Stwórz swoje życie w The Vampire Diaries! #1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 14

Queenwampirow

Queenwampirow

😃😃😃😃😃fajowski Quiz😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

Odpowiedz
Queenwampirow

Queenwampirow

kimberli mikaelson

Odpowiedz
_Valeria_

_Valeria_

Emma Donova. Jesteś zabawną, spokojną nastolatką. Masz brata Matta i siostrę Vicky. Jesteś blondynką, z niebieskimi oczami i co najważniejsze jesteś człowiekiem. Wiesz jednak o różnych stworzeniach takich jak wampiry, wiedźmy czy nawet wilkołaki. Przyjaźnisz się z Eleną Gilbert, Caroline Forbes oraz Bonnie Benett. Pewnego razu, jechałaś autem, gdy nagle dostrzegłaś postać leżącą na drodze. Szybko zatrzymałaś auto na poboczu i pobiegłaś do postaci. Okazał się nią być mężczyzna z czarnymi włosami i skórzaną kurtką. Ukucnęłaś przy nim i dotknęłaś jego twarzy. Otworzył swoje niebieskie oczy.
– Proszę Pana? – Zapytałaś – Wszystko dobrze? – On spojrzał na Ciebie, a oczy mu się zaświeciły. – Linsey? – Zapytał, zdezorientowany i wstał. Zmieszałaś się.
– Am… Nie. – Zaprzeczyłaś – Jestem Emma, a ty? – Damon – Przedstawił się – Przepraszam pomyliłem cię z kimś… – Pokręcił głową – No nic… – Spojrzał w moje oczy – Nic nie będziesz pamiętać, Emmo. Nigdy mnie nie spotkałaś, ani nie znasz mojego imienia…. – Zacisnęłaś powieki i otworzyłaś oczy. Zapomniałaś o wszystkim. Zastanawiałaś się co robisz na drodze. Weszłaś do auta i zdziwiona odjechałaś…
***
Damon Salvatore…
– Emmo, jeszcze się spotkamy – Wyszeptał wychylając się przez drzewo i uśmiechając się na wspomnienie blondynki, po czym zniknął…❤️❤️

Odpowiedz
Lucy_Marvel

Lucy_Marvel

Liczy Bennet.. Fajnie jestem bardzo zadowolona z wyniku ale… Czemu Kol? A nie np. Klaus 😏❤😂😂 Nie no on też jest fajny 😁

Odpowiedz
diamondgirl15

diamondgirl15

Saraphina Salvatore. Jesteś piękną, uroczą dziewczyną z zabójczym charakterem. Posiadasz dwójkę braci i od dziecka mieszkasz w miasteczku Mystic Falls. Twoimi braćmi są Damon Salvatore starszy o 7 lat i Stefan Salvatore Twój brat bliźniak. Jesteś opanowaną, spokojną wampirzycą przemienioną 1864 roku, przez krew Katherine Petrova. Dziewczyny, która przyjechała do waszej rezydencji i flirtowała z Twoimi braćmi, którzy się w niej zakochali. Jesteś szatynką z falowanymi włosami, zielonymi dużymi oczami i bladą cerą. Dużo osób uważa, że jesteś urocza. Kiedy się złościsz słodko marszczysz nosek. W 2009 roku, razem z bratem Stefanem wróciliście po długiej przerwie do Mystic Falls, gdzie poznaliście sobowtóra Katherine. Elenę Gilbert. Elena, okazała się być zupełnym przeciwieństwem Katherine, co zmotywowało Stefana i zakochał się w niej ze wzajemnością. Młoda Gilbert, okazała się wspaniałą przyjaciółką. Pewnej nocy do waszej rezydencji wrócił Damon. Przekonał was, że nie ma złych zamiarów, wrócił, bo stęsknił się za kochanym rodzeństwem. Dwa ostatnie słowa powiedział ze sarkazmem. Wraca dawny Damon…

Odpowiedz
MartaMx3

MartaMx3

Lizzy Bennett jesteś najlepszą przyjaciółką Eleny Gilbert oraz Caroline Forbes. Twoim przodkiem była Emily Bennett, której wcześniejsze korzenie pochodzą z Salem. Początkowo nie miałaś zaufania do swoich zdolności, jednak byłaś bardzo opiekuńcza i zawsze pomogłaś każdemu kto potrzebował pomocy. Masz starszą siostrę Bonnie, która tak jak Ty też jest czarownicą. Masz 19 lat, jesteś dziewczyną z blond włosami oraz niebieskimi oczami, w których zawsze zawitają ogniki radości. Z wyglądu nie jesteś absolutnie podobna do siostry. Łączą was tylko więzy krwi. Jesteś zakochana w Kolu Mikaelsonie ze wzajemnością. Pierwotny Wampir stracił dla Ciebie głowę! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super 👍

Odpowiedz
1

Katherrine92

Zapraszam do mnie :)

Odpowiedz
1
.medaqo

.medaqo

Wyrozumiałość
Znajdź gwiazdkę ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤*¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ jeśli znalazłeś/aś
następnego dnia osoba którą kochasz podejdzie do ciebie i powie ci w
prost: ,,kocham cię”, ale do tego czynu musisz wkleić to do 5 kom. w
ciągu 5min. po przeczytaniu. Jeśli nie,
czeka cię pech. ps. to działa

Odpowiedz
Teen_Wolf

Teen_Wolf

Saraphina Salvatore

Odpowiedz
lorali101

lorali101

Saraphina Salvatore, ale ja nie chcę być ich siostrą, ja chcę być z Damon’em

A co do opisu:
Jesteś szatynką z falowanymi włosami, zielonymi dużymi oczami i bladą cerą. Dużo osób uważa, że jesteś urocza. Kiedy się złościsz słodko marszczysz nosek.
Mój wygląd:
Jestem szatynką o zielonych oczach, mam bladą cerę jak wampir i jak się złoszczę to mój nosek właśnie się słodko marszczy choć tego nie chcę.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej