Kilka hardkorowych żartów na prima-aprilis! *testowane*


To wszystkich żartów są potrzebne: -Tabasco (jedna kropla) -Trociny (chomicze, ale może być też sucha trawa czy coś lekkiego i sypkiego) -Pusta paczka po chipsach -Sól (mała filiżanka) -Jajko -Łyzeczka proszku do pieczenia -mały kubek mąki -Zgrzewacz do opakowań (ewentualnie prostownica/żelazko) -Kawałek papieru do pieczenia -Oreo (ilość zależy od ilości osób które chcesz nabrać) -Pasta do zębów (biała, najlepiej dla dzieci) UWAGA!!! PO ŻARTACH Z UŻYCIEM TABASCO CAŁY DOM NIM ŚMIERDZI!!!!
OoO
UoU

Zart 1) CHIPSY Z NIESPODZIANKĄ Do paczki po chipsach (najlepiej nie mytej) wsyp trociny. Możesz dać do środka karteczkę z napisem: "Prima Aprilis" Zgrzej przez papier do pieczenia paczkę. Daj paczkę znajomemu! Gdy ja otworzy to się zdziwi!
Hardkor!
Słabe....

Żart 2) SMAKOWITE OREO Ten żart jest bardzo znany, ale mało osób w niego wierzy. Ale działa! Ciastko Oreo rozłóż na pół. Wyskrob ze środka ten biały lukier (nwm co to jest. Niech będzie że to lukier, ok?) Nałóż pasty do środka i i złóż. Wsadź do zamrażarki na 1h. Gotowe!
Hardkor!
Słabe...

Żart 3) SŁONE CIASTECZKA Do pojemnika wsyp mąkę, i sól i wbij jajko. Do tego dodaj proszek do pieczenia. Opcjonalnie kropelkę tabasco. Zagnieć i rozwałkuj ciasto, następnie powycinaj kształty. Piekarnik ustaw na 200 stopni Celsjusza bez nawiewu. Piecz 10-15 min. To tyle!
Hardkor!
Słabe...

12 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
_.Zott._
_.Zott._
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej