Która emotka serca do Ciebie pasuje?

297 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 223

LucyLovesCats

LucyLovesCats

Złamane serce!
Zwykle oznacza smutek i złamane serce, ale może również oznaczać złamaną miłość, chorobę miłosną, zerwany związek i rozwód. Ten emoji reprezentuje smutne emocje i jest często używany z hered uschniętymi kwiatami. Właśnie ta emotka serca do Ciebie pasuje!
Eee😅

Odpowiedz
DeepBlueSky

DeepBlueSky

Pomarańczowe serce!
Pomarańczowe serce może oznaczać połowiczną miłość, albo, że nie chcesz związku i chcesz pozostać w przyjaźni.

Odpowiedz
ami17

ami17

Niebieskie serce!
Niebieskiego serca używa się do wyrażenia ugaszonego płomienia namiętności, utraconej zmysłowości. To również kolor zaufania, który oznacza lojalność i przyjaźń. Właśnie ta emotka serca do Ciebie pasuje!

Odpowiedz
QuizZuz

QuizZuz

Żółte serce!
Serce ze złota. Oznacza szczerą miłość i czystość serca. W mniej romantycznym kontekście odnosi się do szczęścia, przyjaźni i radości z życia. Właśnie ta emotka serca do Ciebie pasuje! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
dzem_dzemina

dzem_dzemina

💜

Odpowiedz
palixa

palixa

Taaak 🧡prawda

Odpowiedz

Mileczka_987

Złamane serce!
Zwykle oznacza smutek i złamane serce, ale może również oznaczać złamaną miłość, chorobę miłosną, zerwany związek i rozwód. Ten emoji reprezentuje smutne emocje i jest często używany z hered uschniętymi kwiatami. Właśnie ta emotka serca do Ciebie pasuje! Podziel się wynikiem w komentarzu!
💔

Odpowiedz
Lenki

Lenki

💔

Odpowiedz
Nanami_Chan_1999

Nanami_Chan_1999

Dwa serca w powietrzu

Odpowiedz
gl_l_123

gl_l_123

Czarne serce!
Czarne serce wyraża ból i smutek. Odnosi się do utraty bliskiej osoby lub definitywnej rozłąki zakochanych. Symbolizuje pustkę w sercu po stracie lub rezygnację z miłości na skutek żałoby. Właśnie ta emotka serca do Ciebie pasuje! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej