Jakim typem osoby z Japonii jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
animal_lover animal_lover
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 22

Roseanne-Park

Roseanne-Park

Lolita fashion!

Słodka, niewinna i radosna – tymi słowami najczęściej opisuje się lolitki. Druga strona medalu, czasem niezauważana, to urok nimfetki. Chcesz zwracać na siebie uwagę, być zawsze dziecinna i radosna, bawić się życiem, aby wszyscy postrzegali Cię, jako uroczą. Jesteś miła i kochana, ale czy nie przeważa u Ciebie dosłowna lolitkowatość? Warto się nad tym zastanowić. P.S. Polecam poczytać sobie o typach lolit, np. maido lolita, classic lolita, sailor lolita, decore lolita, itp. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadza się! <33

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Normalna Japonka

Odpowiedz
PoLandToga

PoLandToga

Otaku!
jej

Odpowiedz
SuzanQunkey13

SuzanQunkey13

Nie reprezentujesz żadnej subkultury, a jesteś jak zwyczajna Japonka! Co można powiedzieć o tym narodzie? Pragnę zaznaczyć, że mówimy tu ogólnie, bo jak nie każdy Polak to Januszek z dużym brzuszkiem od piwa, to nie każdy Japończyk jest taki jak powiem. Stereotypowo są nieśmiali i wiecznie idealni – tak często jest. Ale można spotkać i wyluzowanych Japończyków, którzy są przesympatyczni! Słyną z dokładności i uprzejmości. Bywasz uzależniony od technologii. Być może lubisz anime i mangę, ale nie na tyle, by być otaku. Podałam raczej bardzo dobre cechy, więc możesz być z siebie dumna!

Odpowiedz
1
SuzanQunkey13

SuzanQunkey13

Normalna Japonka!

Odpowiedz
Zinofiazboczona

Zinofiazboczona

Otaku!
Otaku nie mają określonego stylu ubierania, bardziej liczy się dla nich wygoda, bo wtedy jeszcze przyjemniej czyta się komiksy i ogląda filmy! Dokładniej to czyta się mangi i ogląda anime, bo to największa pasja każdej otaku girl! Często też grają w gry i zbierają urocze gadżety. Stereotypowo są nieśmiałe, ale nie kojarzą się z konkretnymi cechami i nie mają określonej etykiety. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Dokładnie!

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Normalna Japonka!
Nie reprezentujesz żadnej subkultury, a jesteś jak zwyczajna Japonka! Co można powiedzieć o tym narodzie? Pragnę zaznaczyć, że mówimy tu ogólnie, bo jak nie każdy Polak to Januszek z dużym brzuszkiem od piwa, to nie każdy Japończyk jest taki jak powiem. Stereotypowo są nieśmiali i wiecznie idealni – tak często jest. Ale można spotkać i wyluzowanych Japończyków, którzy są przesympatyczni! Słyną z dokładności i uprzejmości. Bywasz uzależniony od technologii. Być może lubisz anime i mangę, ale nie na tyle, by być otaku. Podałam raczej bardzo dobre cechy, więc możesz być z siebie dumna! Podziel się wynikiem w komentarzu!

DOKLADNIE moja osobowosc xd

Odpowiedz
1
Juuzou515

Juuzou515

Pastel goth!
Chcesz być kawaii, ale urocze lolitki przyprawiają Cię o białą gorączkę? Lubisz mrok otaczający ciemnych gothów, ale z kolei odpycha Cię on w mocnym natężeniu? Styl pastel goth jest idealny dla Ciebie! Jesteś dojrzała emocjonalnie i nie chcesz, aby zaprzeczał temu Twój styl, lecz boisz się trochę dorosnąć. Lubisz wieczny dziecięcy uśmiech, ale kiedy sytuacja tego wymaga, potrafisz być poważna jak nikt inny. Nie chcesz być odrzucona i zamierzasz sprawiać wrażenie „twardej babki”. Tak naprawdę jesteś jednak wrażliwa, uprzejma, marzycielska i rozrywkowa. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadzam się, osobiście uwielbiam pastel goth i usiłuje się nim stać

Odpowiedz
2
superka

superka

Otaku

Odpowiedz
1
Margo0364

Margo0364

Otaku
Ooo, jak milutko 😊😘

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej