Jakiego koloru jest flaga, która Cię reprezentuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 90

OlukxP39

OlukxP39

Czerwonego!
Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje, jest koloru czerwonego! Jesteś osobą koleżeńską, odważną i szczerą, podczas podejmowania decyzji najczęściej słuchasz głosu serca i zazwyczaj wychodzi Ci to na dobre. Zgadzasz się z wynikiem czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!
Nie… Nie jestem koleżeńska, szczera i serca raczej się nie słucham… Ale jet taki ZSRR co czerwony jest… Rzesza… Chiny… Heh… Ale quiz fajny ❤️❤️

Odpowiedz
x.Kitzuuna.

x.Kitzuuna.

Czerwonego ☭
no ale to co jest w opisie wyniku to nie jest prawdą niestety :c

Odpowiedz
guinea_PIG380

guinea_PIG380

Żółtego!
Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje, jest koloru żółtego! Jesteś osobą bardzo troskliwą, miłą oraz szybko się uczysz. Podczas podejmowania decyzji, zazwyczaj kierujesz się rozumem lub słuchasz głosu serca. Jesteś też pozytywnie nastawiony do życia.
Zgadzam się.

Odpowiedz
_The_Qpiniak_

_The_Qpiniak_

Niebieskiego
Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje jest koloru niebieskiego! Jesteś osobą bardzo odważną, ciekawską oraz koleżeńską, podczas podejmowania decyzji najczęściej używasz rozumu i zawsze wychodzi Ci to na dobre. Uwielbiasz również spędzać czas w domu. Zgadzasz się z wynikiem czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie daj nam znać w komentarzu

Odpowiedz
1
Adelina

Adelina

Żółtego!
Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje, jest koloru żółtego! Jesteś osobą bardzo troskliwą, miłą oraz szybko się uczysz. Podczas podejmowania decyzji, zazwyczaj kierujesz się rozumem lub słuchasz głosu serca. Jesteś też pozytywnie nastawiony do życia. Zgadzasz się z wynikiem czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
Blossom_Idiot

Blossom_Idiot

Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje jest koloru czarnego! Jesteś osobą miłą, szczerą oraz ciekawską, lecz jeśli ktoś Cię zdenerwuje, potrafisz być bardzo zły i wybuchowy. Podczas podejmowania decyzji najczęściej kierujesz się intuicją, lecz nie zawsze wychodzi Ci to na dobre. Zgadzasz się z wynikiem czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!
yes

Odpowiedz

S...y

Żółty!
Opis flagi pasuje idealnie do mnie!
Super Quiz! Zasługiwał na SG, jeśli na niej był, a jeśli na niej nie był, to zasługuje!🤍😍

Odpowiedz
.Bordercia.

.Bordercia.

•  AUTOR

@true.story jest już na SG i dziękuję za miłe słowa😊

Odpowiedz
1

S...y

@.Bordercia.
Nie ma za co😊🤍. Ja również dziękuję. Dodałam cię do ulu, bo na to zasługujesz 🤍

Odpowiedz
1
tosiaani

tosiaani

Zielony… to nie ja

Odpowiedz
Gofer_

Gofer_

Nie jestem miłą osobą a szczególnie troskliwą, nie uczę się dobrze, flaga żółta nie pasuje do mnie.

Odpowiedz

Bella2012

Jeśli zaznaczyłeś odpowiedzi, zgodnie z prawdą, oznacza to, że flaga, która Cię reprezentuje jest koloru niebieskiego! Jesteś osobą bardzo odważną, ciekawską oraz koleżeńską, podczas podejmowania decyzji najczęściej używasz rozumu i zawsze wychodzi Ci to na dobre. Uwielbiasz również spędzać czas w domu. Zgadzasz się z wynikiem czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!
Ładna flaga

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej