Który bohater z Harry’ego Pottera jest z Tobą spokrewniony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 81

kot__Kazimierz

kot__Kazimierz

Harry Potter!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że postacią, która jest z Tobą spokrewniona jest sam legendarny Harry Potter! Harry, jest potężnym czarodziejem, który jako jedyny przetrwał śmiertelne spotkanie z Voldemortem, dzięki czemu zyskał dużą sławę, a także był wybrańcem, który miał pokonać czarnego pana. Okazuje się także, że ten chodzący bohater jest Twoim dalekim kuzynem, który niedawno dowiedział się o tej informacji i próbuje za wszelką cenę spotkać się z Tobą! Zadowolony z wyniku, a może spodziewałeś się kogoś innego? Daj znać w komentarzu!

Super quiz!

Odpowiedz

I...n

Syriusz Black!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że postacią, która jest z Tobą spokrewniona jest sam Syriusz Black! Syriusz był potężnym czarodziejem, który został wrobiony w przestępstwo i uwięziony w Azkabanie, a także był jednym z członków Zakonu Feniksa. Był ojcem chrzestnym Harry'ego, a także Twoim wujkiem! Jak się teraz okazuje, to właśnie Twoja rodzina od niepamiętnych czasów była spokrewniona z rodem Blacków! Zadowolony z wyniku, a może spodziewałeś się kogoś innego? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Park_Somi

Park_Somi

Z Twoich odpowiedzi wynika, że postacią, która jest z Tobą spokrewniona jest sam legendarny Harry Potter! Harry, jest potężnym czarodziejem, który jako jedyny przetrwał śmiertelne spotkanie z Voldemortem, dzięki czemu zyskał dużą sławę, a także był wybrańcem, który miał pokonać czarnego pana. Okazuje się także, że ten chodzący bohater jest Twoim dalekim kuzynem, który niedawno dowiedział się o tej informacji i próbuje za wszelką cenę spotkać się z Tobą!
Super!

Odpowiedz

K...i

Harry Potter
nosz kurde ja już miałam plan żeby go zabić ale to nic nic jeszcze się zemszczę zginie marniej niż Voldek xD

Odpowiedz
xTrangix

xTrangix

Syriusz Black xd

Odpowiedz
Arwena_Acz

Arwena_Acz

Draco Malfoy, o Matko świata!!!!!🥰

Odpowiedz

hermionagranger44

hermiona granger

Odpowiedz
sloneczna.

sloneczna.

Harry xD

Odpowiedz

paulawwra

Severus

Odpowiedz
sweetxlove

sweetxlove

Ja mam dzini

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej