Które dziecko Tygrysiej Gwiazdy najbardziej przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 156

Energizer

Energizer

Kijanka!
Widocznie to dziecko Tygrysiej Gwiazdy najbardziej przypominasz! Kijanka to zmarły syn Tygrysiej Gwiazdy oraz Saszy. Był najstarszy i najsilniejszy z miotu spośród swojego rodzeństwa Jastrzębiego Mroza oraz Ćmiego Skrzydła. Był on odważny i pomocny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
xllMrocznaGwiazdallx

xllMrocznaGwiazdallx

Jastrzębi Mróz!

Widocznie to dziecko Tygrysiej Gwiazdy najbardziej przypominasz! Jastrzębi Mróz to dumny, wyrachowany, ambitny i przekonujący kot. Jest niezwykle mądry i przebiegły, oraz czerpie korzyści z manipulacji innymi kotami, aby wykorzystać je do swoich celów. Uważając się za odmieńca w klanie z powodu swojego pochodzenia, Jastrzębi Mróz ma silne pragnienie przynależności. Z kolei pragnie szacunku i akceptacji swoich klanowiczów. Po tym, jak Tygrysia Gwiazda oferuje mu sposób na zdobycie władzy, pogrąża się w złych planach ojca i postanawia kroczyć ścieżką chorej ambicji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

ÚwÚ
Super Quiz 👍 👍 👍!

Odpowiedz
Mglista.Gwiazda

Mglista.Gwiazda

Jeżynowa Gwiazda

Odpowiedz
LisioFisio

LisioFisio

Ciemne Skrzydło

Odpowiedz
nadzieja12

nadzieja12

jeżynowa gwiazda!!!!wielki klanie gwiazdy jestem dziewczyną….Widocznie to dziecko Tygrysiej Gwiazdy najbardziej przypominasz! Jeżynowa Gwiazda to stanowczy i ostrożny wojownik, zawsze głęboko oddany swojemu klanowi. Zachowuje ogromną moralność w swoim postępowaniu, która jednak często zostaje wystawiona na próbę z powodu mrocznej przeszłości jego ojca. Kocur już od najmłodszych lat starał się udowodnić swoją lojalność i znaleźć dobre miejsce wśród członków klanu. Posiada naturalną zdolność przewodzenia, która w wielu przypadkach staje się bardzo przydatna do wyjścia z trudnych sytuacji. Podąża jednak za nią ogromna ambicja, często sprowadzająca wojownika na mroczną drogę. Mimo wszystko jego serce jest szczere i jest zdeterminowany, aby zawsze postąpić właściwie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Arainne

Arainne

Brunatna Skóra!
Super! To moja ulubiona wojowniczka!
Super quiz❤️

Odpowiedz
Lisa_Foxy

Lisa_Foxy

Brunatna Skóra
Świetnie! Super quiz 💚

Odpowiedz
Krwawa_Gwiazda_

Krwawa_Gwiazda_

Ćmie Skrzydło!
Widocznie to dziecko Tygrysiej Gwiazdy najbardziej przypominasz! Ćmie Skrzydło to mądra, sprytna oraz pomocna kotka, bywa czasem sarkastyczna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Uwielbiam Ćmie Skrzydło :33

Odpowiedz
1
Rodan

Rodan

jaszczębi mruz

Odpowiedz
1
lonelycat

lonelycat

Brunatna skóra !!!!! Jeeej

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej