Który z odcieni brązu idealnie odzwierciedla Twoje życie szkolne?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

galaxy-youtube

galaxy-youtube

fajny quiz

Odpowiedz
Daughter.of.Atena

Daughter.of.Atena

Brąz cynamonowy!
To właśnie ten odcień brązu idealnie odzwierciedla Twoje życie szkolne! Jesteś osobą neutralnie nastawioną do życia, jesteś osobą bardzo koleżeńską oraz potrafisz dochować tajemnicy. W szkole masz zazwyczaj przeciętne oceny, lecz jakoś Ci się udaje! Podczas podejmowania decyzji zazwyczaj kierujesz się rozumem, ale niestety nie zawsze wychodzi Ci to na dobre! Zgadzasz się w wynikiem? Koniecznie daj nam znać w komentarzu i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!
Moje decyzje wychodzą na dobre i jestem najlepszą uczennicą w klasie, więc nie do końca się zgadza

Odpowiedz
Saraa2111

Saraa2111

Brązowy irchowy
To właśnie ten odcień brązu idealnie odzwierciedla Twoje życie szkolne! Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, jesteś bardzo opiekuńczy oraz ciekawski. W szkole masz zazwyczaj przeciętne oceny, lecz jakoś Ci się udaje! Podczas podejmowania decyzji zazwyczaj kierujesz się intuicją, ale niestety nie zawsze wychodzi Ci to na dobre!
Nie zgadzam się z tym kompletnie

Odpowiedz
Amytr_level.up

Amytr_level.up

BrĄz CyNaMoNoWy

Odpowiedz
Lena_3

Lena_3

Blady brąz!

Odpowiedz
Maggie346

Maggie346

Brąz cynamonowy
Wolę beżowy😍

Odpowiedz
1
Mango._.weeb

Mango._.weeb

Brązowy irchowy
Nic mi to nie mówi za bardzo

Odpowiedz
Iky.

Iky.

kiss you… Jeśli to przeczytałeś ktoś za 30min. napisze do ciebie właśnie te słowa jeśli nie wkleisz tego do 10 komentarz w ciągu 10 min. zostaniesz wiecznie sam. Naprawdę to działa Ola Kamińska nie zrobiła tego w wieku 10 lat i ma teraz 23lata i jest cały czas sama a Julia Małecka wkleiła to do 10 komentarzy i teraz jest już po ślub

Odpowiedz
Kludi2006

Kludi2006

Brązowy irchowy!
To właśnie ten odcień brązu idealnie odzwierciedla Twoje życie szkolne! Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, jesteś bardzo opiekuńczy oraz ciekawski. W szkole masz zazwyczaj przeciętne oceny, lecz jakoś Ci się udaje! Podczas podejmowania decyzji zazwyczaj kierujesz się intuicją, ale niestety nie zawsze wychodzi Ci to na dobre! Zgadzasz się w wynikiem? Koniecznie daj nam znać w komentarzu i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!
Jestem przeciwna bo jestem osobą niemiłą arogancką dla niektórych potrafię pomagać ale ludziom słabszym
I jestem w ******szczera
Ale quiz spoko

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej