Jakim zwierzęciem emanuje Twoja aura?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

MistyTheCat

MistyTheCat

jestem therian kotem ale ten opis naprawdę do mnie pasuje:3
leci serduszko<333
Tak, księżycową aurę wokół siebie posiadasz…!
Och, ta aura księżycowa… Ktoś, posiadać ją może, druga zaś osoba może nawet nie mieć pojęcia o jej istnieniu… Jak zaś, sytuacja prezentuje się w Twym życiu…? Cóż, szczerze powiedziawszy – Ty księżycową aurę masz wokół siebie! Dzięki tej niezwykłej aurze możesz czuć się wręcz spokrewniony z naszym wspaniałym księżycem, co noc rozświetlającym niebo… Księżyc świeci posiadaczom jego aury i odpędza od nich złe sny, a dodatkowo – w miarę możliwości, kłody zabiera spod życiowej trasy. Aura księżycowa daje także niezwykłe poczucie własnej wyjątkowości, wiedzę, że na świecie, osóbki takiej samej jak Ty – nie ma! Ludzie Ci, motywację mają także wielką, a pozyskują ją od słów innych, bądź od samego siebie, od własnych myśli! Osoby, którym księżycowa aura przyświeca, są także wielkimi fanami swych wspomnień upamiętniania, a robią to na sposoby przeróżne…! Jakże wspaniale stało się, że właśnie Ty, aurą tą wspaniałą, błyszczysz! Jak Ci się wydaje, czyżby mój Quiz właśnie prawdę Ci zdradził? A może Twa osóbka czuje, że to nie to, że aury tej jednak nie posiadasz…? Wynikiem swoim podziel się w komentarzu, nie krępuj się… A

Odpowiedz
MistyTheCat

MistyTheCat

Co xD

Odpowiedz
MistyTheCat

MistyTheCat

To właśnie tym zwierzęciem emanuje Twoja aura! Posiadasz 97% siły, 96% wyjątkowości, a także 92% tajemniczości. Twoja determinacja to żelazna wola. Jesteś słodki jaki cukierek, twardy jak lód, ale jeśli Cię ktoś zrani będzie on trupem. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
-AddieLaRue-

-AddieLaRue-

Mój wynik – jednorożec. Mogę powiedzieć tyle, że zgadzam się w całej rozciągłości.

Wynik siostry – jeleń. Podoba się.

Odpowiedz

UnluckyNeko

lew ciekawe bardziej bym obstawił jakiegoś wilka a nie lwa :D🙂

Odpowiedz
Sproutly

Sproutly

Jednorożec
To właśnie tym zwierzęciem emanuje Twoja aura! Posiadasz 93% siły, 92% tajemniczości, a także 99% wyjątkowości. Walczysz do samego końca i po prostu nie poddajesz się. Jeśli z kimś zadzierasz, pozwalasz karmie zrobić swoje. Ale jeśli dana osoba próbuje zadrzeć z Twoją rodziną to Ty stajesz się karmą! Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz
Olcix23

Olcix23

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
aqerlx

aqerlx

jednorożec

Odpowiedz
Silenyss

Silenyss

Niedźwiedź
Lubie misie polarne :D

Odpowiedz
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Orzeł
Bardzo fajny quiz :)

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

Niedźwiedź
To właśnie tym zwierzęciem emanuje Twoja aura! Posiadasz 94% siły, 97% wyjątkowości, a także 99% tajemniczości. Umiesz dobrze manipulować. Za każdym Twoim słodkim uśmiechem kryje się gorycz smutku, którego nikt nigdy nie zobaczy i nie poczuje. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Nie znoszę manipulacji

Odpowiedz
Destro64

Destro64

Lew

To właśnie tym zwierzęciem emanuje Twoja aura! Posiadasz 91% siły, 81% tajemniczości, a także 98% wyjątkowości. Walczysz do samego końca, nie poddajesz się. Niekupowanie cudzych bajeczek to umiejętność. Wiara we własne to już prawdziwa sztuka. Zgadzasz się? Daj znać w komentarzu.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej