daemonem, w tym Aegonem Młodszym i Viserysem, a także kilkoma znanymi rodzinami, w tym Domem Starków. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Czarni
Jako bohater serialu "Ród Smoka" byłbyś po stronie Czarnych! Czarni to frakcja, która wspiera Rhaenyrę Targaryen i jej roszczenia do tronu. Oprócz Rhaenyry, do najbardziej znaczących popleczników Czarnych należeli tacy jak Daemon Targaryen, Lord Corlys Verlaryon, dzieci Rhaenyry z jej pierwszego małżeństwa z Laenorem Velaryon i jej dzieci z jej drugie małżeństwo z Daemonem, w tym Aegonem Młodszym i Viserysem, a także kilkoma znanymi rodzinami, w tym Domem Starków.

Odpowiedz
2
fleurelie

fleurelie

Zieloni

Odpowiedz
1
Mandalorianka

Mandalorianka

Czarni
Ooo mega fajnie!
Super quizik kochana!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej