Jako kot z ,,Wojowników” powinieneś być medykiem czy wojownikiem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 121

TygrysieSerce

TygrysieSerce

Wojak

Odpowiedz
Tygrysia_gwiazda

Tygrysia_gwiazda

Wojownik

Odpowiedz
Seknami

Seknami

Medyk

Odpowiedz
xxkora_xx

xxkora_xx

Wojownik

Odpowiedz
Kicio0szek_33

Kicio0szek_33

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz
1
Pokemon_maniak

Pokemon_maniak

Widocznie byłbyś lepszym medykiem! Medycy są zwykle spokojni oraz mądrzy. Wolą działać sami niż w grupie. Nie lubią przemocy lecz wolą leczyć i pomagać. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie wiem czy bym bogła być medykiem bo ja jak tylko zobaczę krew albo nie żywe ciało do jestem 5 metrów dalej i się brzydzię.

Odpowiedz
gryf

gryf

Wojownik ale fajnie

Odpowiedz
julkamt

julkamt

wojownik

Odpowiedz
Kawaii.cat

Kawaii.cat

Medyk jeej

Odpowiedz

Klaczek7

Medyk uff nie lubię walk

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej