W ilu % jesteś VSCO girl?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 159

Majuska123

Majuska123

80%

Odpowiedz
Pierog_Ruzgi

Pierog_Ruzgi

Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych quizów
Wpisz w Google 666 i zobacz co się stanie z twoją ręką

Odpowiedz
Otako_

Otako_

30%

Jesteś w 30% VSCO girl! Podoba Ci się internetowy styl, być może masz konta na Instagramie, Tik Toku i VSCO, jednak poza tym niewiele łączy Cię z VSCO girl. Preferujesz inne marki, nie przejmujesz się środowiskiem, jesteś wybredna wobec mody i zachowujesz się standardowo. Masz przyjaciół, skupiasz się na karierze i spełnianiu marzeń. Nie przywiązujesz zbyt dużej wagi do przedmiotów materialnych i starasz się żyć chwilą. Unikasz też rozgłosu w mediach społecznościowych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Charyzmat

Charyzmat

100%
Jesteś w 100% VSCO girl! Z pewnością kochasz sztuczne roślinki, masz pełno puchowych poduszek i lampek i kluczowy element – masową ilość naklejek w tym stylu! Przez wakacje zapewne nosisz naszyjniki z muszelkami i bransoletki na kostkach, perłowe chokery, kolorowe spinki i gumki typu scrunch. Używasz iPhone, masz słuchawki Airpods i jesteś aktywna na Tik-Toku, Instagramie oraz Vsco. Masz wielkie serce i jesteś wrażliwą osobą, interesującą się modą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
blooondi_151

blooondi_151

30% :(

Odpowiedz
.bluess.

.bluess.

Jesteś w 80% VSCO girl! Bardzo lubisz modny styl, śledzisz najnowsze internetowe trendy i zawsze jesteś tam, gdzie coś się dzieje! Wzruszają Cię cierpiące zwierzaki i starasz dbać się o środowisko, jednocześnie masz wielu szczerych przyjaciół, którym ufasz. Starasz się żyć normalnie i wyrażasz siebie poprzez sposób ubierania. Twój styl i zachowanie bardzo przypomina VSCO girl, jednak Twoje wnętrze, natura i charakter są bardziej standardowe.
🖤🖤🖤xd

Odpowiedz

awenn

80% gdybym nosiła wansy miałam bym 100 ELO EZ PIZDY

Odpowiedz
1
moonlightbae.

moonlightbae.

80%

Odpowiedz
Amelkax089

Amelkax089

100

Odpowiedz

KoteczQa_Sweet

30%
I dobrze nie lubię tego stylu xD
Po ch** on istnieje

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej