Kim byłbyś na Dzikim Zachodzie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 17

_..._

Czarny Jeździec!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że na Dzikim Zachodzie odegrałbyś rolę Czarnego Jeźdźca! W każdej historii Dzikiego zachodu pojawia się czarny jeździec, na swoim czarnym koniu. Byłbyś najmroczniejszym z mieszkańców Westernu! Każdy by uciekał widząc Twoją osobę, tylko zacny barman i butelka trunku mieliby w Tobie przyjaciela, bo przecież rzadko widuje się w tamtych czasach czarnoskórego jeźdźca na koniu. Jesteś osobą tajemniczą i poważną przez co odegrałbyś tą rolę perfekcyjnie. Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
FogFox

FogFox

Legendarny Rewolwerowiec!
„Wybiło Południe!” Z Twoich odpowiedzi wynika, że na Dzikim Zachodzie odegrałbyś rolę Legendarnego Rewolwerowca! Każdy strzelec, bandyta, a nawet dziecko znałoby Twoje imię! Byłbyś chodzącą legendą. Żaden rewolwerowiec nie chciałby zmierzyć się z Tobą, bo wiedziałby, że przegra. Jesteś osobą odważną, a także posiadasz niewyobrażalną celność, przez co zapisałbyś się na kartach historii, jako najlepszy strzelec wszechczasów! Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu

Odpowiedz
Hornblower

Hornblower

Fajny quiz

Odpowiedz
Hornblower

Hornblower

Czarny jeździec

Odpowiedz

w...r

Ja barmanem?!

Odpowiedz
misiostwor111

misiostwor111

Pijany Kowboj!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że na Dzikim Zachodzie odegrałbyś rolę Pijanego Kowboja! W każdym Westernowym miasteczku musi się
zawsze znaleźć Pijany Kowboj. Byłbyś prawdziwym mistrzem drugiego planu. W każdym pojedynku rewolwerowym można by było zobaczyć Ciebie leżącego w beczce z piwem, każdego wieczoru w barze można by było zobaczyć Ciebie nieprzytomnego z kieliszkiem zacnego trunku. Nigdy nie miałbyś kłopotów, bo przecież leżącego się nie kopie, a także pobiłbyś rekord w piciu alkoholu! Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!
task jestem zadowolona bo mogło być gorzej☺

Odpowiedz
BadGirlCool

BadGirlCool

Z Twoich odpowiedzi wynika, że na Dzikim Zachodzie odegrałbyś rolę Czarnego Jeźdźca! W każdej historii Dzikiego zachodu pojawia się czarny jeździec, na swoim czarnym koniu. Byłbyś najmroczniejszym z mieszkańców Westernu! Każdy by uciekał widząc Twoją osobę, tylko zacny barman i butelka trunku mieliby w Tobie przyjaciela, bo przecież rzadko widuje się w tamtych czasach czarnoskórego jeźdźca na koniu. Jesteś osobą tajemniczą i poważną przez co odegrałbyś tą rolę perfekcyjnie. Zadowolony z wyniku? Daj znać w komentarzu!Eh koń super i ogólnie super :D I koń *^* i Czarny Jeździec.. SUPER QUIZ!

Odpowiedz
CapsLock

CapsLock

Przyjacielski barman…
Dokładnie! Mam do tego żyłkę!!! ;)))

Odpowiedz
Zoelie

Zoelie

legendarny rewolwerowiec

Odpowiedz
AnnieOaklay

AnnieOaklay

Fajny quiz, ale moim ulubionym westernem jest „Bardzo dziki zachód”😂

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej