Na jakie zaburzenie osobowości możesz cierpieć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
BlackPatato
BlackPatato
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 7

Natsumi-Kun

Natsumi-Kun

Osobowość unikająca

Odpowiedz
dejunee

dejunee

Osobowość psychopatyczna

Odpowiedz
1
Paulynn

Paulynn

Osobowość unikająca

Tak

Odpowiedz
1
Natsumi-Kun

Natsumi-Kun

@Paulynn dokładnie

Odpowiedz
Quin77

Quin77

Osobowość Zależna
Jesteś osobą, która potrzebuje innych ludzi do podejmowania decyzji i dla bezpieczeństwa. Uważasz, że potrzebujesz ludzi, którzy będą się Tobą opiekować. Związane z tym jest, niechęć do podejmowania ważnych decyzji, bierność i obawa przed popełnieniem błędu. Ktoś taki bez względu na siebie, własne marzenia i potrzeby podtrzymuje relacje z innymi, będąc wstanie znieść ból fizyczny i psychiczny. Podziel się wynikiem w komentarzu i oceń czy się z nim zgadzasz.

Nie koniecznie,ale fajny quiz :)

Odpowiedz
1
Protege

Protege

Jesteś osobą, nadmiernie dążącą do zachowania idealnego porządku, ogromną dbałością o szczegóły, ale więcej niż perfekcjonistą. Cech*** Cię kontrola umysłowa, kosztem otwartości, efektywności i elastyczności w kontaktach interpersonalnych. Podziel się wynikiem w komentarzu i oceń czy się z nim zgadzasz.

Tak.

Odpowiedz
1
kakag

kakag

Jesteś osobą, nadmiernie dążącą do zachowania idealnego porządku, ogromną dbałością o szczegóły, ale więcej niż perfekcjonistą. Cech*** Cię kontrola umysłowa, kosztem otwartości, efektywności i elastyczności w kontaktach interpersonalnych. Zgadzam się, ja taka jestem.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej