Kto jest Twoim aniołem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 34

KubusPuchatekCute

KubusPuchatekCute

Haniel

Pomaga w sztuce, miłości, wierności, związkach międzyludzkich. Pomaga też jeśli chcesz robić to, co kochasz. Można go poprosić o pomoc, kiedy masz depresję i tracisz radość życia. Wspomoże Ciebie, kiedy czujesz się samotna. Otoczy opieką, jeśli o to poprosisz wszystkich, których kochasz. Przypominam, że opiekuje się zwierzętami domowymi, więc możesz prosić o pomoc dla nich – od uzdrowienia, po pomoc znalezienia domu. Kiedy boisz się zdradzić swoje uczucia, kiedy masz opory przed ich okazywaniem lub zawieraniem znajomości, warto poprosić go o pomoc – rozwieje Twoje obawy, pomoże pokonać kompleksy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
jurakuba

jurakuba

Zadkiel.

Odpowiedz
Mar-Vell

Mar-Vell

Uzjel
(„moc Boża”) – jeden z najważniejszych aniołów angelologii rabinackiej; należy do chóru cherubinów oraz chóru cnót (którego według części źródeł jest wodzem).

Odpowiedz
msutopek

msutopek

Zadkiel
Anioł dobroczynności, miłosierdzia, pamięci. Wódz chóru panowań, utożsamianego z chórem Chaszmalim. Jest też wraz z Gabrielem wodzem chóru Szinanim. Jeden z dziewięciu władców nieba.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Arteriusz

Arteriusz

Uzjel

Odpowiedz
kasia.wrona1

kasia.wrona1

Metatron
Jest uznawany za najwyższego rangą archanioła. Jest królem aniołów, księciem Bożego Oblicza lub Bożej Obecności, kanclerzem niebios, aniołem przymierza, wodzem aniołów służebnych. Na ziemi troszczy się, by ludziom nie zabrakło jedzenia. Jest pośrednikiem między wymiarem boskim i ziemskim.

Odpowiedz
Olciak100

Olciak100

super Quiz

Odpowiedz
Olciak100

Olciak100

Razjel Tajemnica Boga, Bóg Tajemnic, Anioł tajemnych światów. Wódz najwyższych tajemnic. Jest autorem „Sefer Razjel”, w której zawiera się cała mądrość ziemska i niebiańska. Wódz chóru Erelim. Herold Boga, anielski doradca Adama. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Majpies2

Majpies2

Haniel
Pomaga w sztuce, miłości, wierności, związkach międzyludzkich. Pomaga też jeśli chcesz robić to, co kochasz. Można go poprosić o pomoc, kiedy masz depresję i tracisz radość życia. Wspomoże Ciebie, kiedy czujesz się samotna. Otoczy opieką, jeśli o to poprosisz wszystkich, których kochasz. Przypominam, że opiekuje się zwierzętami domowymi, więc możesz prosić o pomoc dla nich – od uzdrowienia, po pomoc znalezienia domu. Kiedy boisz się zdradzić swoje uczucia, kiedy masz opory przed ich okazywaniem lub zawieraniem znajomości, warto poprosić go o pomoc – rozwieje Twoje obawy, pomoże pokonać kompleksy.

W sam raz dla mnie! Super quiz. 👍💙

Odpowiedz
1
Baca32

Baca32

Uzjel
Fajny quiz

Odpowiedz
1
KLE

KLE

•  AUTOR

@Baca32 dziękuję ❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej