Możesz ocalić tylko jedną piosenkę tych wykonawców! — Głosowanie


Witaj, drogi przybyszu, w tym nietypowym głosowaniu! Tutaj zadecydujesz, którą piosenkę danych wykonawców ocalisz przed jakże okrutnym zapomnieniem. Niektóre wybory mogą być trudniejsze niż się wydaje... Jednak, nie przedłużając; zaczynajmy! Najpierw czeka Cię wybór między tymi utworami Lady Gagi. Który z nich uratujesz?
"Poker Face" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Just Dance" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Shallow" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Always Remember Us This Way" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Bloody Mary" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Bad Romance" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Kolej na utwory niejakiego Harry'ego Stylesa!
"As It Was" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Watermelon Sugar" —uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Late Night Talking" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Adore You" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Satellite" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Sign of the Times" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Która z piosenek Taylor Swift zasługuje na ocalenie?
"Blank Space" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Bad Blood" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Anti-Hero" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Cruel Summer" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"cardigan" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Style" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Która z tych piosenek Shawna Mendesa powinna zostać ocalona?
"There's Nothing Holdin' Me Back" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Treat You Better" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Señorita" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Mercy" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Stitches" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"In My Blood" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.
Reklama

Ocal jedną z piosenek Melanie Martinez!
"Pacify Her" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Dollhouse" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"DEATH" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Cry Baby" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Teacher's Pet" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Play Date" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Kolej na utwory Lany Del Rey!
"Summertime Sadness" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Say Yes To Heaven" —uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Young And Beautiful" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Dark Paradise" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Born To Die" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"West Coast" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.
Reklama

Nie możemy zapomnieć o Katy Perry!
"Roar" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Dark Horse" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Firework" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Last Friday Night (T.G.I.F.)" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Hot N Cold" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"The One That Got Away" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Który z tych utworów Dua Lipy nie zostanie skazany przez ciebie na zapomnienie?
"Cold Heart" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Levitating" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Don"t Start Now" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"One Kiss" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Prisoner" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Physical" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Kolej na Avę Max, najdroższy!
"The Motto" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Kings & Queens" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Sweet but Psycho" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Salt" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Not Your Barbie Girl" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Milion Dolar Baby" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Która z piosenek Billie Eilish zostanie ocalona?
"Happier Than Ever" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"lovely" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"bad guy" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"everything i wanted" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"hotline" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"you should see me in a crown" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Czas na Miley Cyrus!
"Flowers" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Angels Like You" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Nothing Breaks Like a Heart" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Party In The U.S.A." — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Jaded" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Wrecking Ball" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Teraz przed tobą kilka zespołów i ich piosenek! Zacznijmy od Imagine Dragons. Którą piosenkę ocalisz?
"Believer" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Thunder" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"Demons" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Radioactive" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Bones" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Enemy" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Która piosenka 5 Seconds of Summer nie zostanie zapomniana?
"Youngblood" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Teeth" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"She Looks So Perfect" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Ghost Of You" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Amnesia" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"No Shame" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

A o to i ostatnie pytanie! Co zaś z utworami Kodaline? Który utwór uratujesz?
"All I Want" — po chwili namysłu zdecydowałem się ocalić właśnie tą piosenkę. Jednak nie ukrywam; przykro mi, że pozostałe piosenki nie zostaną ocalone przeze mnie.
"Brother" — uważam, że to właśnie ta piosenka powinna zostać uratowana przed zapomnieniem! Katastrofą byłoby, gdyby już nikt o niej nie pamiętał!
"High Hopes" — nie wyobrażam sobie świata bez tego pięknego utworu. W prawdzie żałuję innych piosenek, jednak uważam, że decyzja, jaką było wybranie właśnie tej piosenki, była słuszna.
"Moving On" — wspaniały utwór, którego nie może zabraknąć na tym świecie. On musi być zapamiętany przez wiele pokoleń i nie może ot tak zniknąć!
"Hide and Seek" — ta piosenka musi istnieć i nie może zostać zapomniana. Wokal, muzyka, klimat tego arcydzieła są wręcz idealne i powinny zostać zapamiętane! Świat bez tego utworu nie byłby taki sam!
"Perfect World" — tego cudeńka nie może zabraknąć! Tragedią byłoby, gdyby ludzie na zawsze zapomnieli o tym utworze. Mimo iż żal mi innych piosenek, to jednak wybieram tą, a nie inną, odpowiedź.

Reklama
177 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #cowolisz #glosowanie #muzyka #ocalenie #piosenki #ratunek #utwory

Komentarze sameQuizy: 113

.sun.flower.__.

.sun.flower.__.

Wszystko ok ale…. Dlaczego nie ma tu Eda Sheerana? Jest to również popularny wokalista, wydaje mi się, że nawet bardziej niż niektóre podane tu osoby. Tutaj takie małe porównanie co do popularności na świecie z podanymi tu woklistami ;D (według serwisu Spotify)
Ed Sheeran: 4 na świecie
Kodaline: ( poza rankingiem)
5 Seconds of Summer: 297 na świecie
Imagine Dragons: 23 na świecie
Miley Cyrus: 12 na świecie
Billie Eilish: 11 na świecie
Ava Max: 101 na świecie
Dua Lipa: 5 na świecie
Katy Perry: 36 na świecie
Lana Del Ray: 33 na świecie
Lady Gaga: 35 na świecie
Harry Styles: 20 na świecie
Taylor Swift: 2 na świecie 💜😊
Shawn Mendes: 55 na świecie
Melanie Martinez: 471 na świecie
Jak widać, między niektórymi osobami jest spora różnica. Dlatego, też powininen się tu znaleźć.
Ale quiz jak najbardziej super!

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.sun.flower.__. wiesz, przyznam, że Ed Sheeran wyleciał mi z głowy. Poza tym gdybym wrzuciła do tego quizu wszystkich znanych wykonawców, głosowanie miałoby ponad sto pytań. Zrobiłam też tu mały miszmasz; niektórzy artyści z quizu są bardzo znani, zaś chociażby Kodaline nie.
Dziękuję 🤎

Odpowiedz
1
.sun.flower.__.

.sun.flower.__.

@.Adellaine Wiem, ale nie trzeba by było wrzucać od razu tej pierwszej setki. Najbardziej znani wykonawcy to to TOP 10. Fajnie,że wrzuciłaś też tych mniej znanych :D

Odpowiedz
1
Jizzy

Jizzy

To uczucie gdy nie znasz większości, prawie wszystkich piosenek i w zasadzie nawet nie lubisz tych co znasz, więc głosujesz tylko na jedną którą lubisz jakoś XD

Odpowiedz
3
._.kociara._.

._.kociara._.

Wybór piosenek lany to najtrudniejsze co musiałam wybrać 🥹❤️
Super quiz leci do ulu 😻❤️

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@._.kociara._. Dla mnie najtrudniejszym wyborem był wybór między piosenkami Imagine Dragons 🙏
Dziękuję 😻

Odpowiedz
Posivis

Posivis

Bardzo ciekawe głosowanie!
A, mam nietypowe pytanko: Jaką czcionką (na miniaturce) jest napisane "ocalić tylko" i "piosenkę tych"? Mega mi się podoba ta czcionka, a nigdzie nie mogę znaleźć jej nazwy… Z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@eupho_ria dziękuję 🤎
Ta czcionka nazywa się Budmo Jiggler

Odpowiedz
1
Migel_BL

Migel_BL

Czemu nie ma BoyWithUke 🥺

Odpowiedz
2
Natticzka76

Natticzka76

Jak ja mam wybrać piosenkę Taylor i Lany 😩

Odpowiedz
1
lunalovegood_scamander

lunalovegood_scamander

Ten uczuć kiedy uwielbiasz 5/6 piosenek i nie potrafisz się zdecydować.
Chodzi o ID oczywiście
Super quiz! Leci do ulu!

Odpowiedz
3
-Venus-

-Venus-

@lunalovegood_scamander to mój ulubiony zespół

Odpowiedz
2
lunalovegood_scamander

lunalovegood_scamander

@-Venus- mój też

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (8)
julianek.13

julianek.13

super quiz potrzebuje takich więcej

Odpowiedz
1
strangxh

strangxh

Super quiz <3
Leci do ulu

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@strangxh dziękuję <3

Odpowiedz
Quizoksiazka

Quizoksiazka

Wybór między piosenkami ID *😭*
Od Kodaline to oczywiście, że “Brother“!
Super quiz <33

Odpowiedz
3
-Venus-

-Venus-

@Quizoksiazka idziesz na ich koncert w Warszawie?
Ja niestety nie :(

Odpowiedz
2
Quizoksiazka

Quizoksiazka

@-Venus- ja też niestety nie 😥 trochę szkoda… Bo zobaczyć ich na żywo to by było wow ale no- Może kiedyś się uda

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej