Który chłopak z Creepypasty zaprosi Cię na randkę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 188

Axl_I0S

Axl_I0S

Eyeless jack. Już mi się to podoba. Super quiz!

Odpowiedz
Nightmare_P

Nightmare_P

Candy Pop
Wraz z przyjaciółkami poszłaś w wakacyjny dzień do wesołego miasteczka. Podczas wybierania kolejnej atrakcji zauważyłaś wznoszące się w powietrze przepiękne balony. Podeszłaś, aby zakupić jeden z nich. Sprzedającym okazał się być Candy Pop. Nie mogłaś oderwać wzroku od jego kolorowej postaci. Zaczęliście ze sobą rozmawiać i żartować. Od pierwszej sekundy zakochałaś się w jego sarkazmie. Niestety musiałaś wracać do przyjaciółek… Żegnając się z tobą, Candy Pop poprosił Cię o numer telefonu, a wieczorem zaprosił na randkę.

mam p********* :x

Odpowiedz
Tails.exe24

Tails.exe24

masky

Odpowiedz
kira55

kira55

Candy Pop
Wraz z przyjaciółkami poszłaś w wakacyjny dzień do wesołego miasteczka. Podczas wybierania kolejnej atrakcji zauważyłaś wznoszące się w powietrze przepiękne balony. Podeszłaś, aby zakupić jeden z nich. Sprzedającym okazał się być Candy Pop. Nie mogłaś oderwać wzroku od jego kolorowej postaci. Zaczęliście ze sobą rozmawiać i żartować. Od pierwszej sekundy zakochałaś się w jego sarkazmie. Niestety musiałaś wracać do przyjaciółek… Żegnając się z tobą, Candy Pop poprosił Cię o numer telefonu, a wieczorem zaprosił na randkę
Ciekawe …

Odpowiedz
Amelwater

Amelwater

Ticci Toby
Pewnego dnia zgłodniałaś… Miałaś ochotę na coś słodkiego, a po drodze do domu zauważyłaś food trucka z goframi. Do food trucka ustawiła się dość długa kolejka. Przed Tobą stał chłopak. Odwracając się do Ciebie powiedział z uśmiechem, że to najlepsze gofry w mieście i dobrze wybrałaś. Kolejne kilkanaście minut spędziliście na rozmowie o jego chorobie. Tak Cię oczarował, że zgodziłaś się na spotkanie właśnie z Ticcim Tobym.
Cudownie.. Kocham gofry! Okazuje się że on też

Odpowiedz
Eisou

Eisou

Ticci Toby>
oh tak…mrr

Odpowiedz
Sully

Sully

Eyeless Jack

Byłaś wtedy na samotnym spacerze z dala od miasta, chciałaś odpocząć od tłumów i hałasu miejskiego życia. Zauważyłaś w pewnym momencie chłopaka, zaczęłaś z nim rozmawiać i od razu wzbudziło się u Ciebie uczucie. To właśnie z Eyeless Jackiem poszłabyś na randkę. Oboje z każdą kolejną randką uciekalibyście od rzeczywistości, a w domu zajadalibyście się świeżymi nerkami.

Odpowiedz
Anime.Gerl

Anime.Gerl

Jeff the Killer

Odpowiedz
Nightmare_Moon

Nightmare_Moon

Jason The Toy Maker
Kiedy weszłaś do jego sklepu wasze życie zmieniło się o 180 stopni. Ty zwróciłaś uwagę na jego przepiękne miodowe oczy, a on zobaczył w Tobie ideał dziewczyny, której nie musi już naprawiać. To właśnie z Jasonem the Toy Makerem poszłabyś na randkę. Jason w końcu przestałby odcinać się od innych, a Ty zostałbyś jego muzą.
Emmm nadal nie wiem czemu ludzie mne z nim hipują powie mi ktoś?

Odpowiedz
Wolf...

Wolf...

Ticci Toby

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej