Którą dziewczynę z serialu na Netflix przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 65

ronelika

Ania nie anna mi wyszłoa mojà ulubionom jest millie boby brown

Odpowiedz
1

Palibka012

Tokio! Ja nie mogę kocham ją. Tak samo jak serial. Chcę więcej takich quizów. Ogólnie fajny ale trochę krótki. Ale ze Tokio?! Tak za pierwszym razem?! 😍😍😍

Odpowiedz
1
Rohirrim

Rohirrim

Yennefer!

Choć kompletnie nie wiem, kto to😅, to jednak opis idealnie się zgadza!
Świetny quiz!

Odpowiedz
1
Queen_Lili

Queen_Lili

Alyssa!

Odpowiedz
zaj3fajna

zaj3fajna

Alyssa!

Z Twoich odpowiedzi wynika iż z charakteru przypominasz najbardziej Alyssę z serialu ,,The End of the F***ing World”. Jesteś osobą, która twardo stąpa po ziemi i nie pozwala na jakiekolwiek marzenia. Nie lubisz przebywać wśród ludzi ponieważ darzysz ich nienawiścią. Gdy już kogoś polubisz to naprawdę umiesz być miłą i kochającą osobą. Nie boisz się własnego zdania dlatego mówisz to co myślisz. Starasz się zazwyczaj nie okazywać szczęścia, smutku, zazdrości. Nie rozumiesz też dlaczego ludzie coraz częściej zamiast rozmawiać szczerze w życiu realnym wybierają komórkę. Podoba Ci się wynik? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Opis się zgadza, a serialu nie oglądałam

Odpowiedz
Mouse.ucicorn

Mouse.ucicorn

Ania okej ale ja nigdy nie mówię co myśle

Odpowiedz
2
Neychiana

Neychiana

Alyssa. Z Twoich odpowiedzi wynika iż z charakteru przypominasz najbardziej Alyssę z serialu ,,The End of the F***ing World”. Jesteś osobą, która twardo stąpa po ziemi i nie pozwala na jakiekolwiek marzenia. Nie lubisz przebywać wśród ludzi ponieważ darzysz ich nienawiścią. Gdy już kogoś polubisz to naprawdę umiesz być miłą i kochającą osobą. Nie boisz się własnego zdania dlatego mówisz to co myślisz. Starasz się zazwyczaj nie okazywać szczęścia, smutku, zazdrości. Nie rozumiesz też dlaczego ludzie coraz częściej zamiast rozmawiać szczerze w życiu realnym wybierają komórkę. Podoba Ci się wynik? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
Prawie idealnie mnie opisuje

Odpowiedz
_Chmurka_

_Chmurka_

ANIA!! jeej kocham j ą <3

Odpowiedz
1

_Evelyn_Wolfson_

Yennefer! Prawda

Odpowiedz
Jestempolska

Jestempolska

Ania

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej