Jaki kolor ma Twoja aura? Sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 253

aqerlx

aqerlx

o kur.. indygo

Odpowiedz
_BloodyMurder_

_BloodyMurder_

Jest to kolor, który wskazuje na to, że jesteś niezwykle wrażliwy i pomocny. Lubisz doradzać innym, niezależnie od ich położenia w danej sytuacji. Często wspierasz rodzinę i przyjaciół, lubisz rozwiązywać konflikty. Twoją główną wadą jest nieumiejętność odmawiania innym, w szczególności tym, którzy na Twą pomoc nie zasłużyli. Wszystko się zgadza, pozdrawiam tych których kolor też się zgadza

Odpowiedz
Tenko_chabashira_fanpage

Tenko_chabashira_fanpage

Brązowy 🤎

Odpowiedz
Aisab11

Aisab11

Indygo

Odpowiedz
Lily-Black

Lily-Black

Różowy coś w tym jest 😍

Odpowiedz
Iluminati231

Iluminati231

Fioletowy XD

Odpowiedz
1
Moskaleczka

Moskaleczka

Pomarańczowy!
Jest to kolor, który wskazuję iż łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie. Jesteś człowiekiem intuicyjnym, ale i lubiącym współpracować. Potrafisz świetnie dogadywać się z innymi, nawet jeśli są bardzo zamknięci w sobie. Twoimi głównymi wadami jest lenistwo i częsta postawa obojętności.

Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Pani_Miszuk

Pani_Miszuk

Indygo. Ale moja koleżanka która twierdzi, że widzi aurę uważa, że cytrynowożółta, czyli mam ostry intelekt. 127 IQ no błagam!

Odpowiedz
Marti0456

Marti0456

Niebieski!
Barwa świadcząca o doskonałości. Z łatwością udaje Ci się wyjść cało z każdej opresji, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Jesteś zawsze szczery i różnorodny, nie oceniasz innych po ich najgorszych czynach i dokonaniach. Twoją główną wadą jest przede wszystkim „słomiany” zapał. Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
s.soczeq

s.soczeq

Indygo!
Jest to kolor, który wskazuje na to, że jesteś niezwykle wrażliwy i pomocny. Lubisz doradzać innym, niezależnie od ich położenia w danej sytuacji. Często wspierasz rodzinę i przyjaciół, lubisz rozwiązywać konflikty. Twoją główną wadą jest nieumiejętność odmawiania innym, w szczególności tym, którzy na Twą pomoc nie zasłużyli.

Koniec się zgadza tylko :/

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej