Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, jaki zawód przyszłości mógłbyś wykonywać!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

...Strawberry...

...Strawberry...

Menedżer śmierci cyfrowej
W przypadku śmierci bliskiej osoby przydaje się pomoc kogoś takiego, jak menedżer śmierci cyfrowej. Menadżer śmierci cyfrowej upoważniony przez bliskich zmarłej osoby ma usunąć ślady jej obecności w sieci: zamknąć konta na portalach społecznościowych, usunąć skrzynki e-mail, konta do internetowych sklepów, serwisów. Najprościej to zrobić, jeśli ktoś z bliskich zna hasła, ale najczęściej musi, na podstawie odpowiedniego pełnomocnictwa, zwracać się do administratorów portali i stron internetowych o umożliwienie dostępu do konta zmarłego. Właśnie ten zawód przyszłości mógłbyś wykonywać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
HermioneGrangerFan

HermioneGrangerFan

Terapeuta robotów
Spoczko, fajny quiz

Odpowiedz

A...n

Terapeuta Robotów – Hit XD

Odpowiedz
lemonlimen

lemonlimen

Menedżer wielokulturowości

Odpowiedz
TheFurtation

TheFurtation

inżynier górnictwa pozaziemskiego what? nie astrofizyk

Odpowiedz
Camilizer2

Camilizer2

Projektant zero waste
Projektant zero waste zajmuje się projektowaniem przedmiotów z wykorzystaniem surowców wtórnych, które oprócz tego, że są funkcjonalne i estetycznie wykonane, to jeszcze po wykorzystaniu łatwo je ponownie przetworzyć, by zyskały drugie, a często także trzecie i kolejne życie. Najczęściej są to przedmioty użytkowe, np. plecione maty na stół ze starych gazet, dywaniki utkane z pociętych na kawałki, starych ubrań, lampy z puszek po konserwach, zużytych części samochodowych, wieszaki i regały z drewna z odzysku, kołonotatniki z pudełek po płatkach śniadaniowych, torby i klapki z banerów reklamowych lub starych dętek rowerowych, plecaki z folii po napojach, bransoletki ze starych sztućców, stoliki z elementów lodówek lub pralek, zegary z płyt winylowych, walizki, torby i biżuteria z kapsli. Właśnie ten zawód przyszłości mógłbyś wykonywać

Odpowiedz

k...i

Terapeuta końca życia
Terapeuta końca życia pomaga zaplanować ostatnie lata życia i przygotować się do odejścia. Wspiera także rodziny osób, których życie zbliża się do kresu. Jego obowiązki są bardzo zróżnicowane, bo każdy klient jest inny i ma inne potrzeby. Taki terapeuta jest trochę psychologiem, bo pomaga klientom oswoić się z myślą, że ich życie zbliża się ku końcowi. Rozmawia o lęku przed śmiercią, sensie ludzkiego życia, dobrych i złych wspomnieniach z przeszłości – czasem osobom chorym i w podeszłym wieku łatwiej jest otworzyć się przed obcą osobą, niż przed kimś bliskim, pełni więc też po części funkcję terapeuty. Często nieuchronność i bliskość śmierci wywołuje żal, że wielu rzeczy nie udało się zrobić, a wielu marzeń urzeczywistnić. Właśnie ten zawód przyszłości mógłbyś wykonywać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Właśnie mi to pasuje, bo ja chcę zostać w przyszłości kimś w rodzaju psychologa ( pedagog, psycholog itp.).
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Free_robux

Free_robux

Okej dzieki za info

Odpowiedz
Hinariii

Hinariii

👍👍👍

Odpowiedz
Carmen.DM

Carmen.DM

Zadziczacz

Rozwój technologiczny sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze. Niestety, budując nowe fabryki, drogi, tamy i maszty często zapominamy o środowisku i coraz bardziej je zanieczyszczamy. Aby choć w części odwrócić skutki tych negatywnych zmian potrzebna jest praca specjalistów takich, jak zadziczacze. Zadziczacz likwiduje, np. szkody pogórnicze po eksploatacji złóż minerałów, ropy czy gazu, szkody wywołane przez rolnictwo, a także przywraca naturze obszary, które człowiek zniszczył swoją obecnością. Właśnie ten zawód przyszłości mógłbyś wykonywać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jakby ten zawód stał się powszechny, to chętnie. Ciekawy i pomysłowy quiz.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej