Pasujesz bardziej do rodziny Malfoy czy Weasley?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 171

Mel_Malfoy

Mel_Malfoy

Malfoy!

Pasujesz bardziej do rodziny Malfoy. Jesteś ze Slytherinu, a każdy od pokoleń w tej rodzinie trafia do tego domu, oprócz tego nienawidzisz szlam ani zdrajców krwi. Umiesz się zachować kulturalnie i z klasą. Nie lubisz za bardzo zdradzać swoich uczuć, wolisz bardziej kamienną twarz. Jesteś sprytny i wredny, więc umiesz się również bardzo dobrze mścić. Nieswojo się czujesz wśród ludzi, którzy mają mniej bogaty dom od Ciebie. Nie boisz się nowych wyzwań. W grupie jesteś liderem, więc czyni Cię to osobą, która jest bardzo pewna siebie. Umiesz wywołać strach wśród wielu osób. Uważasz siebie za najlepszego, więc rządzisz się również swoimi przyjaciółmi, a oni naiwni nic nie zauważają. Wywołujesz bardzo dobre wrażenie na innych. Gdy kogoś zapraszasz do siebie to starasz się wywołać jak najlepsze wrażenie. Nie lubisz, gdy jest u Ciebie nieporządek, dlatego masz wszystko zaplanowane. Rzadko się boisz, ale jak się boisz to ten strach szybko przemija. Robisz wszystko, aby bliscy byli z Ciebie dumni. Jesteś zdolny do wszystkiego, aby Twoi bliscy uznali Cię za potężną osobę. Nie lubisz okazywać słabości ani płakać przy innych. Uważasz wtedy, że inni mogą to wykorzystać, więc wolisz zachować poker face.

Odpowiedz

NoDramaLLama__XD

Weasley 🙂🙂🙂

Odpowiedz
2

Ola16Lily

Malfoy😃

Odpowiedz
BUCZKA

BUCZKA

Malfoy! Zawsze to wiedziałam

Odpowiedz
1
PierniczekMakowy

PierniczekMakowy

Weasley

Jej

Odpowiedz
1
Anqua

Anqua

Malfoy jupi <3

Odpowiedz
1
Cyferkowa18

Cyferkowa18

Malfoy!
Pasujesz bardziej do rodziny Malfoy. Jesteś ze Slytherinu, a każdy od pokoleń w tej rodzinie trafia do tego domu, oprócz tego nienawidzisz szlam ani zdrajców krwi. Umiesz się zachować kulturalnie i z klasą. Nie lubisz za bardzo zdradzać swoich uczuć, wolisz bardziej kamienną twarz. Jesteś sprytny i wredny, więc umiesz się również bardzo dobrze mścić. Nieswojo się czujesz wśród ludzi, którzy mają mniej bogaty dom od Ciebie. Nie boisz się nowych wyzwań. W grupie jesteś liderem, więc czyni Cię to osobą, która jest bardzo pewna siebie. Umiesz wywołać strach wśród wielu osób. Uważasz siebie za najlepszego, więc rządzisz się również swoimi przyjaciółmi, a oni naiwni nic nie zauważają. Wywołujesz bardzo dobre wrażenie na innych. Gdy kogoś zapraszasz do siebie to starasz się wywołać jak najlepsze wrażenie. Nie lubisz, gdy jest u Ciebie nieporządek, dlatego masz wszystko zaplanowane. Rzadko się boisz, ale jak się boisz to ten strach szybko przemija. Robisz wszystko, aby bliscy byli z Ciebie dumni. Jesteś zdolny do wszystkiego, aby Twoi bliscy uznali Cię za potężną osobę. Nie lubisz okazywać słabości ani płakać przy innych. Uważasz wtedy, że inni mogą to wykorzystać, więc wolisz zachować poker face. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
No ja lubię szlamy niż je nienawidzę i jestem pół krwi yeah

Odpowiedz
dziewczyna_georga_weasley

dziewczyna_georga_weasley

Weasley!
Pasujesz bardziej do rodziny Weasley. Jesteś z Gryffindoru. Dla Ciebie nie ma znaczenia czy ktoś jest czystej krwi, czy brudnej krwi. Uważasz, że każdy jest równy sobie i nawet, gdy osoba jest brudnej krwi to nie oczerniasz jej, nie uprzykrzasz jej życia. Nie lubisz robić sobie wrogów. Nie przejmujesz się zdaniem swoich wrogów. Nie liczą się dla Ciebie tylko pieniądze w życiu. Cenisz sobie rodzinę, przyjaciół i jesteś w stanie zrobić dla bliskich Ci osób wszystko. Gdy widzisz, że komuś dzieje się krzywda to od razu ruszasz z pomocą. Gdy poznajesz nową osobę to nie liczy się dla Ciebie jej wygląd ani to ile ma pieniędzy, liczy się dla Ciebie jej charakter. Nie rządzisz się innymi i nie bierzesz tylko swojego zdania pod uwagę. Masz dużo przyjaciół, którzy uwielbiają z Tobą spędzać czas. Nigdy się nie poddajesz i zawsze walczysz do końca. Jesteś optymistą, więc i nadzieja pomaga Ci wygrać. Umiesz się bawić i nie jesteś cały czas poważny. Jesteś lekko roztrzepaną osobą, ale czasami trzeba takim być, bo nie wolno cały czas być poważnym. Masz wielki dystans do siebie i umiesz się śmiać nawet z jakiejś własnej pomyłki. Uwielbiasz towarzystwo innych i nie lubisz być sam. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
asiulka74

asiulka74

Malfoy 💚🐍

Odpowiedz
1
Lavender.Slytherin

Lavender.Slytherin

Malfoy 💚💚💚🐍🐍🐍💚🐍💚🐍💚

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej