Opowiedz mi o swojej nauce, a ja powiem Ci, który serial powinieneś obejrzeć w te wakacje!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 82

Nikolcia_J

Nikolcia_J

The Crown

Odpowiedz
Mokosh

Mokosh

,,Ginny & Georgia"!

Odpowiedz
.Rasberry._2406

.Rasberry._2406

,Ginny & Georgia"!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie ten serial powinieneś obejrzeć w wakacje! Wiecznie zamyślona i nerwowa piętnastolatka Ginny Miller często czuje się bardziej dojrzała niż jej trzydziestoletnia mama — seksowna i dynamiczna Georgia Miller. Po latach ciągłego uciekania matka i córka trafiają do malowniczej Nowej Anglii. Georgia chce tu w końcu zapuścić korzenie i zapewnić swojej rodzinie coś bardzo dla niej nietypowego — normalne życie. Na początku idzie świetnie, ale temu nowemu życiu i sielance towarzyskiej słodkiej jak kombucza zagraża przeszłość Georgii. Tym razem jednak zamiast uciekać kobieta postanawia walczyć. Zaciekawił Cię ten opis? Koniecznie napisz w komentarzu, czy byłbyś skłonny obejrzeć ten serial!

Odpowiedz
Pionek

Pionek

The Crown
Oglądałam

Odpowiedz
_junka_

_junka_

Ginny & Georgia / oglądałam już

Odpowiedz
Luna129

Luna129

,,Ginny & Georgia" może obejrzę

Odpowiedz
Paula.0w0

Paula.0w0

"The Crown"!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie ten serial powinieneś obejrzeć w wakacje! Serial ,,The Crown" przedstawia losy Windsorów, rodu obecnie panującej monarchii w Wielkiej Brytanii. Pierwszy sezon serialu przedstawia losy młodej Elżbiety II oraz jej ojca, króla Jerzego, który nieoczekiwanie staje na czele kraju. Tymczasem Elżbieta poznaje swojego przyszłego męża, Filipa. Zaciekawił Cię ten opis? Koniecznie napisz w komentarzu, czy byłbyś skłonny obejrzeć ten serial!

Fajny quiz, ale już oglądałam :)

Chciałby ktoś obs za obs?

Odpowiedz
1
Paula.0w0

Paula.0w0

@LAUREQQQ zaobserwowałam :)

Odpowiedz

M....

@XxPauLaMaxX ja chce

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
SrebrnaWilczycaUwU

SrebrnaWilczycaUwU

,,Dynasty"!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie ten serial powinieneś obejrzeć w wakacje! Serial opowiada o losach rodziny Carringtonów. Główną bohaterką jest Fallon Carrington, która jest pewna, że otrzyma od ojca imperium. Nieoczekiwanie Blake Carrington wzywa swoje dzieci, Fallon i Stevena, aby przedstawić im swoją nową żonę, Cristal. Od tego momentu córka Carringtona stara się udowodnić, że jej macocha jest oszustką. Zaciekawił Cię ten opis? Koniecznie napisz w komentarzu, czy byłbyś skłonny obejrzeć ten serial!

Hmm. Może będzie na CDA

Odpowiedz

D...a

,,Rezydenci"!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie ten serial powinieneś obejrzeć w wakacje! Akcja chwalonego przez krytyków i docenionego przez międzynarodową widownię ,,Rezydentów" dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Na początku historii poznajemy młodego lekarza Devona Pravesha, który dopiero co rozpoczyna staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins — genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Zaciekawił Cię ten opis? Koniecznie napisz w komentarzu, czy byłbyś skłonny obejrzeć ten serial!

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

,,Ginny & Georgia"!

Oglądałam 💗

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej