Kim byłbyś w więzieniu?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 63

Nat.JJ.X

Nat.JJ.X

Szef wszystkich więźniów!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że byłbyś szefem wszystkich więźniów! Jako szef jednej z najsilniejszych mafii w kraju, trafiłbyś do więzienia w opancerzonym helikopterze. Wszyscy więźniowie oddawaliby Ci pokłony, a klawisze słysząc Twoje imię uciekaliby w popłochu! Jesteś osobą silną psychicznie, a także posiadasz zdolności manipulacyjne. Dzięki tym cechom, byłbyś właśnie szefem wszystkich więźniów!

Hehe

Odpowiedz
MinecraftGamer262

MinecraftGamer262

Prawdziwy as i killer pizza

Odpowiedz
AlinkaTak

AlinkaTak

Ważny Więzień!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że byłbyś Ważnym Więźniem! Do więzienia trafiłbyś przez przypadek, a dlatego, że byłeś ulubieńcem wszystkich więźniów, Twoja kara zmieniłaby się w urlop. Jesteś osobą błyskotliwą i charyzmatyczną, przez co Twój pobyt w więzieniu byłby niezapomnianym przeżyciem! Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Cerberus

Cerberus

Z Twoich odpowiedzi wynika, że byłbyś najskuteczniejszym zabójcą w więzieniu! Wszyscy nazywaliby Cię kilerem, a tak naprawdę byłeś osobą, która trafiła tam przez przypadek. W codziennym otoczeniu musisz udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Masz w sobie sporo sympatii, przez co więźniowie by Cię polubili, a nawet miałbyś sporą pomoc w ucieczce, bo przecież jesteś najskuteczniejszym zabójcą w kraju.
Kurde najs 😳

Odpowiedz
_Bartek____

_Bartek____

😈Szef wszyskich więźniów😈

Odpowiedz
kwiatjabloni

kwiatjabloni

POMOCNIK
po jakiego grzyba???????? wolałabym być więźniem siedzącym w celi i nawet być ZWIĄZANA!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, jestem nie normalna.🖕🖕

Odpowiedz
Pandi_corn_2

Pandi_corn_2

Szef wszystkich więźniów!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że byłbyś szefem wszystkich więźniów! Jako szef jednej z najsilniejszych mafii w kraju, trafiłbyś do więzienia w opancerzonym helikopterze. Wszyscy więźniowie oddawaliby Ci pokłony, a klawisze słysząc Twoje imię uciekaliby w popłochu! Jesteś osobą silną psychicznie, a także posiadasz zdolności manipulacyjne. Dzięki tym cechom, byłbyś właśnie szefem wszystkich więźniów! Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Katrixsweetener

Katrixsweetener

Z Twoich odpowiedzi wynika, że byłbyś najskuteczniejszym zabójcą w więzieniu! Wszyscy nazywaliby Cię kilerem, a tak naprawdę byłeś osobą, która trafiła tam przez przypadek. W codziennym otoczeniu musisz udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Masz w sobie sporo sympatii, przez co więźniowie by Cię polubili, a nawet miałbyś sporą pomoc w ucieczce, bo przecież jesteś najskuteczniejszym zabójcą w kraju. Prawdziwy z Ciebie as! Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!
Woooo 😂

Odpowiedz
Patka5262

Patka5262

Szef wszystkich więźniów! Już to widzę po prostu haha

Odpowiedz
SkazaKL

SkazaKL

Mięśniak a raczej mięśniaczka.Heh.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej