Kto z „Harry’ego Pottera i Przeklętego Dziecka” zaprosi Cię na randkę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

hermionagranger332

hermionagranger332

Scorpius!
Siedziałaś w bibliotece i uczyłaś się na transmutację. – Ja tego nigdy nie skumam! Krzyknęłaś i wyrzuciłaś książki. Nagle podszedł do Ciebie Scorpius. – Hej, [Twoje imię]. Powiedział zarumieniony. – O cześć, Scorpius. Mówisz zmieszana i podnosisz książki. On od razu pomógł Ci je pozbierać. – Słuchaj [Twoje imię], nie chciałabyś pójść ze mną do Hogsmeadu? Zapytał i jeszcze bardziej się zarumienił. – J-jasne. Powiedziałaś jąkając się. – To super, do 19! Krzyknął i odbiegł. o jezu ja już mam męża może Rose z tobą pójdzie

Odpowiedz
LauraCollins

LauraCollins

Albus…
Hmm… 😁😁😁😁

Odpowiedz
Chisai

Chisai

Albus Severus POTTER!💓💓💓💓💓💓👍

Odpowiedz
RuchamWolfharda

RuchamWolfharda

James. jedna z moich ulubionych postaci. chociaż i tak bym nie poszła haha

Odpowiedz
lvmos

lvmos

Albus♥

Odpowiedz
alussia023

alussia023

Albus!!!!

Odpowiedz
.Mrs.Darkness.

.Mrs.Darkness.

Albus!
Siedziałaś sobie na błonie, gdy nagle ktoś zakrył Ci oczy. – Zgadnij kto to? Am… Albus! Krzyknęłaś. – No nie! Jak to jest możliwe, że ty się nie nabierasz, a Lily ciągle. Wytłumaczył. – Właśnie to jest dziwne, ja Cię rozpoznaję, a ona nie choć z tobą mieszka. Powiedziałaś. -Dobrze za tą zniewagę czy panienka [Twoje imię] uczyni mnie najszczęśliwszym chłopakiem na ziemi i pójdzie ze mną do Hogsemadu w piątek? – Ale na randkę? Zapytałaś podekscytowana. – Tak na randkę. – Więc… Tak! Pójdę z tobą do Hogsmeadu. Wykrzyczałaś szczęśliwa, a on Cię pocałował w policzek. – To do 14. Powiedział i odszedł.

Odpowiedz
ClarieBlack

ClarieBlack

Scorpius!👌

Odpowiedz
.Moony.

.Moony.

Scorpius!😍
Siedziałaś w bibliotece i uczyłaś się na transmutację. – Ja tego nigdy nie skumam! Krzyknęłaś i wyrzuciłaś książki. Nagle podszedł do Ciebie Scorpius. – Hej, [Twoje imię]. Powiedział zarumieniony. – O cześć, Scorpius. Mówisz zmieszana i podnosisz książki. On od razu pomógł Ci je pozbierać. – Słuchaj [Twoje imię], nie chciałabyś pójść ze mną do Hogsmeadu? Zapytał i jeszcze bardziej się zarumienił. – J-jasne. Powiedziałaś jąkając się. – To super, do 19! Krzyknął i odbiegł.

Odpowiedz
1
_Niby_Sama_Ale_Z_Marzeniami_

_Niby_Sama_Ale_Z_Marzeniami_

ALBUS <3

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej