Które pomieszczenie w Twoim domu jest zamieszkiwane przez duchy i dlaczego?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 177

Marli_Sen

Marli_Sen

Łazienka
no i superancko, mimo że nie wierzę w duchy
super quiz

Odpowiedz
AlexisGacha

AlexisGacha

Mój pokój

Odpowiedz
.Honeylie.

.Honeylie.

Mam bardzo ważną rzecz do powiedzenia!!!

Nie rozumiem osób które boją się duchów.
Dlaczego? Już mówię!

Jeśli ktoś z waszej rodziny umarł to spotkanie z duchem czyli tym zmarłym znajomym powinno być radosne. Wtedy możesz porozmawiać z nim.

Odpowiedz
Katsume

Katsume

@.Honeylie. Duchy nie zawsze maja dobre nastawienie do człowieka

Odpowiedz
1
.Honeylie.

.Honeylie.

Sypialnia

Ja nie mam w swoim domu sypialni

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Łazienka
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że właśnie to pomieszczenie w Twoim domu zostało zamieszkane przez duchy! Najwidoczniej zjawy postanowiły osiedlić się w tym miejscu, ponieważ było to miejsce, w którym jako ludzie stracili życie. Teraz nie zamierzają się stąd ruszać, ponieważ nie mogą znaleźć innego spokojnego miejsca, w którym mogliby spędzić wieczność. Czy domyślasz się jakie duchy mogą znajdować się w łazience? A może jednak nie wierzysz w to i puścisz to wszystko w niepamięć? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
Alois102

Alois102

Łazienka

Odpowiedz
.xFluffyx.

.xFluffyx.

Sypialnia

Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że właśnie to pomieszczenie w Twoim domu zostało zamieszkane przez duchy! Najwidoczniej zjawy pojawiły się tam, ponieważ z jakiegoś powodu zostały uwięzione i nie mogą wrócić do zaświatów. Prawdopodobnie jakaś tajemnicza siła zabroniła im opuszczania tej sypialni co spowodowało, że stali się więźniami tego pomieszczenia! Czy domyślasz się jakie duchy mogą znajdować się w sypialni? A może jednak nie wierzysz w to i puścisz to wszystko w niepamięć? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz

P...w

Swietny quiz

Odpowiedz
nikidudi112

nikidudi112

mój pokój🥰

Odpowiedz
miyuko.

miyuko.

Twój pokój!
Na podstawie Twoich odpowiedzi mogę wywnioskować, że właśnie to pomieszczenie w Twoim domu zostało zamieszkane przez duchy! Najwidoczniej zjawy postanowiły osiedlić się w tym miejscu, ponieważ w pewien sposób zaintrygowałeś je swoją osobą, a miejsce to jest najlepszym sposobem na obserwowanie Cię. Nie wiadomo, czy ich zamiary są tak naprawdę dobre, czy złe, ale pewnym jest, że wkrótce poznasz odpowiedź na to pytanie. Czy domyślasz się jakie duchy mogą znajdować się w Twoim pokoju? A może jednak nie wierzysz w to i puścisz to wszystko w niepamięć? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach!

Jezus Maria pewien się ze strachu zesrałam

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej