Kto jest szalenie w Tobie zakochany?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 201

Aurix12

Aurix12

Przyjaciel. Fajnie by było jakbym MIAŁA przyjaciela😢❤️

Odpowiedz
1
AnimeGirlPL

AnimeGirlPL

Znajomy
Są dobre i złe wiadomości. Osoba, która jest w Tobie szalenie zakochana, to ktoś, kogo ledwo znasz. Spotkaliście się kilka razy, a może chodzicie razem do szkoły. Jednak ta osoba zakochała się w Tobie od pierwszego wejrzenia! Mamy nadzieję, że coś się wkrótce wydarzy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

AlexTheSewnSmile

przyjaciel-
Widujecie się regularnie, rozmawiacie o wszystkim i razem się śmiejecie. Jednak Twój przyjaciel nie robi tego tylko z sympatii do Ciebie, ale także z faktu, że jest w Tobie szalenie zakochany! Jesteś dla niego ideałem, ale boi się zniszczyć waszą relację poprzez zwierzenie, bo spodziewa się odrzucenia. -No w sumie to się wkurza jak rozmawiam z moim crashem, a szczególnie jak trzyma mnoe za rękę…..

Odpowiedz
1
KasyUwU360

KasyUwU360

przyjaciel – szkoda tylko, że w gronie moich przyjaciół są same dziewczyny :’]

Odpowiedz
2

Juleczka602

Widujecie się regularnie, rozmawiacie o wszystkim i razem się śmiejecie. Jednak Twój przyjaciel nie robi tego tylko z sympatii do Ciebie, ale także z faktu, że jest w Tobie szalenie zakochany! Jesteś dla niego ideałem, ale boi się zniszczyć waszą relację poprzez zwierzenie, bo spodziewa się odrzucenia (to prawda)

Odpowiedz
sylwia345

sylwia345

Przyjaciel
Widujecie się regularnie, rozmawiacie o wszystkim i razem się śmiejecie. Jednak Twój przyjaciel nie robi tego tylko z sympatii do Ciebie, ale także z faktu, że jest w Tobie szalenie zakochany! Jesteś dla niego ideałem, ale boi się zniszczyć waszą relację poprzez zwierzenie, bo spodziewa się odrzucenia.

Odpowiedz
Spycharka

Spycharka

Przyjaciel, jest pewien problem, ja nie mam przyjaciela 😭😭

Odpowiedz
2
dominika.koziel

dominika.koziel

Znajomy

Są dobre i złe wiadomości. Osoba, która jest w Tobie szalenie zakochana, to ktoś, kogo ledwo znasz. Spotkaliście się kilka razy, a może chodzicie razem do szkoły. Jednak ta osoba zakochała się w Tobie od pierwszego wejrzenia! Mamy nadzieję, że coś się wkrótce wydarzy. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
Lilia15

Lilia15

Przyjaciel
Widujecie się regularnie, rozmawiacie o wszystkim i razem się śmiejecie. Jednak Twój przyjaciel nie robi tego tylko z sympatii do Ciebie, ale także z faktu, że jest w Tobie szalenie zakochany! Jesteś dla niego ideałem, ale boi się zniszczyć waszą relację poprzez zwierzenie, bo spodziewa się odrzucenia. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Eeeeee niestety nie mam ale i tak super quiz💚

Odpowiedz
wiktoriaolejniczak

wiktoriaolejniczak

Przyjaciel

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej