Kogo z fantastycznego świata poznasz w roku szkolnym?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

elveschild

elveschild

Dobranoc! <3

Odpowiedz
mvyfield

mvyfield

W tym roku szkolnym poznasz… Jedenastkę Jane Hopper!

Jedenastka jest bohaterką serialu "Stranger Things". To nieco nieufna, wytrzymała i odważna dziewczyna. Posiada niezwykłe zdolności. Ciekawe w jakiej sytuacji spotkasz Nastkę… Może dołączy do Twojej klasy? Właśnie tą postać z fantastycznego świata poznasz w tym roku szkolnym. Czy chciałbyś zaprzyjaźnić się z Jedenastką? Jak wyobrażasz sobie pierwsze spotkanie z tą bohaterką? Możesz podzielić się tym wynikiem w komentarzu, a ja życzę Ci miłego dnia bądź nocy! Świetnie uwielbiam Jedenastkę ale Harry bądź Ania też mogłyby być. Super quiz. ♡

Odpowiedz
1
fp_Sadie_Sink_fp

fp_Sadie_Sink_fp

W tym roku szkolnym poznasz… Jedenastkę Jane Hopper!

Supr quiz <3

Odpowiedz
1
..America..

..America..

W tym roku szkolnym poznasz… Legolasa Greenleaf!
Legolas Greenleaf jest bohaterem książek i filmów "Władca Pierścieni", oraz filmu "Hobbit". To troskliwy, pomocny i odważny elf. Mieszka w Mrocznej Puszczy, jest synem Thranduila i księciem. Ciekawe w jakiej sytuacji spotkasz Legolasa… Może będzie nauczycielem? Właśnie tą postać z fantastycznego świata poznasz w tym roku szkolnym. Czy chciałbyś zaprzyjaźnić się z Legolasem? Jak wyobrażasz sobie pierwsze spotkanie z tym bohaterem? Możesz podzielić się tym wynikiem w komentarzu, a ja życzę Ci miłego dnia bądź nocy!

Najlepszy wynik jaki mógł być. Uwielbiam Legolasa! 🤍🤍🤍. Super quiz! Zasługuje na SG :).
Ps. Ja go czasami pisze Le'golas XDDD.

Odpowiedz
2
2011okiD

2011okiD

W tym roku szkolnym poznasz… Anię Shirley!
Ania Shirley jest bohaterką książki "Ania z Zielonego Wzgórza" oraz serialu "Ania, nie Anna". To pozytywnie nastawiona do świata dziewczyna o bujnej wyobraźni. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, ale czasami wybiera samotność. Jest asfaltowa i energiczna, miewa również szalone pomysły, które zwykle kończą się katastrofą. Właśnie tą postać z fantastycznego świata poznasz w ten rok szkolny. Czy chciałbyś zaprzyjaźnić się z Anią? Jak wyobrażasz sobie pierwsze spotkanie z tą bohaterką? Możesz podzielić się wynikiem w komentarzu, a ja życzę Ci miłego dnia bądź nocy! O Super! Jedną z najfajniejszych książek:)

Odpowiedz
1
YuiArt

YuiArt

W tym roku szkolnym poznasz… Łucję Pevensie!
Łucja Pevensie jest bohaterką książek i filmów "Opowieści z Narnii". Jest żywiołową, ciekawą i radosną dziewczynką. Łucja to ufna osoba, wierząca, że w każdej istocie kryje się dobro. Właśnie tą postać z fantastycznego świata poznasz w tym roku szkolnym. Czy chciałbyś zaprzyjaźnić się z Łucją Pevensie? Jak wyobrażasz sobie pierwsze spotkanie z tą bohaterką? Możesz podzielić się tym wynikiem w komentarzu, a ja życzę Ci miłego dnia bądź nocy!

Fajnie, (mam na imię Łucja)
Świetny quiz pozdrawiam autora 💖

Odpowiedz
1
gruszkaOrg

gruszkaOrg

Harry Potter, będzie ciekawie.

Odpowiedz
Heart_love

Heart_love

W tym roku szkolnym poznasz… Legolasa Greenleaf!

Odpowiedz
_zjebana_.

_zjebana_.

Legolas spoko
Ale to tylko dlatego że wybrałam lorda niż piratów z karaibów obie serię kocham a musiałam wybrać tak się nie robi 😤

Odpowiedz
1
Phoenix_Girl

Phoenix_Girl

Legolas
Nawet gościa nie kojarzę, a Władcy Pierścieni w sumie nie czytałam… Tylko Hobbita i tylko dlatego, że musiałam, do szkoły.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej