Kogo z koronacji króla Karola III przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 57

Dangerous150

Dangerous150

Penny Mordaunt

Odpowiedz

W...s

Książę William pojawił się z rodziną na koronacji w niezbyt dobrym nastroju. Internauci nazwali to "kłótnią w samochodzie". Widać, że książę próbuje zapanować nad niesfornymi dzieciakami, a szczególnie nad księciem Ludwikiem, nad którym rodzice nie mieli panowania. Mimo wszystko ceremonia przebiegła pomyślnie i książę William się nie zbłaźnił. Dokładnie tę osobę przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super Quiz

Odpowiedz
Blekitny_Szczur

Blekitny_Szczur

Anna

Odpowiedz
Swiergotk

Swiergotk

Księżniczka Anna

Odpowiedz
...Strawberry...

...Strawberry...

Penny Mordaunt

Odpowiedz
Tobi1510

Tobi1510

Książę Ludwik
Po koronacji książę Ludwik stał się gwiazdą internetu. Wszyscy kochają jego miny, z którymi można się utożsamić. 5-letni syn księcia Williama i Kate wyraźnie nudził się podczas ceremonii, tym samym zapewniając rozrywkę widzom. Śmiał się, krzyczał, ziewał i machał do ludzi, a nawet jego siostra Charlotte nie była w stanie go uspokoić. Dokładnie tę osobę przypominasz! XDDD Dokładnie :D

Odpowiedz
1
GABI_MERY

GABI_MERY

Księżniczka Anna
Księżniczka Anna przybyła na koronację w przepięknym, tradycyjnym mundurze, wprawiając wszystkich w zachwyt, jeżdżąc konno. Jej strój wywołał liczne komplementy, jak i kontrowersje. Charakterystyczne pióro na jej kapeluszu w pewnym momencie zasłaniało twarz Harry'ego. Krążą plotki, że był to celowy zabieg, jako że książę nie był mile widzianym gościem podczas koronacji. Dokładnie tę osobę przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Uhmmm
Jestem księżniczką🥳🥳

Odpowiedz
Kmicic

Kmicic

Księżniczka Anna
Księżniczka Anna przybyła na koronację w przepięknym, tradycyjnym mundurze, wprawiając wszystkich w zachwyt, jeżdżąc konno. Jej strój wywołał liczne komplementy, jak i kontrowersje. Charakterystyczne pióro na jej kapeluszu w pewnym momencie zasłaniało twarz Harry'ego. Krążą plotki, że był to celowy zabieg, jako że książę nie był mile widzianym gościem podczas koronacji. Dokładnie tę osobę przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu! Super!!! Jak na koniu, to ja!

Odpowiedz
-Georgia_Equine-

-Georgia_Equine-

Książę William
Książę William pojawił się z rodziną na koronacji w niezbyt dobrym nastroju. Internauci nazwali to "kłótnią w samochodzie". Widać, że książę próbuje zapanować nad niesfornymi dzieciakami, a szczególnie nad księciem Ludwikiem, nad którym rodzice nie mieli panowania. Mimo wszystko ceremonia przebiegła pomyślnie i książę William się nie zbłaźnił. Dokładnie tę osobę przypominasz! Podziel się wynikiem w komentarzu! Fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej