Jesteś bardziej VSCO czy Tumblr Girl?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 159

dichiczkazla15

dichiczkazla15

Tumblr
NIEEE!
Jestem VSCO nie interesuje mnie makijaż i moda jakoś bardzo trochę moda ale tylko troszeczkę wolę ratować żółwie skkskskk and i opp

Odpowiedz
Donatjula555

Donatjula555

Tumblr jej lubie to

Odpowiedz
emina.grl

emina.grl

vsco jest do niczego

Odpowiedz
emina.grl

emina.grl

tumblr
jej, wlasnie ten styl lubie bardziej!

Odpowiedz
Charyzmat

Charyzmat

VSCO Girl
Jesteś bardziej VSCO Girl! Nie możesz spać w nocy, dopóki nie powiesz przynajmniej 5 osobom, że trzeba uratować środowisko. Każde zdjęcie na Twoim Instagramie ma na sobie filtr, lubisz także bawić się w aplikacjach takich jak Snapchat, Tik Tok czy VSCO. Dbasz o siebie i swój wygląd, najbardziej o swoją cerę i starasz się być jak najbardziej naturalna. Lubisz najnowsze gadżety, ale starasz się mieć na uwadze ograniczenie śmiecenia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Amarena

Amarena

Tumblr Girl
Jezu cała ja

Odpowiedz
EmilaXD-

EmilaXD-

Tumbrl girl
-tak prawda i NIE WYCHODZE Z DOMU BEZ GAZU PIEPRZOWEGO

Odpowiedz
Miksiara

Miksiara

Tumblr girl

Zgadzam się choć nie pije kawy w sturbuksie bo jestem jeszcze za młoda chyba że co innego , makijaż – maluje się ale na pewno nie do szkoły tylko tak gdy idę gdzieś z bff , bardzo dobrze przerabiam zdjęcia i kocham nawet je robić , a co do wyglądu to zgadza się w 100% 😁i nie mam I phona ale będę jeszcze mieć…

Odpowiedz
Amelkax089

Amelkax089

Vsco giel

Odpowiedz
FireFlower

FireFlower

Tumblr Girl

Jesteś bardziej Tumblr Girl! Interesujesz się modą, makijażem i zawsze masz perfekcyjną fryzurę! Bardzo przejmujesz się swoim wyglądem i zabiegasz o uwagę. Z pewnością masz najnowszy model iPhone’a oraz jadasz przepiękne śniadania i pijesz kawę w Starbucks’ie. Fotografujesz całe swoje otoczenie i chętnie umieszczasz je na Instagramie czy Tumblr. Jesteś także mistrzynią obróbki zdjęć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Więc tak..
W sturbucksie czy jak sie to pisze pije gorącą czekolade raz na ruski rok, mam szajsunga nie I-Phone, moda? Makijaz? WTF ja sie nawet nie maluje i fryzura?!?!?! jak ja tylko czesze wlosy i elo, zabiegam niby o uwage… jezu ja sie wole ukrywac w tlumie, sniadania nie sa piękne zazwyczaj jest to jogurt albo co najwyzej jajecznica, nie fotografuje wszystkiego co sie da i NIE MAM INSRAGRAMA!!!!!!!!!!! I nie umiem obrabiac zdiec.
Więc opis to zupełna odwrotnosć mnie.
Dziekuje za uwage
Czytala Krystyna Czubówna

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej