Jaki jest w Tobie haczyk?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 83

Volixoxo

Volixoxo

Haczyk w Tobie jest taki, że jesteś mściwy! Nikt nie może z Tobą zadrzeć, ponieważ gorzko tego pożałuje. Nie znasz litości, jesteś nieustępliwy i kreatywny w swoich zemstach. Każdy wróg żałuje wszystkiego co Ci zrobił. Twoi znajomi muszą być ostrożni, aby Cię nie zranić.
Prwada

Odpowiedz
Julkaxx

Julkaxx

Szybko się przywiązujesz
To prawda, miałam 2 fałszywe przyjaciółki, znałyśmy się od dzieciństwa, były dla mnie bardzo ważne. Ale to już przeszłość, mam nowych znajomych i przyjaciela😜

Odpowiedz
Magiczna_Alpaka

Magiczna_Alpaka

Szybko się przywiązujesz
True

Odpowiedz

PomidorMalinowy

Szybko się przywiązujesz
Haczyk w Tobie jest taki, że za szybko się przywiązujesz! Po krótkim czasie znajomości traktujesz ludzi jak przyjaciół i miłość swojego życia! Bardzo cierpisz po rozstaniu lub kłótniach i zdecydowanie za wcześnie traktujesz ich jak członków rodziny. Trzeba być bardzo ostrożnym, aby Cię nie zranić. Ostatnie zdanie to nieprawda ale reszta to prawda ! :D

Odpowiedz
tygrysica12

tygrysica12

Szybko się przywiązujesz
Haczyk w Tobie jest taki, że za szybko się przywiązujesz! Po krótkim czasie znajomości traktujesz ludzi jak przyjaciół i miłość swojego życia! Bardzo cierpisz po rozstaniu lub kłótniach i zdecydowanie za wcześnie traktujesz ich jak członków rodziny. Trzeba być bardzo ostrożnym, aby Cię nie zranić. Podziel się wynikiem w komentarzu! nie, może kiedyś, ale nie traktowałam nikogo jako przyjaciela, miłość mojego życia, ani członka mojej rodziny

Odpowiedz
Auriel

Auriel

Szybko się przywiązujesz
Prawda

Odpowiedz
Zinofiazboczona

Zinofiazboczona

Szybko się przywiązujesz
Haczyk w Tobie jest taki, że za szybko się przywiązujesz! Po krótkim czasie znajomości traktujesz ludzi jak przyjaciół i miłość swojego życia! Bardzo cierpisz po rozstaniu lub kłótniach i zdecydowanie za wcześnie traktujesz ich jak członków rodziny. Trzeba być bardzo ostrożnym, aby Cię nie zranić. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadza się ale nie czuje że to moja rodzina…i nie mam tak że miłość…jestem singielką nadal i nigdy nie byłam w kimś zakochana….

Odpowiedz
Muffineczka

Muffineczka

Jesteś mściwy
Haczyk w Tobie jest taki, że jesteś mściwy! Nikt nie może z Tobą zadrzeć, ponieważ gorzko tego pożałuje. Nie znasz litości, jesteś nieustępliwy i kreatywny w swoich zemstach. Każdy wróg żałuje wszystkiego co Ci zrobił. Twoi znajomi muszą być ostrożni, aby Cię nie zranić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

W pewnym sensie 😅
Super quiz! ❤

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Haczyk w Tobie jest taki, że za szybko się przywiązujesz! Po krótkim czasie znajomości traktujesz ludzi jak przyjaciół i miłość swojego życia! Bardzo cierpisz po rozstaniu lub kłótniach i zdecydowanie za wcześnie traktujesz ich jak członków rodziny. Trzeba być bardzo ostrożnym, aby Cię nie zranić.

Sama prawda. 😄😄 W tym pytaniu ,,Jakie jest Twoje uzależnienie?” szkoda, że nie ma czegoś w stylu ,,inne”. 😕🙄😘

Odpowiedz
SempaiDS

SempaiDS

Masz szalone pomysły
Haczyk w Tobie jest taki, że masz bardzo szalone pomysły! Nie wiadomo kiedy i co wpadnie Ci do głowy. Nie masz nic przeciwko podróżom na stopa, czy imprezom z nieznajomymi. Niczego się nie boisz, jesteś kreatywny i nie ma dla Ciebie limitów! Trzeba być równie odważnym, aby z Tobą żyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Znasz mnie…😹😹😹😹😹😉👌👌✋🎩🎩🎩🎥🍁

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej